18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dokładnie 173 nielegalnych imigrantów – podkreślam, 173 osób – znajdowało się w naczepie jednej ciężarówki. Byli to obywatele Afganistanu oraz Pakistanu, zmierzający w kierunku Europy.

18 sierpnia, pod miastem Samsun na północy Turcji, policja zatrzymała do kontroli Iveco Stralis z naczepą. Gdy pojazd podjechał do punktu kontrolnego, w jego naczepie dostrzeżono liczne rozcięcia. Jak się okazało, wykonali je nielegalni imigranci, by mieć dostęp świeżego powietrza do bardzo nagrzanej naczepy.

Początkowo media mówiły o około 100 osobach. Dzisiaj jednak dokładnie podano, że imigrantów było 173. To młodzi mężczyźni z Afganistanu oraz Pakistanu, których ciężarówka miała dowieźć do Stambułu, a więc na pogranicze Europy.

Wszystkie osoby zostały zatrzymane i oskarżone między innymi o złamanie przepisów dotyczących zapobieganiu pandemii. Wszyscy zostaną też deportowani. Jeśli natomiast chodzi o kierowcę ciężarówki, to okazał się nim obywatel Turcji. Został on zatrzymany i prawdopodobnie odpowie za świadomy udział w przemycie.

Poniższy film nagrano krótko po zatrzymaniu pojazdu. Policja doprowadziła wówczas węże do naczepy, by imigranci mogli się schłodzić oraz nawodnić.


Źródło:
ukryta treść
40ton.net
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-22, 20:31
BolekMaku napisał/a:

Kurde jak ja zjem kukurydzę to zawsze widze w gównie ziarenka.



Rak jelita, żołądka i mózgu. Rokowania średnie
Zgłoś
Avatar
Kofe28 2020-08-22, 22:39
Czegoś tu kurwa nie rozumiem. Zostali oskarżeni i łamanie przepisów dot. pandemii, większość z nich wsadza sobie do ryja ten sam wąż...
Zgłoś
Avatar
robo72 2020-08-23, 12:08
jedyny model witający inżynierów w Europie


jedyne przywitanie
Zgłoś
Avatar
Roman270297 2020-08-23, 12:32
Zjeby spierdalaja zostawiając żony, kobiety i dzieci. Czemu ini tego nie podpalili?
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2020-08-23, 14:22
Kurwa jeszcze cieszą tego ryja ja pierdole...I chuja im zrobią następnym razem im się uda... Jak im tak zle w swoich krajach to czemu tego nie podbić i zarządzić swoje cywilizowane prawa, zaraz by sie praca dla nich znalazła produkcja zwiększyła i tak dalej granice uszczelnić niech chuje głupie robią na swojej ziemi bo surowców to tam nie brakuje tylko myślenie mają popierdolone przez chory Islam i tylko na amunicje do kałachów umieją wydawać i wojny religijne w nieskończoność prowadzić...
Ich IQ jest tak niskie że nie ogarniają tego że czy to Judeo-USA czy Rosja tylko prowokują ich na sb samych robiąc doskonały biznes + oczywiście wieczny konflikt z Żydami i potem mają idioci, ale spokojnie na nas już też biznes zaczynają robić już im hajs dajemy za stacjonowanie ich zołnierzy bazy pozwalamy budować i tak dalej
w dupe włazimy po same jelita bo kurwa oni sb liczą za zolnierza tyle co za naszych kurwa 10 chyba... Nie chce mi się tego dokladnie szukać ale ja pierdole ale to jest chore jakby mi ktoś dał 8 tys miesieczniei zebym sb w mundurze w bazie posiedział w razie czego od razy bym pojechał a tak to jakieś smieszne pieniadze Polscy zolnierze dostają ale nie bo to USA im sie w kurwe daje.... Bo sprzet bo to tamto no kurwa po co to, sami nie mozemy za ten hajs sie dozbroić to jest zdrada narodu jak sie patrzy. sprzedajny zydowski rzad kolejny konflikt juz planuje..... TFU na morde.

Takie rzeczy jak się odpierdalają ostatnio to jest już tak przegięte premie sb chcą dać 100% Piłsudski wjechał z butem w podobne ścierwo i moment za takie akcje wprowadził kary śmieri badz 20 lat cięzkich robót a teraz co? W razie czego dymisja i wyjebane na wyspy Kanaryjskie za skradzione pieniądze... Wszyscy po tych licznych aferach co dymisje zrobili w rządku pod murem powinni stać bo za ich decyzje nie jedna osoba się powiesiła bo nie miała za co żyć,
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2020-08-24, 11:21
Tak mi się skojarzyło.

Zgłoś