18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Witam,

Miałem dzisiaj wykład z teorii Murphiego. Ogólnie teoria polega na tym, że jak coś się ma zdarzyć to zdarzy się najgorsze. Powiązałem to z ostatnimi moimi sytuacjami i doszedłem do wniosku, że ten cały Murphy to niezły skurwysyn musiał być i że siedzi teraz gdzieś w niebie i wdraża swoją teorie w życie przypadkowym ludziom.

1. Złapała mnie policja za jazdę po pijaku (ssić - 1 piwo) 30 metrów od domu jak wracałem od kumpla, a że było już ciemno i zimno to se wziąłem od niego rower. Oczywiście samochód którym podjechali to Alfa Romeo, jedyny chyba w całej Gdyni
2. Typowe przypadki dnia codziennego :
- spóźnij się na kolejkę do pracy, to przyjedzie punktualnie, ale jak ty będziesz na czas to ona zawsze się spóźni.
- kup bilet na całą trasę SKM a kanarów nie będzie, a podjedź sobie jeden przystanek o 22 do domu bo zimno to wsiądzie ich 5

Mógłbym tego jeszcze wiele napisać, ale nie o to chodzi. Chciałem was tylko uświadomić, że w życiu trzeba spodziewać się
niespodziewanego, a za wszystkim i tak stoi Murphy

Może trafi to na główną i rozkwitnie na ten temat mała rozmowa w komentarzach, ale że to sadol to się cudu nie spodziwam
Zgłoś
Avatar
schab 2014-04-08, 13:06 89
laska - mosquito napisał/a:

Może trafi to na główną i rozkwitnie na ten temat



zgodnie z prawem murphiego temat wyladuje w sucharach a tobie odetna internet
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-04-08, 13:12 18
schab napisał/a:



zgodnie z prawem murphiego temat wyladuje w sucharach a tobie odetna internet



A jedynymi osobami które dzadzą piwa będą: BongMan, DustDevil i Jezus Chytrus
Zgłoś
Avatar
pikpok 2014-04-08, 13:23 1
30m od domu miałeś i musiałeś wziąć rower? wtf?
Zgłoś
Avatar
michone 2014-04-08, 13:34
@up... pewnie nie ogarnia ile to jest 30 metrów...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-04-08, 13:42 3
autorze - lepiej si enie chwal ta zbrodnia wypicia piwa i jazdy po pijaku drogowy mordeco
Zgłoś
Avatar
laska - mosquito 2014-04-08, 13:49
30 metrów od domu mnie zatrzymali, a jechałem z kilometr xD
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2014-04-08, 14:06 12
Większy od twojego pecha jest tylko mój kutas...
Zgłoś
Avatar
Adziooh 2014-04-08, 14:28
laska - mosquito napisał/a:

Witam,

Chciałem was tylko uświadomić, że w życiu trzeba spodziewać się
niespodziewanego, a za wszystkim i tak stoi Murphy



Dzięki, czuje się bezpieczniej po Twojej radzie!
Zgłoś
Avatar
b................e 2014-04-08, 15:36 2
Po prostu jesteś niedojebany.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2014-04-08, 15:39 1
13 Przypadek Murphiego to taki przypadek, że jak chcesz wiedzieć co to, to nigdzie to nie jest napisane
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-04-08, 19:29 2
longlong7
dokładnie jest to takie prawo o ktorym każdy wie, ale jeden człowiek je zdefiniował.
Do autora: Murphy żyje niebawem będziesz mógł go zobaczyć w "Gliniarzu z Beverly Hills IV"
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2014-04-08, 23:35 8
Gówno prawda. Jeździłem napierdolony jak autobus po okolicy, ledwo na nogach stałem, autem - i nikt mnie nie zatrzymał, chociaż na tej samej trasie ojciec miał już 3 kontrole i stracił nawet raz dowód (500m od domu). Jak wypiłem piwko w trakcie jazdy i mnie gliniarze zatrzymali za przekroczenie 40km/h to akurat nie chcieli, żebym dmuchał. Jak była kontrola w busie a ja nie miałem biletu, to sprawdzili wszystkich przede mną, wszystkich za mną a mnie nie. W końcu, jak ostatnio piłem piwko za Biedronką, to gdy szedł patrol akurat piwko miałem grzecznie w kurtałce. Więc, chuj ci w dupę, Murphy
Zgłoś
Avatar
szkodnikdbwa 2014-04-08, 23:51
Gówno prawda, potwierdzam Pomyśleć, że są na tym świecie oszołomy, które naprawdę w to wierzą....
Zgłoś
Avatar
Nietakjaktrzeba 2014-04-09, 1:21 3
Ja tak miałem dzisiaj jak grałem w chińczyka z ziomkami, wypadła mi na kostce dwójka i mogłem wcisnąć pionka na bezpieczne pole, ale nie kurwa, wolałem sie ruszyć innym, taki chuj, za chwile jakiś pindol mi zbił i jednego pionka i drugiego i przegrałem całą grę.
Taka
Sytuacja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie