18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
Avatar
Juzwa 2020-05-25, 16:42 9
alexandrus napisał/a:

sami zapierdalaja podmiejskimi autobusami



Kiedyś właśnie zapierdalaliśmy podmiejskim autobusem i z bocznej drogi wyjechało takie piździsko na pizdocyklu. Autosan ma twarde oponki. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda kolano gdy jest płaskie. Piździsko się miotało i darło w niebo głosy, ale w końcu się uciszyło.
Zgłoś
Avatar
Smir808 2020-05-25, 17:05 8
Ucieczka przed policją w USA to srogie przestępstwo za które idzie się bankowo siedzieć...Jakby się zatrzymał na początku dostał by tylko mandat czyli ticket, ale że zaczął spierdalać to się nie dziwcie, że koleś płacze bo właśnie do niego dotarło jakim jest debilem i że skończy w więzieniu. Policjant ma prawo takiego uciekającego odstrzelić to i tak koleś ma w sumie fuksa że nie trafił na jakiegoś frustrata.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-05-25, 18:34 3
Uwielbiam motory, ale ten zalew pizd sprawia, ze zaczynam sie wstydzic kiedy wyciagam swoja CBRke na droge.

Żeby nie było, zapierdalam jak skończony debil i samochodem i kiblem, ale przed palantownią albo śmigam, albo się po prostu zatrzymuję i mam wyjebane na ich śmieszne mandaty 500 zl raz na rok jak zapierdalam grubo ponad 200km/h non stop. Zbijam chłopakom piony, standard wyrobiony, a ja spowrotem do skarbony zapierdalam jak szalony.

W mojej furze wygladam przynajmniej jak porzadny sutener albo diler, wiec nikt nawet nie pomyśli, aby laczyc moja osobe z pizdactwem, a na kiblu, w skorach, wygladam tak samo jak ci 60 kilowi leszcze i spojrzenie lasek z fiatow 500 mnie krzywdzi.
Zgłoś
Avatar
Skupek 2020-05-25, 18:59
Adae napisał/a:

Zbijam chłopakom piony, standard wyrobiony, a ja spowrotem do skarbony zapierdalam jak szalony.
W mojej furze wygladam przynajmniej jak porzadny sutener albo diler, wiec nikt nawet nie pomyśli, aby laczyc moja osobe z pizdactwem, a na kiblu, w skorach, wygladam tak samo jak ci 60 kilowi leszcze i spojrzenie lasek z fiatow 500 mnie krzywdzi.


Ty to trochę taki raper jesteś
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-05-25, 19:26 2
DuchCzempa napisał/a:

Dobrze, że edytowałeś post i się rozpisałeś, bo jeszcze ktoś mógłby pomyśleć, że sadolowa pizdeczka nr 1 nie obsrała się tak jak zwykle. Może jeszcze raz wstawisz fotkę twojej zardzewiałej pizdorynki w najbardziej pedalskim kolorze.
Pewnie nawet dzieci leją ze śmiechu po nogawkach, jak widzą motopizdę na żółtej pizdorynce.



nie zesraj się łachu cmentarny. Dla mnie i tak zostaniesz podludziem i biedusem
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-05-25, 19:30
Juzwa napisał/a:

Ci prawdziwi faceci muszą zapierdalać ile fabryka dała? Co chcą udowodnić, że są pizdami i rodzynek im nie staje? Może by się rozpędzili bez motocykla i jebnęli w słup baniakiem?
Właśnie na tym filmie widać jakie pizdy grochowe jeżdżą motorkami.



Widzisz nie każdy zapierdala na plastiku, ale przez takich zjebów jak powyżej DuchPizdy i HUJ900 gównażeria myśli ,że wsztyscy tak jeżdzą
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-05-25, 19:55 3
alexandrus napisał/a:

nie zesraj się łachu cmentarny. Dla mnie i tak zostaniesz podludziem i biedusem



Oddaj pedalską, żółtą, zardzewiałą pizdorynkę na złom, lub pogódź się z losem.

alexandrus napisał/a:

Widzisz nie każdy zapierdala na plastiku, ale przez takich zjebów jak powyżej DuchPizdy i HUJ900 gównażeria myśli ,że wsztyscy tak jeżdzą



Już dawno nie widziałem, żeby ktoś aż tak się obsrał. Pewnie leżysz teraz zapłakany w swoim slamsie i walisz pięściami w podłogę, wrzeszcząc pedalskim cienkim głosikiem: "Panie boże, dlaczego akurat mnie to spotkało?! Normalni mężczyźni mają chuja i jaja, a ja mam srom i muszę jeździć na pedalskiej pizdorynce! Nawet dzieci wytykają mnie palcami! Kiedy w końcu wynajdą lekarstwo na spizdowacenie?! Boże ratuj!"
Zgłoś
Avatar
Pies_poligona 2020-05-26, 7:11
bronksy napisał/a:

Się śmiejecie z nich
A tak naprawdę ten kto nie ma motocykla to ciota !
Prawdziwi faceci maja motocykle



... w dupie
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-05-26, 7:54
ten policjant też pierdolnięty, drze ryja jakby ktoś go wyprowadził z równowagi, zakuwa w kajdanki nie wiem z jakiego powodu,
no chyba że ta pizda chciała go przejechać motocyklem
Zgłoś
Avatar
IOI 2020-05-26, 8:47
te ich radiowozy serio moga tyle poleciec? ma ktos jakies wiarygodne zrodlo z ich parametrami?
Zgłoś
Avatar
mikolab1891 2020-05-26, 10:05
bronksy napisał/a:

Się śmiejecie z nich
A tak naprawdę ten kto nie ma motocykla to ciota !
Prawdziwi faceci maja motocykle



Lubię Cię

bronksy napisał/a:

Się śmiejecie z nich
A tak naprawdę ten kto nie ma motocykla to ciota !
Prawdziwi faceci maja motocykle



I już Cię lubię
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-05-26, 11:20
DuchCzempa napisał/a:

Oddaj pedalską, żółtą, zardzewiałą pizdorynkę na złom, lub pogódź się z losem.
Już dawno nie widziałem, żeby ktoś aż tak się obsrał. Pewnie leżysz teraz zapłakany w swoim slamsie i walisz pięściami w podłogę, wrzeszcząc pedalskim cienkim głosikiem: "Panie boże, dlaczego akurat mnie to spotkało?! Normalni mężczyźni mają chuja i jaja, a ja mam srom i muszę jeździć na pedalskiej pizdorynce! Nawet dzieci wytykają mnie palcami! Kiedy w końcu wynajdą lekarstwo na spizdowacenie?! Boże ratuj!"


Po pierwsze to leżę, ale na twojej starej, a po drugie mam wyjebane w wasze gusła typu "panie bogu" pryszczaty rurkowcu. Zmień spodnie go cię ciśnie w cipkę i ciśnienie wali na dekiel. a obsrany to jest kutas twojego starego po seksie z tobą.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-05-26, 13:38 1
Już tak się zbłaźniłeś i jeszcze ci mało.

alexandrus napisał/a:

Zmień spodnie go cię ciśnie w cipkę



Widzę, że inspirujesz się moimi starymi tekstami, bo reszta wygląda jakby pisał to najbardziej żałosny spośród żałosnych palantów. Nie bez powodu jesteś nr 1 w TOP10 sadolowych downów. Jeśli wiek który podałeś w profilu jest prawdziwy, to mam dla ciebie przykrą wiadomość: niestety, ale jesteś upośledzony (ale o tym świadczy już żółta pizdorynka, ha ha ha ).
Zgłoś
Avatar
syulung 2020-05-28, 10:27
nwonigers napisał/a:

beeeka;dddd. mogl sie zatrzymac od razu albo uciekac do konca. placz na koniec tylko dobitnie pokazuje jaka jest pizda.



Ryczy bo tamtejszy sąd mu teraz dojebie za dwadzieścia przepisów które złamał i dziesięć przestępstw które za jednym razem popełnił tym jednym wyczynem.
Jak będzie miał szczęście to straci tylko dużo kasy i dostanie dłuuuugie zawiasy, a jak niebardzo to nawet pione albo dzienione, bo u nich są kumulacje wyroków. Jak ryczy to znaczy że ma dobrze w głowie i będzie się płaszczył przed sądem/prokuratorem o ugodę na te grzywne i zawiasy.
Zgłoś