18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
TB303 2013-10-29, 21:32 45
Chujowe.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Materios 2013-10-29, 21:33 7
TB303 napisał/a:

Chujowe.
Pozdrawiam.



Ciesze się Także pozdrawiam. Uszanowania dla rodziców.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-10-29, 21:40 117
jak kurewsko żałosne to jest, to masakra - ja kminię, można nie lubić katolickich świąt (jestem niewierzącym człowiekiem - nie mylić z wojującym ateistą), ale kurwa, jakie to niskie jest... goście mniej więcej w moim wieku, ale z WIELKIEGO miasta, więc oczywiście LEPSI - a ja się czuję jakbym kurwa taki malutki był... a gdybym na groby chodził... to już w ogóle przejebane, przecież jestem jebanym katopatolemhipokrytą!!! prawda? jakim zjebanym pedałem byłbym, gdybym chciał uczcić pamięć swojej rodziny, jakim hipokrytą, jaką końską spierdoliną...

co za żałosny pierd... pewnie mają zajebistą imprę halloweenową w starbuniu...

oczywiście nie o to chodziło, ale żaden z tych kretynów nie myśli o wydźwięku tego, co robi... co za żłoby...
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-10-29, 21:50 4
nudne w chuj...
Zgłoś
Avatar
Przemekkk 2013-10-29, 21:52 6
No w końcu ziomek coś dodał

Miziou napisał/a:

jak kurewsko żałosne to jest, to masakra - ja kminię, można nie lubić katolickich świąt (jestem niewierzącym człowiekiem - nie mylić z wojującym ateistą), ale kurwa, jakie to niskie jest... goście mniej więcej w moim wieku, ale z WIELKIEGO miasta, więc oczywiście LEPSI - a ja się czuję jakbym kurwa taki malutki był... a gdybym na groby chodził... to już w ogóle przejebane, przecież jestem jebanym katopatolemhipokrytą!!! prawda? jakim zjebanym pedałem byłbym, gdybym chciał uczcić pamięć swojej rodziny, jakim hipokrytą, jaką końską spierdoliną...

co za żałosny pierd... pewnie mają zajebistą imprę halloweenową w starbuniu...

oczywiście nie o to chodziło, ale żaden z tych kretynów nie myśli o wydźwięku tego, co robi... co za żłoby...



Pleciesz bzdury jak mało który
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-10-29, 22:01 1
Ja chodze na groby co 3 lata, wyjebane.

O śp Dziadkach pamiętam, przynajmniej raz w miesiącu o nich powspominam i przytocze jakąś sytuacje, która sie wydarzyła z ich osobami.

PS: na pogrzebach beczałem jak dziecko, szczególnie wspominam moment salw pułku reprezentacyjnego na pogrzebie dziadka.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-10-29, 22:05 10
Przemekkk napisał/a:


Pleciesz bzdury jak mało który



Twój post otworzył mi oczy!!! sprawiłeś, że mój sarkazm, cynizm i turpizm stał się miałki i płytki w jednej chwili... dojrzałem do spojrzenia w lustrze i stwierdzenia - "jestem debilem"!!! dziękuję, że Twoje delikatne słowa otworzyły mi oczy na prawdę... jesteś wielki..!
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-10-29, 22:06 2
to tak jakbym wstawił filmik i mówił dlaczego nie lubie zupy ogórkowej. Na dodatek jeszcze bym dostał oklaski kurwa na stojąco i przez motorniczego
Zgłoś
Avatar
lemon1988 2013-10-29, 22:48 2
tanie jak ruska dziwka. ze swojej starej sie nabijajcie. kurwa Bongman byl rezyserem czy jak?
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-10-29, 22:57 4
Mnie to po prostu jebie, ciesze się że mam dzień wolny i to wszystko
Zgłoś
Avatar
ferdziu7 2013-10-29, 23:23 8
Jak dla mnie to właśnie tutaj wychodzi to cebulactwo na tym filmie. Wiadomo, że w Polsce jak jest święto i jest cała rodzina przy stole nie ważne co to za święto ważne żeby komuś dupę obrobić (poplotkować), gadać o jakiś problemach politycznych (najczęściej to chyba wujkowie, bądź szwagrowie ludzie politolodzy mający informację tylko i wyłącznie z faktów i wydarzeń) no i wypić. A właśnie chodzi tutaj o to żeby sobie przypomnieć ludzi których już nie ma, bądź za tymi którymi tęsknimy. Specjalnie jest to dzień wolny żeby odrzucić wszystkie problemy dnia codziennego i zastanowić się nad egzystencją i nad tym co zostawimy jak już nas nie będzie. Właśnie to jest cały sens tego święta, tylko przez nasze rodziny i media które sprowadzają się do tego żeby kupować dużo żarcia, zniczy jakiś innych cudów a nie nad sensem samego święta młodzi odchodzą od tych starych zwyczajów. Jak ktoś będzie z rodziną spędzać ten czas pomyślcie o tym i pamiętajcie, że każdego czeka śmierć wcześniej, czy później.
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-10-29, 23:37
Z jednej strony fanatycy co gadają rzeczy typu "jestem katolikiem nie obchodzę hallowin " a z drugiej hipstery którzy są tacy idealni i nowocześni że muszą się wypowiedzieć czemu im się to nie podoba.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-10-29, 23:41 2
Lepszy nasz "grobing" niż hamerykańskie "helołin". Co kraj to obyczaj i nie należy tego zmieniać.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-30, 4:22 4
ferdziu7 napisał/a:

Jak dla mnie to właśnie tutaj wychodzi to cebulactwo na tym filmie. Wiadomo, że w Polsce jak jest święto i jest cała rodzina przy stole nie ważne co to za święto ważne żeby komuś dupę obrobić (poplotkować), gadać o jakiś problemach politycznych (najczęściej to chyba wujkowie, bądź szwagrowie ludzie politolodzy mający informację tylko i wyłącznie z faktów i wydarzeń) no i wypić. A właśnie chodzi tutaj o to żeby sobie przypomnieć ludzi których już nie ma, bądź za tymi którymi tęsknimy. Specjalnie jest to dzień wolny żeby odrzucić wszystkie problemy dnia codziennego i zastanowić się nad egzystencją i nad tym co zostawimy jak już nas nie będzie. Właśnie to jest cały sens tego święta, tylko przez nasze rodziny i media które sprowadzają się do tego żeby kupować dużo żarcia, zniczy jakiś innych cudów a nie nad sensem samego święta młodzi odchodzą od tych starych zwyczajów. Jak ktoś będzie z rodziną spędzać ten czas pomyślcie o tym i pamiętajcie, że każdego czeka śmierć wcześniej, czy później.



O zmarłych pamięta się częściej niż raz do roku. Zrozumiesz kiedy umrze ktoś tobie bliski.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie