18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Retsam 2019-07-07, 8:22
spoko, ale po co to tu jakiś rasowy filmik z nokałtami
Zgłoś
Avatar
MariolaBezPindola 2019-07-07, 9:00
Po co go wypuszczali na ring tyle razy jakza kazdym razem obrywal ???
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-07-07, 11:41
Stare ale i tak to odpaliłem.Tyson tak jak Muhamad Ali po powrocie z wygnania,zatracili swoje najlepsze cechy.Muhamad nie tańczył juz tak,a Tyson miał dalej jebniecie,ale bez szybkości,bo na tym polegał fenomen Tysona,że choc był wielki silny umięśniony to do tego szybki,jak bokser wagi średniej.Teraz w wadze ciężkiej ruszają się jak muchy w smole.
Zgłoś
Avatar
matek87 2019-07-07, 12:37
Tyle w temacie podniecania się tym gównem, ciemni niestety są mniej inteligentni,.. A jeśli ktoś ma wątpliwości to proszę mi podać jakiegoś czarnego wynalazce np z top 100 najważniejszych wynalazków..

Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2019-07-07, 12:44 1
matek87 napisał/a:

Tyle w temacie podniecania się tym gównem, ciemni niestety są mniej inteligentni,.. A jeśli ktoś ma wątpliwości to proszę mi podać jakiegoś czarnego wynalazce np z top 100 najważniejszych wynalazków..



A ile Twoich wynalazków jest w top 1kk ?

Zgłoś
Avatar
Strielok1 2019-07-07, 13:20
Za Żelaznego Mike'a zawsze piwo... Dobrze że wrócił do swojej normalnej wagi, tylko dla niego odpaliłem nowego kickboxera
Zgłoś
Avatar
saves 2019-07-07, 14:22
To ten gościu, który twierdzi, że Polacy gówno wiedzą o cierpieniu, bo jest to monopol czarnych?
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-07-07, 14:30
saves napisał/a:

To ten gościu, który twierdzi, że Polacy gówno wiedzą o cierpieniu, bo jest to monopol czarnych?


Nie jesteś za stary na bajki?
Zgłoś