18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Poprosiłam specjalistę od mikroekspresji i mowy ciała o analizę zachowań ostatniego fenomenu internetu - "20 letniego milionera" Piotra Kaszubskiego. Czy jest możliwe by wieku pomiędzy 13 a 18 rokiem życia uzbierać majątek pozwalający na założenie kliniki medycyny estetycznej w Warszawie? W tą historię uwierzyły największe polskie media TVP1, TVN, gazeta.pl, newsweek i wiele, wiele, wiele innych. Zapraszam do oglądania
Zgłoś
Avatar
icek Berg 2013-02-04, 22:25
kurwa milioner jebany
Starzy bogaci to młody nie będzie polonezem zapierdalał, to chyba normalne
Wogóle nie rozumiem spustu i całego szumu wokół niego

A hejterzy do roboty się kurwa weźcie a nie pierdolicie
Zgłoś
Avatar
sracz90 2013-02-04, 22:37 2
piwko dla każdego kto jedzie po tym pedale
Zgłoś
Avatar
Max999 2013-02-04, 22:40 2
pierdzieleenie. Clnton mówi 'z TĄ KOBIETĄ, Mr, Lewinsky' ucieka od tematu. głupoty. podstawy angielskiego sie naucz. dalej. jak wy byscie zareagowali na pytanie 'masz milion złotych?' ja osobiscie uciekalbym od tematu pieniedzy. kto normalny rozmawia o pieniądzach w telewizji? jeszcze w kwotach milionowych!?( swoją drogą 'hu keers'.. ja pierdole idź weź sie zabij cipo) dalej.. kto nie przygotowałby sie do wywiadu? no kurwa kto? chciał chłopak zabłysnąć kurwa ładną wymową wyuczoną rozumiem. ale z drugiej strony śmierdzi mi to spiskiem kles gada jak to dobrze jest w Polsce, po co wyjeżdżać. nie emigrujcie. pierdolenie. ciągnąc temat. babka zadała dziwne pytanie. <o ten laser> moze sie zestresował i palnął? ale z drugiej strony, pierdolony miliarder siedzi w tym od kilku lat i nie wie ile kosztuje? nie dałbym sie takiemu chujkowi pod nóż. no i te gesty. ja pierdole. kolejna pojebana 'wskazówka' sam tak gestykuluje wymieniając coś. i to dość normalne. nie ma piwa, bo materiał to chuj i gniot. koles jest takim odjebanym ekspertem że papież okazałby sie zabójcą
Zgłoś
Avatar
pleju15 2013-02-04, 22:46
Który z takich milionerów wychyla otwarcie sie w telewizji ? Logiczne afiszowanie się jedno znacznie, znaczy problemy w społeczeństwie, ten kto ma pieniądza to chomikują.A on ? co chwile w telewizji wypowiada i dodatku prostymi słowami nic u niego nie widać żeby było związane z biznesem. PRZEREKLAMOWANY AKTOR. Kto w to wierze to ciotaaa .;d
Zgłoś
Avatar
daf098 2013-02-04, 23:17
Mnie zastanawia że nigdzie nie pojawia się osoba która mogłaby potwierdzić te jego wywody.Ktoś kto kupował od niego te świerszcze albo był właścicielem tej stajni co niby gówna z niej wywalał.Kolegów też chyba żadnych nie miał.
Zgłoś
Avatar
piernik666 2013-02-04, 23:18 8
nie ma nawet chuja we wsi zeby zarobil on 1kk zł w ciagu 6 lat a wychodzi to z prostych jak drut obliczen 365dni w roku x6 lat daje to 2190 dni aby zarobic 1kk zl w ciagu tych 6 lat wychodzi na to ze musial by zarabiac 456.62zl DZIENNIE!!!! umówmy sie kto do kurwy nedzy w wieku juz 13 lat zarabia codziennie taka kase? inna sprawa musial chociaz czesc tej kasy wydawac (wiadomo nastolatek lubi kupic sobie jakis gadzet , pojdzie na impreze znowu cos wyda jakis ciuch itp itp... ) a jaki w polsce nastolatek zarabia ponad 13 tys miesiecznie? i co nagle zaczal zarabiac jako sprzatacz stajni 13tys? pokazcie mi ta stajnie ja sie tam chetnie kurwa zatrudnie za taka kase
Zgłoś
Avatar
KupMiMisia 2013-02-04, 23:22
żenada. "pan milioner" a słoma z butów wystaje

Sympatyczny i rzeczowy pan z filmiku.
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-02-04, 23:40
ja odniosłem tylko wrażenie, że prowadzącemu po prostu ŻAL DUPĘ ŚCISKA
Zgłoś
Avatar
cocor 2013-02-04, 23:44
jego lewa ręka normalnie znika w 1:37
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2013-02-05, 0:14 1
"piotr kaszubski" a kto to kurwa jest? I kogo to obchodzi?
Gdyby mnie ktoś spytał o Magdalenę Różczkę, toco innego. Tu bym wiedział, że grała w reklamie plej.
Zgłoś
Avatar
Y2h1amNpd2R1cGU 2013-02-05, 0:25 1
tez kogos zdemaskuje

Zgłoś
Avatar
bionicle93 2013-02-05, 0:31
na magiel wzial jakies wkurwiajace gowno, ale gada nawet o ciekawych rzeczach. Choc wlasciwie, kazdy z nas w jakis sposob czuje wszystko o czym ziomek mowil to jednak zdecydowanie lepiej to wsio precyzuje.
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2013-02-05, 0:43
Ten kolo w pedalskich okularkach powinien się raczej nauczyć poprawnie akcentować, bo wychodzi jak jakiejś niedojechanej pogodynce z TVN-u
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-02-05, 7:50 1
Tuska rozpracuj, a nie jakiegos malolata
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-02-05, 10:40 1
no i w końcu ktoś udowodnił że to jebany PR-owiec, ale w TV oczywiście tego nie puszczą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie