18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
18 lat Play Station
Reginald911 • 2013-10-21, 21:46
Materiał może mało sadystyczny ale polecam do obejrzenia każdemu kto miał kiedykolwiek styczność z Play Station zwłaszcza tym którzy zaczęli swoją przygodę z Psx'em w 95 roku

Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-10-22, 1:22
No za PSXa zawsze piwo! Jezu, jak ja tęsknie za moim szaraczkiem...
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-10-22, 1:25 26
Kurwa, zajebiste czasy i ten moment emocji, czy płytę wczyta czy nie. piwo...

Zgłoś
Avatar
D................s 2013-10-22, 2:29 2
" Materiał może mało sadystyczny (...) ", on w ogóle nie ma związku z sadyzmem, ale z sadisticiem już tak...
Zgłoś
Avatar
squallaz 2013-10-22, 6:36
Mudżin ucieszył się na pada od PS4 jakby dostał kiść bananów
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2013-10-22, 7:03
@opusative

bez kitu, taka sama sytuacja.

Wczoraj pogoniłem moją PS2. Telewizor kineskopowy u niej na chacie był ostatnim bastionem, gdzie mogłem jeszcze zagrać. Już nawet babcia chciała, żeby tv zabrać i wywieźć bo jest bezużyteczny.
Próbowałem pod moim tv, ale fullHd tak rozmywa obraz ze nie da się grać.

A Xpudło stoi, przeszedłem Halo: Reach, Gears of War 2 i lekko pedalskie Fable III... i tyle.

Tytułów jakie ukończyłem na tamtej starej PS2 nie zliczę... dziesiątki.
Zgłoś
Avatar
Robster 2013-10-22, 9:26 1
Ja swojego pierwszego PS2 i FinalFantasy X nigdy nie zapomnę. Do tej pory nie grałem w jedną grę tyle co w FFX. No i ten szok, gdy człowiek siedział w tym czasie przy Zeusie (swoją drogą mega gra) na PC, a później zobaczył przerywniki filmowe czy nawet samą grę na PS2 (dalej mowa o FFX).

Teraz już mnie gry niestety nie bawią, ale miło jest powspominać
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-10-22, 9:30 1
@Mindfuck

Bez problemu można grać na fullHD z PS2, wystarczy kabel comonent/RGB. Niektóre gry mają możliwość ustawienia 1080i, więc nawet nieźle to wygląda.
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-10-22, 10:15 1
FryzjerZG, gurpegi pozdrawiam Panowie z całego serca sami swoi na sadolu !
właśnie przygodę z konsolami od pięknego szarego PSX zapoczątkowałem mniej więcej w wieku 12 lat,(nie licząc pegasusa i atari 2600 brata mego starszego ale z racji siurowatego wieku nie kojarzę co i jak i z czym to się jadło hehe wiadomo marian i czołgi), czasy teraźniejsze to PS3 które też cieszy moją dusze lecz to już jest coś innego nie wiem co jest przyczyną takiej sytuacji świat ludzie ten kurewski system, chyba nie słabość obecnych tytułów np Heavy Rain mocno dorosły i klimatyczny. Świetnie to uchwyciłeś stary, za te słowa krata piwa ale prawdziwego do wypicia przy fifie "Ja chce tam wrocic, chociaz na jeden jebany dzien"

Z różnych przyczyn nie mam całej kolekcji
Zgłoś
Avatar
E................2 2013-10-22, 11:45
hehehe, super temat dawne piękne czasy ! <3
Zgłoś
Avatar
Zbawiciel 2013-10-22, 12:09
cholerka dobrze mieć konsolke taką jak psx w domu, i nie musi sie łezka kręcić wystarczy odpalić i wio
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-10-22, 12:28
Mindfuck,
ja już nie mam tej frajdy co kiedyś z gry, po 2 szkoda mi pieniędzy na gry bo milion wydatków innych mam :l
Zgłoś
Avatar
Murzyn9111 2013-10-22, 12:54 4
To byly kurwa czasy !! Dla zainterseowanych w Amsterdamie gdzie mieszkam jest na jednej alejce sklep retro..sa tam segi.amigi, pegasusy itp itd. jesli jestescie zainteresowani to wybiore sie tam z aparatem i walne kilka fotek aby zalozyc temat jesli chcecie ...klimat tego lokalu niepowtarzalny....
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-10-22, 14:12 3
Murzyn9111 napisał/a:

To byly kurwa czasy !! Dla zainterseowanych w Amsterdamie gdzie mieszkam jest na jednej alejce sklep retro..sa tam segi.amigi, pegasusy itp itd. jesli jestescie zainteresowani to wybiore sie tam z aparatem i walne kilka fotek aby zalozyc temat jesli chcecie ...klimat tego lokalu niepowtarzalny....



Ty się nie pytaj, tylko idź zdjęcia robić!
Zgłoś
Avatar
Bałnsujdziwko 2013-10-22, 15:14
Jeśli ktoś chce odświeżyć przygode z psx polecam program epsxe na pc lub androida . Wspomnienia wracają
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-10-22, 16:45
całe kieszonkowe przepierdalałem na demówki psxa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie