18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Centurion 2009-02-08, 0:24 4
Boże co za dno

Ustawiona walka kretynów dla jeszcze większych kretynów z rozmachem porównywalnym do ichnich kampani wyborczych

Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2009-02-08, 0:25
Mścisz się?
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-02-08, 0:30 1
Przecież to wygląda na bardziej ustawione niż mecze w polskiej lidze

Zresztą starczy pomyśleć, po co się organizuje takie walki gdzie jeden z kolesi jest 5 razy cięższy i drugi nie ma najmniejszych szans? Żeby debile się cieszyli

A ten rozmach jest po prostu denny, zresztą jak cały ten "sport"
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2009-02-08, 0:31
Ustawione czy nie - ale i tak cieszy
Zgłoś
Avatar
lemur 2009-02-08, 2:13
Centurion napisał/a:

Przecież to wygląda na bardziej ustawione niż mecze w polskiej lidze


ojajebie
Zgłoś
Avatar
TwiceNightly 2009-02-08, 9:30
Centurion, prosiłbym jednak, żebyś się nie wypowiadał na tematy na których się nie znasz. Widzę, że nie rozumiesz istoty wrestlingu, i dla Ciebie jest to tylko idiotycznie ustawiana walka. Takich ludzi się już nie da przekonać, że jest zgoła inaczej, jednak popatrz ile ludzi na całym świecie interesuje się 'tym debilstwem'.
Zgłoś
Avatar
comar 2009-02-08, 10:01 1
też uważam że sport o ile można to w ogóle tak nazwać jest dla debili. Zwykła pokazówka pseudo aktorów.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-02-08, 11:47
thekgdm napisał/a:

Centurion, prosiłbym jednak, żebyś się nie wypowiadał na tematy na których się nie znasz. Widzę, że nie rozumiesz istoty wrestlingu, i dla Ciebie jest to tylko idiotycznie ustawiana walka. Takich ludzi się już nie da przekonać, że jest zgoła inaczej, jednak popatrz ile ludzi na całym świecie interesuje się 'tym debilstwem'.



To można się znać na napierdalaniu się dwóch osiłków po ryju? wow
Zgłoś
Avatar
TwiceNightly 2009-02-08, 12:31
Szkoda mi czasu na prowadzenie dyskusji z osobami, które nawet nie umieją zrozumieć argumentów drugiej osoby.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-02-08, 12:37
Żadnych argumentów nie przedstawiłeś, chyba że jestem ślepy.

Zauważ że jest to kreowanie negatywnych zachowań jako normalne i o zgrozo przez tę całą otoczkę wyniesione do rangi czegoś wspaniałego. Dać komuś po ryju, poskakać po nim, zwłaszcza jeśli wiesz że jest od Ciebie dużo słabszy i nie ma szans.

Mam nadzieje że Twoje własne dzieci nie będą dużo słabsze i będą miały szanse.
Zgłoś
Avatar
SlaughterKing 2009-02-23, 7:05
jak dla mnie cały ten żałosny wrestling to pożywka dla rozwrzeszczanych kretyno-debili, któży nie wiedzą co mają zrobic z nadwyrzką testosteronu
Zgłoś
Avatar
kasza88londyn 2010-09-02, 20:52 1
SlaughterKing napisał/a:

jak dla mnie cały ten żałosny wrestling to pożywka dla rozwrzeszczanych kretyno-debili, któży nie wiedzą co mają zrobic z nadwyrzką testosteronu



Ty "nadwyrzke" spożytkuj na nauke ortografii.
Zgłoś
Avatar
Bila 2010-09-03, 14:09
Jakim trzeba być odmóżdżonym imbecylem żeby kupić bilet na takie gówno,rozumiem tych klaunów na ringu oni przynajmniej hajs trzepią ale ta cała reszta wyjących kretynów.
Zgłoś