18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
a................0 2012-10-24, 22:15
@up za wcześnie biegi zmieniasz, jak ja se tico sprawdzałem to na trójce doszedłem do 100km/h. Spróbuj jeszcze raz Kurde, teraz żałuję, że nie nagrywałem, a pudełko już sprzedane...
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-10-24, 22:20
Nie chciałem katować bo to cudze.
Zgłoś
Avatar
Zyb78 2012-10-24, 22:24 3
Matiz , idealny do miasta . Przy większych prędkościach , strefa zgniotu kończy się , dwa metry za autem .
Zgłoś
Avatar
teken 2012-10-24, 22:33
Kumpel kiedyś opowiadał mi, że był gdzieś na jakiejś robocie i jechali białym fordem jakimś. Po jakimś czasie wziął kluczyki i poszedł do auta po wodę (parking koło marketu), podchodzi do białego forda, otwiera drzwi, wsiada, a tam nie ma wody. Ale najlepsze jest to, że nie było też drzwi pasażera, a to nie było ich auto ;P
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2012-10-24, 22:42
Mam skuter. Przetestowane. Mój kluczyk pasuje do 5 innych skuterów tak samo do mojego 5 innych kluczyków pasuje. Ni chuja nie wiem czemu... Tylko kurwa fajki mi czasami z bagażnika znikają ;/
Zgłoś
Avatar
l................e 2012-10-24, 23:24 3
azu1 napisał/a:

hahahah koleś ma matiza. co za pizda


Ty pewnie jeszcze nie masz prawa jazdy, ale kurwa wielki znawca A nawet jeśli masz, to pewnie i tak jeździsz autem tatusia pizdeczko

@UP: tak to jest jak po taniości kupuję się chińskie skutery
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-10-24, 23:27
W Fordach jest Ciekawie. Każdym kluczykiem forda można zamknąć każdego forda, ale otworzyć nie.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2012-10-24, 23:44
Po taniości to 1500 z marketu. Po 4 latach użytkowania sprzedaję go za większą sumę niż te 1500zł. Pozdro geniuszu!
Zgłoś
Avatar
dk2626 2012-10-24, 23:56
Niech teraz tym kluczykiem od dwóch matizów lanosa otworzy to będzie kozak.
Zgłoś
Avatar
kermicik 2012-10-25, 1:13
Jak wkladki wyrobione to byle czym otworzysz, ostatnio scyzorykiem otworzylem audi a4 stare
Zgłoś
Avatar
LilBe 2012-10-25, 8:19 2
Zgłoś
Avatar
winyl 2012-10-25, 10:59
@alan10 w lanosie na trójce ciągnął do 150 prawie;)
Swoją drogą trafić na dwa takie same zamki trzeba mieć fart;) Producenci wypuszczają na rynek kilka egzemplarzy z takim samym układem w zamku, z tym, że zwyczajowo są one sprzedawane w innych (dość odległych) regionach. DU się nie popisało
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2012-10-25, 13:04 2
Siedmioletni chłopczyk idzie chodnikiem w drodze ze szkoły.
Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybkę i mówi:

- Chłopcze, wsiadaj do środka, to dam Ci 10 złotych i lizaka!

Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli
toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku ...

- No wsiadaj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy!

Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku ...
Samochód nadal powoli jedzie za nim.
Znowu się zatrzymuje:

- ...moja ostatnia oferta: 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chups - wsiadasz? !
- Oj odczep się..... Tato!!!! Kupiłeś Matiza?, to musisz z tym żyć ........ mnie w to nie mieszaj..............!!!
Zgłoś
Avatar
kamaslc 2012-10-25, 13:26
w audi 80 b4 i b3 tez tak jest
Zgłoś
Avatar
Daros1212 2012-10-25, 13:37 1
Witam !!

Zgadzam się z nie którymi wypowiedziami na temat Matiza !. Akurat posiadam jego starszego brata Tico od roku (teraz pewnie będą mnie hejtować), jest to mój pierwszy samochód kupiłem go od razu jak zdałem prawko, jestem z niego bardzo zadowolony! Zima -30 stopni siostra która ma golfa 3 nie mogła go odpalić a ja bezproblemowo nim ruszyłem . Mam go w samej benzynie i jest bardzo ekonomiczny!. Jest w nim tylko jeden minus że szybko końcówki drążka się zużywają i tylne amortyzatory lecz części do niego są bardzo tanie, więc nie rozumiem czemu nie którzy się śmieją że ktoś ma matiza czy tico a sami jeżdżą samochodem rodziców czy niczym !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie