18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
238 zgłoszeń Centuriona....
Halman • 2024-08-09, 8:49
w tym tygodniu cent wyłapał i zgłosił 238 dubli...


oznacza to że:
dziennie zgłosił 34 duble (tyle to dziennie nie wskakuje tematów do poczekalni...)

tak się nie buduje publicznego zaufania....
tak, wiem, wpis w najlepszym wypadku trafi do sucharów, ale najpewniej zniknie a autor dostanie w czapę za umiejętność liczenia...
Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-08-09, 8:54
Bo to są duble starocie.
Test nowego systemu wyłapywania dubli okazał się jak na razie skuteczny. Były małe niedogodności ale jak wszystko się sprawdzi to wyeliminujemy 99% dubli na etapie zakładania tematu. Już podczas wgrania filmiku czasem wyskakuje informacja o możliwym dublu czego wcześniej nie było.
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-09, 10:27 1
Angel napisał/a:

Bo to są duble starocie.


że ten chłop prócz poświęconego czasu na prowadzenie strony wrzuca jeszcze filmy i zgłasza setki dubli... duża zdrowa bo się moze szybko wypalić przy takim trybie życia....

Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-08-09, 12:18
to system wykrywa i zgłasza - faza testów ale się większości jak widać sprawdza
Zgłoś
Avatar
JohnyMnemonic 2024-08-09, 13:58 1
Gość robi coś dobrego dla strony a największy spamer w historii który sam sobie wystawiał piwka z multikont i w ten sposób wypchnął na główną setki tematów jeszcze pruje dupsko. Ależ ty musisz mieć sieczkę we łbie. Przestań skamleć i wyjdź stąd albo leć kogoś zwyzywać bo to ci najlepiej wychodzi żałosny i samotny typie.
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-08-11, 20:50 3
Halman napisał/a:

że ten chłop prócz poświęconego czasu na prowadzenie strony wrzuca jeszcze filmy i zgłasza setki dubli... duża zdrowa bo się moze szybko wypalić przy takim trybie życia....



Przygadal kociol garnkowi, ile ty spedziles czasu na wrzucanie filmow tu ?
Zgłoś
Avatar
JohnyMnemonic 2024-08-11, 22:27
mahlanHlapan napisał/a:

Przygadal kociol garnkowi, ile ty spedziles czasu na wrzucanie filmow tu ?



Nie licz na rzeczową dyskusję z intelektualnym dnem. To zakłamany, obłudny, samotny i zapijaczony dzieciaczek który by własną matkę sprzedał dla piw. On sobie sam piwka wystawiał z multikont żeby nabić liczbę tematów. Przecież to trzeba mieć trociny we łbie żeby tworzyć takie żałosne tematy że ktoś zgłosił dużą liczbę duplikatów. Gdyby go stąd wyjebali sprawiedliwie za te wszystkie zjebane akcje to dzieciak by się powiesił dzień później dlatego z litości go tu trzymają i przymykają oko ja jego spierdolenie. Zapewne zaraz usuną mój post bo konfident podpierdoli i parasolik ochronny nad nim rozstawili. Jemu wolno więcej, może wyzywać adminów, nabijać piwka z multikont i nigdy nie dostanie bana na zawsze tylko co najwyżej miesiąc zakazu pisania. Forum schodzi na psy tym bardziej im dłużej to coś się tutaj panoszy i robi co chce.
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-08-12, 10:27 1
JohnyMnemonic napisał/a:

Nie licz na rzeczową dyskusję z intelektualnym dnem. To zakłamany, obłudny, samotny i zapijaczony dzieciaczek który by własną matkę sprzedał dla piw. On sobie sam piwka wystawiał z multikont żeby nabić liczbę tematów. Przecież to trzeba mieć trociny we łbie żeby tworzyć takie żałosne tematy że ktoś zgłosił dużą liczbę duplikatów. Gdyby go stąd wyjebali sprawiedliwie za te wszystkie zjebane akcje to dzieciak by się powiesił dzień później dlatego z litości go tu trzymają i przymykają oko ja jego spierdolenie. Zapewne zaraz usuną mój post bo konfident podpierdoli i parasolik ochronny nad nim rozstawili. Jemu wolno więcej, może wyzywać adminów, nabijać piwka z multikont i nigdy nie dostanie bana na zawsze tylko co najwyżej miesiąc zakazu pisania. Forum schodzi na psy tym bardziej im dłużej to coś się tutaj panoszy i robi co chce.



Ta postac albo raczej, to alter ego nie moze byc zwyklym userem, musi byc jakis coop tutaj, aby pchal wiatr w zagle tego retro tonacego statku :/ a moze to i lepiej ze tu jest, chodz brakuje mu harakteru i haryzmy to moze faktycznie jest wiekszy ruch. Adminator napewno ma jakas strategie z tym zwiazana, nie wierze , ze to dzielo przypadku
Zgłoś