18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-06-01, 11:01 6
Emeryt_na_emeryturze, chuja się znasz. Zapomniałeś o:
ukryta treść

i:
ukryta treść

oraz:
ukryta treść

a także:
ukryta treść

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
cerber14 2017-06-01, 11:06 1
Chwila... Emeryt_na_emeryturze
Przypadek, że komuchom emerytury zaniżają?
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2017-06-01, 11:14
powietrze jest lżejsze od czasu jak rządzi pis, ale co gnojki siedzące przy kompie mogą wiedzieć, wystarczy, ze jeden z rodziców pracuje w banku, a juz będzie krzyk, że pis to zło
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-06-01, 11:21 4
Emeryt_na_emeryturze napisał/a:

Co, po 1,5 roku rządów PiSu zmieniło się na lepsze ?



1. polowa polskiej sceny politycznej przestala udawac, ze wszystko jest w porzadku i zaczeli zauwazac problemy

2. socjalisci zaczeli otwarcie przyznawac sie, ze zeby dac ludziom 500 zl, musza im najpierw zabrac 700

3. ludzie, ktorzy przez lata komunizmu i potem przemian systemowych porobili sobie monopole dzieki pieniadzom publicznym traca te monopole co zmusza ich do wysilku, wspolpracy i w efekcie rozwoju spoleczenstwa.

4. nagle nikt nie chce przyjmowac uchodzcow
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-06-01, 11:29 6
Przez te 1,5 roku pojawiło się mnóstwo smrodów, ale nie dlatego, że źle rządzą, tylko dlatego, że były zamiatane pod dywan. Ale przecież to tylko czepialstwo i "zemsta polityczna".
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-06-01, 12:17 2
ozarimielin napisał/a:

powietrze jest lżejsze od czasu jak rządzi pis, ale co gnojki siedzące przy kompie mogą wiedzieć, wystarczy, ze jeden z rodziców pracuje w banku, a juz będzie krzyk, że pis to zło


Może się nie znam... rodzice to fizyczni, a ja stoję przy kompie (biurko z regulowaną wysokością, zajebista sprawa i po 8 godz pracy siedząco-stojącej nogi nie bolą) dalej uważam, że pis to zło. W sumie na naszej scenie politycznej nie ma wielu pozytywnych przykładów (ale są). Spróbuj załatwić coś, gdzie po czystkach są nowi ludzie po szkoleniach, kursach w Warszawie (i Toruniu). Kurwa, jak usłyszałem, że naczelnik wydziału nie ma wystarczających kwalifikacji by podjąć samodzielną decyzję (sprawa udzieleniu kilku informacji) to ręce opadły.
A powietrze fakt, może lżejsze, ale tylko dlatego, że wszyscy czekają aż ta machina pierdolnie.
DiKarpio napisał/a:

Przez te 1,5 roku pojawiło się mnóstwo smrodów, ale nie dlatego, że źle rządzą, tylko dlatego, że były zamiatane pod dywan. Ale przecież to tylko czepialstwo i "zemsta polityczna".


Stare śmieci się wyciąga, nowe zamiata. Obieg śmieci musi być.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-01, 12:44 1
Quiz dla was:
Co zmieniło się na lepsze podczas 8 lat rządów PO?
a) Podatki
b) wiek emerytalny
c) Amber gold
d) sądy i prokuratury

Quiz jest wielokrotnego wyboru więc możecie zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-06-01, 12:52 4
Velture napisał/a:

Quiz dla was:
Co zmieniło się na lepsze podczas 8 lat rządów PO?
a) Podatki
b) wiek emerytalny
c) Amber gold
d) sądy i prokuratury

Quiz jest wielokrotnego wyboru więc możecie zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź.



Brak obciachu w europie
brak komunizmu
brak wspierania rosji swoim zachowaniem
wiek emerytalny
nie rozpierdalanie polski, może nie robili wiele ale za to nie psuli nic

a tak w ogóle to mam głęboko gdzieś kto rządzi bo robie swoje i nie potrzebuje żadnego wsparcia od państwa. Mam dobrą pracę stać mnie w miare na wszystko i mam gdzieś czy był jakiś amber gold czy kurski spierdolił Opole
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-06-01, 13:06
Pierwszy raz od II wojny światowej, do Polski wróciło więcej Polaków niż z niej wyjechało. Niechaj to będzie miarą.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-06-01, 13:07 1
Velture napisał/a:

Quiz dla was:
Co zmieniło się na lepsze podczas 8 lat rządów PO?


Muszę się dopierdolić. Nie rządów PO, tylko koalicji PO-PSL, a to już różnica, bo zgrzytów między nimi nie brakowało.

Gównoburza, gównoburzą, ale dobija mnie twierdzenie, że dawna władza była zła, a nowa to miód na serce narodu. Skurwysyny siebie warci bez względu na barwy klubowe. Są jasne elementy, ale reszta to tłuszcza.

A kwestia emerytur to jedno szambo. Jak dla mnie nie powinno być granicy wieku emerytalnego, czy emerytur minimalnych. Sam ciułam na koncie oszczędnościowym, bo mam nadzieję, że Zus zapadnie się pod ziemię, albo wyleci w powietrze.
W najgorszym wypadku będę pieniądze na starość z dwóch źródeł.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-06-01, 13:15 2
janlew napisał/a:

Pierwszy raz od II wojny światowej, do Polski wróciło więcej Polaków niż z niej wyjechało. Niechaj to będzie miarą.



Wrócili nieudacznicy którzy w polsce nie mogli znaleźć pracy i pojechali do uk na zmywak, a teraz wracają bo sprzedali sie jak dziwki za 500+
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-06-01, 13:19 4
Czytam te komentarze i nie mogę wyjść z podziwu jakich debili nosi ta ziemia. Wam by się prezes wysrał na ryj i wytarł waszymi włosami i byście powiedzieli, że powstajecie z kolan.
Od czasu rządów PIS wszystko w tym kraju się pierdoli. PO nie robiło nic ale to nieróbstwo było dla nas lepsze niż to co się teraz dzieje.
I muszę powiedzieć, że tak jak PO wykończyło się własną polityką tak PIS wykańcza się tak samo.

U mnie w pracy w99% fizioli to pisowskie psychofany. Wiadomo. Bezzębna niepiśmienna klasa robotnicza kocha PIS.
Dziś rano rozmawiałem z dwoma. Sami zaczęli wylewać żółć na PIS. Słuchałem ich ze zdumieniem. Nie byłem w stanie uwierzyć, że nawet tacy zatwardziali pisowscy idioci w końcu przejrzeli na oczy. Chodziło o sprawę Kamińskiego. Jeden z nich sam doszedł do wniosków, że prezydent jest albo idiotą albo marionetką. Podobno jest prawnikiem a nie ogarnia tego, że nie można ułaskawić człowieka, który nie jest prawomocnie skazany a plucie przez PIS na SN to po prostu kabaret.
No po prostu kurwa myślałem, że mu dam w nagrodę ciasteczko i pogłaskam po główce jak w Benny Hillu.
Rozumiecie kurwa? PIS przekroczył taką granice kłamstwa i absurdu, że to jest już niestrawne nawet dla pisowców.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-06-01, 13:26 3
Abraxus napisał/a:

Podobno jest prawnikiem a nie ogarnia tego, że nie można ułaskawić człowieka, który nie jest prawomocnie skazany a plucie przez PIS na SN to po prostu kabaret.


Ta sprawa może mieć drugie dno, bo na tej samej zasadzie prezydent mógłby ułaskawić kogoś kto jeszcze przestępstwa nie popełnił, a to już daje spore pole manewru.
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2017-06-01, 14:45
@pazuzu ...brak obciachu w europie? ta twoja ''europa'' super zachód to największy obciach
Zgłoś