18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pazuzu 2021-01-09, 16:25
Rebeliant napisał/a:

Nie wiem o czym jest ten filmik. Od razu widać, że to chujnia, nie trzeba oglądać. A skoro to o polityce, to podwójna chujnia, a autor pije spermę.
edit: Zapomniałem najważniejszego. Totalny z ciebie debil, pewnie po rodzicach. Jak ktoś się nie zgadza z krytyką PiS, to wcale to nie oznacza, że jest za PiS. Tak mogą pomyśleć tylko kompletni debile, co pokazałeś z resztą swoim postem.



Czy ty widzisz co piszesz? Abstrahując od tego filmiku i pisu, zasada jest ta sama jak ktoś coś krytykuje a ty stajesz po stronie krytykowanego to logiczne że jesteś po stronie osoby krytykowanej, czyli powtarzając się, bronisz PiS jesteś za PiS, to żaden rocket science zwykła prosta logika
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-01-09, 17:18 2
pazuzu napisał/a:

Czy ty widzisz co piszesz? Abstrahując od tego filmiku i pisu, zasada jest ta sama jak ktoś coś krytykuje a ty stajesz po stronie krytykowanego to logiczne że jesteś po stronie osoby krytykowanej, czyli powtarzając się, bronisz PiS jesteś za PiS, to żaden rocket science zwykła prosta logika



Ty naprawdę jesteś przygłupem.

Broniąc mordercy przed wściekłym tłumem nie stajesz w obronie mordercy a w obronie porządku prawnego.

Nie zgadzając się z krytyką nie stajesz się obrońcą krytykowanego, a obrońcą zdrowego rozsądku, racjonalności, faktów, gdyż nie zgadzając się z krytyką normalni ludzie uczynili to, bo krytyka byłą kłamliwa, niezgodna z faktami, nieracjonalna.

Takie myślenie jak twoje cechuje debili będących celem indoktrynacji mającej na celu polaryzację. Polska jest w ten sposób podzielona właśnie, bo mamy ze 30 mln debili takich jak ty, widzących zerojedynkowo, dokładnie tak jak propagandziści skurwieli pociągających za sznurki chcieli aby debile jakich indoktrynują widzieli świat.
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-01-09, 17:33
ogladałem całosć

nic ciekawego jakbym ogladał śniadanie zTvN Polsatem Twam i TvP razem wziiete

o tak Tik Tok

pierdolety bes sensu

mozna wyrzucic do kosza
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-01-09, 17:45
ququa napisał/a:

ogladałem całosć
nic ciekawego jakbym ogladał śniadanie zTvN Polsatem Twam i TvP razem wziiete
o tak Tik Tok
pierdolety bes sensu
mozna wyrzucic do kosza



Moderatorzy albo śpią albo ocipieli i nie mają już jaj aby wypierdalać gówno z Sadola.
Zgłoś
Avatar
BigBertha 2021-01-09, 17:58
Po obejrzeniu pierwszych 3 min. wyłączyłem to gówno. Nie polecam. Plucie na PIS, kościół, promowanie antypolskiego gówna Tokarczuk, zjebanego filmu 365, itp. Krótko mówiąc LEWACKIE GÓWNO.
Zgłoś
Avatar
jebacpisdy 2021-01-09, 18:03
i ktoś ma zmarnować 25 minut życia na oglądanie jakiego wysruwu przeklejonego z youtube? Wracaj dzieciaczku do przedszkola, bo tam jest twoje miejsce.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-01-09, 19:36
W jednej połowie to gówno, a w drugiej agitka polityczna
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-01-09, 21:34
Rebeliant napisał/a:

Przecież bez włączania widać, że to chujnia pierwszej klasy i zaraz zostanie to wyjebane.



Jeden z lepszych materiałów. A ty co, konkurencja?
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-01-09, 21:45
Rebeliant, Pazuzu. Dajcie sobie chłopaki na zgodę buziaka. Z boku to wygląda jak klasyczny błąd komunikacji.
Jebać PiS, ale z głową. Pozdro i z fartem.
Zgłoś
Avatar
yoyobart 2021-01-10, 0:04
ech dzieciaki co wy wieta?kurwa dobrze.że zdechnę niedługo,bo żal mi tłumaczyć,że chuj to nie zawsze chuj...i chuj
Zgłoś