18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
206km/h przez las
Grillowany • 2012-11-04, 12:30
Takie tam zapierdalanie po lesie. Oczywiście zawsze podziwiałem zdolność kierowców do prowadzenia pojazdu tak szybko, po tak wąskiej drodze, bo wiem, że jest to nie lada wyczynem w moich oczach oczywiście. Filmik z kabiny w dobrej jakości, niestety bez sadolowego happy endu (wybaczcie). "Zapierdalać czeba" enjoy.



Standardowo - po tagach nic nie znalazło, w szukajce nic nie znalazło, po tytule nic nie znalazło. Ja nie wiem jak można to było inaczej nazwać, o ile na sadisticu już się pojawiło.
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-11-05, 13:25
Mnie na przykład przerażało jak na jazdach jeszcze, 307mką, zapierdalałem po takiej wiejskiej drodze (country road, o ile się nie mylę się nazywają) na krajowym ograniczeniu prędkości. Ograniczona widoczność, bo po obu stronach wkurwe krzaki wysokie, nie wiesz jak tam za zakrętem (oczywiście tutaj zwalniałem, żeby ktoś zaraz nie zinterpretował, że jechałem 60mph na zakręcie), 60mil na godzinę - nie powiem, strach był jak na kierowcę bez prawka, ale mimo wszystko adrenalina i radość . Osobiście chciałbym jechać w takim rajdzie, ale kuuurde, 2 paki po takiej drodze, masakra.
Zgłoś
Avatar
hita24 2012-11-05, 19:10
Pierdolicie jak zawsze. Przechuj z tego kierowcy:)!! szok,rozjebał mi ten filmik mózg.
Zgłoś
Avatar
Mr_Jack 2012-11-05, 19:13
carter74621 napisał/a:

Czy też macie wrażenie że pilot śpiewa?



Mnie tam się wydaje, że mówi coś o Żydach i Polakach...
Zgłoś
Avatar
kamik306 2012-11-06, 14:31
Zajebisty film

straż gminna czuwa- 2:20 fotoradar stał, pewnie to teren zabudowany
Zgłoś