18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
sumka 2017-06-04, 13:52 1
Kamil4, Dziecko mówisz o rzeczach o których nie masz pojęcia, pomieszałeś ze sobą tyle różnych aspektów że nawet ciężko polemizować. Chiny to największe pod względem ludności państwo świata, a USA trzecie do tego najbardziej zaawansowane technologicznie. Przy takim porównaniu to Polska jest co najwyżej pryszczem na plecach UE więc o czym chcesz dyskutować.

Ja rozumiem że jako Cebulaki żyjemy mitami o swojej wielkości i wspaniałości lecz życie szybko to weryfikuje jak tylko wyścibisz nos za swoje podwórko.
Zgłoś
Avatar
Kamil4 2017-06-04, 15:08
sumka napisał/a:

Kamil4, Dziecko mówisz o rzeczach o których nie masz pojęcia, pomieszałeś ze sobą tyle różnych aspektów że nawet ciężko polemizować. Chiny to największe pod względem ludności państwo świata, a USA trzecie do tego najbardziej zaawansowane technologicznie. Przy takim porównaniu to Polska jest co najwyżej pryszczem na plecach UE więc o czym chcesz dyskutować.

Ja rozumiem że jako Cebulaki żyjemy mitami o swojej wielkości i wspaniałości lecz życie szybko to weryfikuje jak tylko wyścibisz nos za swoje podwórko.



Zielonego pojęcia to ty nie masz o czym piszesz. Kapitalizm działa tak samo w państwie w którym jest 1.3 miliarda obywateli jak i w takim w którym jest kilkadziesiąt milionów...
Zabawne jest to co napisałeś o USA, tylko potwierdziłeś to o czym pisałem.
Zwróć uwagę jakie różnice były w bogactwie Chińczyków i Polaków w momencie w którym Chińczycy zaczęli wprowadzać wolnorynkowe reformy, a jakie są w chwili obecnej. W UE jesteśmy 13 lat, przez te lata Chiny rozwijały się dużo szybciej od nas, więc nie opowiadaj bajek na temat zbawczych dofinansowaniach unijnych.
Jeszcze raz powtórzę nigdy ŻADNE państwo nie stało się potęgą gospodarczą dzięki dofinansowaniu unijnym. Dobrobyt bierze się z pracy...
Zgłoś
Avatar
sumka 2017-06-04, 15:19
Kamil4, Opowiesz nam o tym jak dostaniesz swoją pierwszą pensje 1800 zł.
Zgłoś
Avatar
Kamil4 2017-06-04, 16:03
sumka napisał/a:

Kamil4, Opowiesz nam o tym jak dostaniesz swoją pierwszą pensje 1800 zł.



Nie potrafisz wskazać błędów w mojej wypowiedzi dlatego też jedyne co ci zostało to chełpić się za jesteś te kilka lat starszy. Jakie to typowe "nie potrafię uzasadnić swojego zdania, ale jestem starszy czyli wiem lepiej" I wbrew temu co sobie ubzdurałeś pracowałem...
Zgłoś
Avatar
sumka 2017-06-04, 17:18
Kamil4, hmm opowiem ci dowcip to może zrozumiesz

Jasio idzie do taty i pyta:
- Tato, czym rożni się teoria odi praktyki ?
- Jasiu zaraz Ci to wytłumaczę! Spytaj mamy czy dała by murzynowi za 2 tyś dolarów!
Jasiu podchodzi do mamy i pyta:
- Mamo dałabyś murzynowi za 2 tyś dolarów?
- No wiesz synku, meble by się przydały, pensja mała, dałabym ten jeden raz.
Jasiu idzie do Taty i mówi że mama by dała.
- Teraz idź do siostry i zapytaj o to samo!
- Dałabyś murzynowi za 2 tyś dolarów?
- Pewnie że tak - miałbym na kosmetyki i imprezy, ciuchy !
Jasiu wraca do Taty i mówi że siostra też by dała.
- Teraz Jasiu idź do dziadka i zapytaj o to samo.
Jasiu idzie do dziadka i pyta:
- Dziadek, dałbyś murzynowi za 2 tyś dolarów ?
- Dałbym, bo wiesz, emerytura mała, a tak bym sobie jeszcze coś kupił póki żyje.
Jasio wraca do taty i mówi, że dziadek też dałby murzynowi.
Na to tata :
- Widzisz synku, no to w teorii, to my mamy 6 tyś dolarów w kieszeni, a w praktyce 2 kurwy i pedała w rodzinie.

Coś obcięło i trochę małe tak wygląda twoje porównanie w praktyce (PKB na przestrzeni lat, 2004 wejście polski do UE)
Zgłoś
Avatar
Kamil4 2017-06-04, 19:03
sumka napisał/a:

Kamil4, hmm opowiem ci dowcip to może zrozumiesz

Jasio idzie do taty i pyta:
- Tato, czym rożni się teoria odi praktyki ?
- Jasiu zaraz Ci to wytłumaczę! Spytaj mamy czy dała by murzynowi za 2 tyś dolarów!
Jasiu podchodzi do mamy i pyta:
- Mamo dałabyś murzynowi za 2 tyś dolarów?
- No wiesz synku, meble by się przydały, pensja mała, dałabym ten jeden raz.
Jasiu idzie do Taty i mówi że mama by dała.
- Teraz idź do siostry i zapytaj o to samo!
- Dałabyś murzynowi za 2 tyś dolarów?
- Pewnie że tak - miałbym na kosmetyki i imprezy, ciuchy !
Jasiu wraca do Taty i mówi że siostra też by dała.
- Teraz Jasiu idź do dziadka i zapytaj o to samo.
Jasiu idzie do dziadka i pyta:
- Dziadek, dałbyś murzynowi za 2 tyś dolarów ?
- Dałbym, bo wiesz, emerytura mała, a tak bym sobie jeszcze coś kupił póki żyje.
Jasio wraca do taty i mówi, że dziadek też dałby murzynowi.
Na to tata :
- Widzisz synku, no to w teorii, to my mamy 6 tyś dolarów w kieszeni, a w praktyce 2 kurwy i pedała w rodzinie.

Coś obcięło i trochę małe tak wygląda twoje porównanie w praktyce (PKB na przestrzeni lat, 2004 wejście polski do UE)
Obrazek



Nieczytelna grafika, ale chyba zgadzasz się, że odkąd weszliśmy do UE PKB rośnie nam wolniej niż Chińczykom?
Zgłoś