18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
D................k 2013-05-04, 8:39 14
Nauczyciel -pizda. Ucieka od tej Murzynki jak Ozdoba przed Burneiką.
Zgłoś
Avatar
GoT3N 2013-05-04, 8:41 46
Jak by mnie goniło takie wielkie czarne gów** to też bym spierdzielał, bo jeszcze mnie zeżre.
Zgłoś
Avatar
garota 2013-05-04, 8:47 7
Ja pierdolę, od lat już sugeruję żeby każdy nauczyciel w USA miał pistolet na strzałki usypiające...przecież tutaj ewidentnie widać że szkoły zaczynają wyglądać jak ZOO.
Zgłoś
Avatar
domat1 2013-05-04, 8:49 11
jak w polskim gimnazjum
Zgłoś
Avatar
stahkh 2013-05-04, 9:02
Do ZOO z małpami!
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-04, 9:29 2
Jak się nie podejścia do uczniów to tak jest.

Gdybym ja był nauczycielem to bym miał właściwie głęboko w poważaniu czy uczniowie chcą się uczyć, urządzać orgie na lekcji, spać czy się wzajemnie napierdalać. Jak uczniowie zaczynają świrować to się wzywa dyrektora i można mieć wyjebane bo ma się czyste konto- "GÓRA" poinformowana, a gdy następuje konfrontacja nauczyciela z patologią to nauczyciel nie ma pola manewru.

Pamiętam jeszcze jak jedna z moich nauczycielek mówiła nam, iż nie obchodzi ją co robimy byle byśmy jej "kosza na głowę nie wrzucali"- jak się chcemy uczyć i jej posłuchać to fajnie bo po to jest nauczycielką by przekazywać wiedzę ale na siłę też nie będzie nam jej wtłaczać i jak chcemy to możemy nawet bomby konstruować, a ona będzie to miała gdzieś bo jak przegniemy to zawiadomi dyrekcję i będzie miała czyste konto i spokój.

Podsumowując, nie znam gościa z tego filmiku ale widać, że pizda spinająca dupę. Powinien wyjąć z rzyci kij i mieć luźniejsze podejście- zresztą jak każdy nauczyciel.

Miałem kiedyś podobnego nauczyciela tylko z niego był taki byk, że większość bała się odezwać głośniej ale podejście też z serii "jestę nauczycielę by w cię wtłoczyć wiedzę i mam kiję w dupię".

Dziekuję za uwagę, papa ;***
Zgłoś
Avatar
SexBone 2013-05-04, 9:45
No i to profesjonalne nagrywanie, na które nikt nie zwracał uwagi puki jakiś "specjalista" się nie odezwał.
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-05-04, 12:29 4
Suty_dziobaka napisał/a:

Nauczyciel -pizda. Ucieka od tej Murzynki jak Ozdoba przed Burneiką.



jasne, a gdyby jej przypierdolił z liścia to byś krzyczał, że facet bije babe
Zgłoś
Avatar
grot 2013-05-04, 13:43 1
W stanach moga ja zawiesic w prawach ucznia i maja wiele innych narzedzi do radzenia sobie z trudnymi uczniami, u nas jest niestety troche gorzej...
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-05-04, 14:01 8
Zły ruch, zły ruch... jak jesteś oko w oko z agresywnym zwierzęciem trzeba zachować spokój i pamiętać, że zwierzęta są agresywne jak się boją. Dobrze jest zwiększyć powierzchnię swojego ciała np. wyprostować się albo wyciągnąć ręce do góry (tak robią niedźwiedzie - stają na dwóch łapach) wtedy zwierze prawdopodobnie odstąpi od ataku, bo w świecie zwierząt rozmiar = siła. Można też spróbować wydać z siebie głośny okrzyk to może zwierzę odstraszyć. W sytuacji podbramkowej, należy przybrać pozycję embrionalną, twarzą do ziemi, zakryć szyję i kark dłońmi i czekać na pomoc.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-05-04, 15:20 1
w ktorej sekundzie ta 13latka, bo nie moge znalezc
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-05-04, 15:28
czarna kurwa
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-05-04, 15:28
grot, chyba Cię pojebało, szkolnictwo w USA jest na równi z tym w UK, a w UK na lekcjach w każdej szkole są orgie .
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-05-04, 15:34 2
Suty_dziobaka napisał/a:

Nauczyciel -pizda. Ucieka od tej Murzynki jak Ozdoba przed Burneiką.


No tak bo lepiej pójść do więzienia za pobicie nieletniego..

A w walce ozdoba bruneika, wygrał ozdoba.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie