18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
18 lat Play Station
Reginald911 • 2013-10-21, 21:46
Materiał może mało sadystyczny ale polecam do obejrzenia każdemu kto miał kiedykolwiek styczność z Play Station zwłaszcza tym którzy zaczęli swoją przygodę z Psx'em w 95 roku

Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-10-21, 21:58
O kurwa, kiedy to było
Zgłoś
Avatar
pawlonkon 2013-10-21, 22:06
Mają rozmach skurwisyny
Zgłoś
Avatar
staffior 2013-10-21, 22:07 5
był w pokoju jeden biały, dołączył czarny przy PS3 widzimy nawet ciapaka

przy PS4 grają bo na ulicy szariat rządzi i się boją wyjść do ciapatego i ekipy jego

czasy się zmieniają
Zgłoś
Avatar
P................� 2013-10-21, 22:17 46
Kurde jak usłyszałęm intro od psx aż mnie w sercu zakuło i łezka się prawie zakręciła w oku.... to były czasy a nie teraz gry na jedno kopyto bez wiekszej duszy..... Dobrze, że wychowałem się na starszym sprzęcie i jestem retro gościem, a nie kałęm of diutem.
Zgłoś
Avatar
weskras87 2013-10-21, 22:38 1
Łza w oku kole.. własnie do mnie doszło, że kurwa jestem już stary..
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2013-10-21, 22:57 22
Niezapomniane czasy jak się wracało w pośpiechu do domu ze szkoły żeby pograć w crash bandicota,gran turismo albo tekkena 3
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-10-21, 23:30 18
Ehh stary dobry PSX, kurwa jakie to były piekne czasy ! PSX Extreme, net ledwie raczkowal (modem odsluchanie "piii szzzz iiiii szzzz piiii" i rozkmina co wlaczyc nim starzy zabija za rachunek), wiec to był nasz internet z kiosku (ktos pamieta Ściere, Hiva, Lokiego, Stara i reszte gwardii ??). Gry naprawde byly rozne, kazdy w chacie mial full pirackich tytulow, i zawsze znalazlo sie cos nowego, innego do wymiany. Dzis gry wszystkie sa na jedną modłę... Tekken3, Tomb Raidery, SIlenty i Residenty, EA sport games czy ISS Pro (znany dzis jako PES). Ja chce tam wrocic, chociaz na jeden jebany dzien !
Zgłoś
Avatar
C................c 2013-10-22, 0:31
w tekkena 3 chyba każdy grał chociaż raz.
i ta nutka psx theme na wejściu, jeden z najbardziej rozpoznawalnych dzięków w mojej głowie.
youtube.com/watch?v=31ivdML1Xes
soniak mimochodem stał się elementem popkultury xxi wieku.
piwo, fajne.
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2013-10-22, 0:34 2
Już myślałem, że PSX wytrzymał 18 lat. Wymiana lasera co dwa miesiące, potem trzymanie guzika wewnątrz by "rozkręcić" płytę. Czyszczenie, wycieranie itd. płytek tyle pieprzenia się, a jednak Crash Team Racing, Crash itd. po prostu miażdżyły. Dla mnie najlepsze gry do dziś.
Zgłoś
Avatar
Vinsix 2013-10-22, 0:40
W 95' to ja zacząłem przygode ze wszystkim tak btw.
Ale nakurwiałbym jak Reksio szynke .
Zgłoś
Avatar
Kristoff 2013-10-22, 0:41
Ktoś mógłby podać tytuł tego utworu?
Zgłoś
Avatar
gurpegi 2013-10-22, 0:46 6
FryzjerZG napisał/a:

ktos pamieta Ściere, Hiva, Lokiego, Stara i reszte gwardii ??


Ściera zapadł się pod ziemię, ale taki HIV jeszcze pisze. W starym dobrym stylu, nic nie zdziadział. Loki też jest w piśmie, ale w innej roli, już nie dostaje tekstów (poza HP). Ze Starem natomiast życie się nieciekawie obeszło. Strasznie się postarzał, na pewno nikt by go nie poznał. Nie bardzo też może znaleźć swoje miejsce na tym padole. Ze starej gwardii jeszcze wart jest uwagi, największy sadol z PSX Extreme, Myszaq. Można go oglądać w Superstacji w programie Gilotyna .
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-10-22, 0:58 1
chuj tam ja dorzynałem pegazusa z bazaru i było dobrze...rok temu kupiłem xboxa po czym stwierdziłem, żem za stary na taką rozrywkę
Zgłoś
Avatar
F................d 2013-10-22, 0:59
dobra a teraz niech ktos poda tytul muzy bo na jewtubie nie ma
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie