18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-02-25, 20:57 70
Urzędnicze kurwy! Połowe polskich urzędników wyjebać, bo to co się dzieje to jawne bezprawie.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-02-25, 20:57 46
Rostowskiemu tą marchew w dupę powinni zasadzić
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-02-25, 21:03
Płacić VAT marchewkami i spokój.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-02-25, 21:04 2
znając ten kraj, po 30 minutach tej marchwii już nie było bo każdy sobie reklamówkę do domu przyniósł
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-02-25, 21:05 131
znając życie to pewnie jakaś firma zaprzyjazniona z jebaną panią dyrektor skarbówki nie mogła przebić ofert AN więc dojebali im podatek i tym sposobem wykończyli dobrą firme witaj w Polsce...w tym kraju trzeba rewolucji i ścinania głów bo już dawno nie można po dobroci
Zgłoś
Avatar
rafiki 2013-02-25, 21:05 46
Oto Polska właśnie.

Debile niech dalej głosują na te świnie z wiejskiej.

Urzędasy mają wyjebane bo za nic nie odpowiadają. Ta firma zostanie wykończona tak jak gość co pieczywo rozdawał potrzebującym.

Dopóki nie dojdzie do przewrotu w tym kraju to nic się nie zmieni. Świnie wiedzą że są bezkarne, nie boją się niczego, tu trzeba stanowczych środków, a nie pierdolenia jacy to oni niedobrzy. Bolek ze świtą i komuchy podzielili się przy okrągłym stole.

Ale niewolniki, z kredytami do końca życia, boją się odezwać bo przyjdzie tynk ze ścian wpierdalać. Lepiej wegetować.

Chciałem zostać w kraju ale jak widzę co się dzieje dookoła, tą obojętność, te pranie mózgu w tv (dzisiejszą najważniejszą wiadomością było rozdanie oskarów, nosz kurwa) to dojrzewam do wyjazdu. Jeśli rodacy mają w dupie to że robi się z nich niewolników to niech se dalej żyją w obozie. Ja spierdalam póki żydostwo granic nie zamknęło, nie będę marnować tu życia licząc że może się coś zmieni.

Na każdym kroku przekręty jak nie lotnisko w modlinie to autostrady bez asfaltu, sól wypadowa za która nikt nie beknął można by to mnożyć i mnożyć. A świnie przyznają sobie nagrody.

By żyło się lepiej.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-02-25, 21:09 6
@up no i to nasza kochana Polska pozwalamy się ruchać w dupę właśnie dla tego że ludzie mają wchuj kredytów itp wolą być jebani w dupe i wegetować a garstka skurwieli ma dobrze czas rozjebać ten sejm resztę osądzić i wjebac do obozów pracy majątki przejąć i spłacać długi wypierdalać z unii i tworzyć nową Polskę to się w pale nie mieści w jakich czasach trzeba żyć a raczej wegetować
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-02-25, 21:12
rafiki napisał/a:

Chciałem zostać w kraju ale jak widzę co się dzieje dookoła, tą obojętność, te pranie mózgu w tv (dzisiejszą najważniejszą wiadomością było rozdanie oskarów, nosz kurwa) to dojrzewam do wyjazdu.


Dojrzewaj, dojrzewaj, jak na razie dostaniesz niewiele poniżej 4 funtów na koniec gimnazjum na wyspach, dojrzej bardziej po 21 roku życia minimalna stawka jest wyższa.

@Up
trochę lemingowego bełkotu

pl.wikipedia.org/wiki/Dźwignia_finansowa

Kredyty to złooooooooooooooo i takie egzotyczneeeee. Za granicą nikt nie bierze kredytów
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-02-25, 21:13 3
ja nie chce uciekać z kraju, ja chce rozpierdolić pół warszawy tak co będzie spokój, i moje dzieci będą żyć w tym kraju a nie za granicą, tylko czekam na wojne domową może ktoś ruszy łbem, mam na myśli okupowanie warszawy, okolic sejmu a nie totalną anarchie, nie jestem polaczkiem by życzyć czegoś takiego pomimo tego że nienawidzę tego kraju poza wsiami.

dziękuje za uwage.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-02-25, 21:21 4
jatutylkopacze

pierdolisz i to zdrowo nawet po gimnazjum minimalna płaca w GB to 7 funciaków na godzinę chyba że jesteś debilem i zapierdalasz na czarno to dostaniesz jebane 4 funty następnie fantastyczny dorastaczu w GB liczy się pracowitośc i umiejętności papierek jest na ostanim miejscu no chyba że kurwa masz obsługiwać elektrownie atomową to trzeba mieć papier normalne!

tak kurwa kredyt to zło tylko ty jesteś na tyle przyjebany że myślisz że wszędzie są takie oprecentowania i inne chujstwa jak w tym kraju wez kurwa się doucz albo doczytaj w kwesti kredytów w innych krajach i się wypowiedz bo chuja wiesz zobacz sobie kredyty na samochód w Niemczech to się kurwa nagle dowiesz dlaczego przeciętny robol niemiecki może po 2 latach zmienić sobie furę na nową zobacz sobie yteligencie jakie masz oprecentowania kredytów mieszkaniowych w Gb lub Francji nie wspomnę o Niemczech a jak posiądziesz sobie tą wiedzę to nagle okaże się że dupsko cię pieczę bo jesteś jebany brutalnie jak dziwka i przestań pierdolić bo chuja wiesz a się wypowiadasz!

rockface123

nikt tego kraju nie chce palic grabić nie mówie o totalnym rozpierdolu mówię jedynie o tym że trzeba coś z tym zrobić bo to już przechodzi ludzkie pojecie!
Zgłoś
Avatar
rafiki 2013-02-25, 21:25 3
jatutylkopacze napisał/a:


Dojrzewaj, dojrzewaj, jak na razie dostaniesz niewiele poniżej 4 funtów na koniec gimnazjum na wyspach, dojrzej bardziej po 21 roku życia minimalna stawka jest wyższa.

@Up
trochę lemingowego bełkotu

pl.wikipedia.org/wiki/Dźwignia_finansowa

Kredyty to złooooooooooooooo i takie egzotyczneeeee. Za granicą nikt nie bierze kredytów



Jesteś śmieszny chłopczyku.

W przeciwieństwie do Ciebie nie miałem nieprzyjemności chodzić do bezwartościowego gimbazjum. Zdawałem prawdziwą maturę, a nie atrapę, która nie wymaga myślenia.

Weź sobie kredycik na 250% wartości nieruchomości, na 50 lat i wpierdalaj tynk ze ścian mając przekonanie o zajebiście zrobionym interesie życia.
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-02-25, 21:26
Wdr napisał/a:

jatutylkopacze

pierdolisz i to zdrowo nawet po gimnazjum minimalna płaca w GB to 7 funciaków na godzinę chyba że jesteś debilem i zapierdalasz na czarno to dostaniesz jebane 4 funty następnie fantastyczny dorastaczu


polemi.co.uk/poradniki/praca-w-wielkiej-brytanii/krajowa-placa-stawka-...
Sialalala

Wdr napisał/a:


tak kurwa kredyt to zło tylko ty jesteś na tyle przyjebany że myślisz że wszędzie są takie oprecentowania i inne chujstwa jak w tym kraju wez kurwa się doucz albo doczytaj w kwesti kredytów w innych krajach i się wypowiedz bo chuja wiesz zobacz sobie kredyty na samochód w Niemczech to się kurwa nagle dowiesz dlaczego przeciętny robol niemiecki może po 2 latach zmienić sobie furę na nową zobacz sobie yteligencie jakie masz oprecentowania kredytów mieszkaniowych w Gb lub Francji nie wspomnę o Niemczech a jak posiądziesz sobie tą wiedzę to nagle okaże się że dupsko cię pieczę bo jesteś jebany brutalnie jak dziwka i przestań pierdolić bo chuja wiesz a się wypowiadasz!


Wiedziałem, że nie zrozumiesz co napisane jest w tym linku o dźwigni finansowej. No tak jeśli coś jest nieopłacalne dla mnie to jasne, że nie zaciągnę kredytu na to Jeśli wiem, że zaciągając kredyt, pieniążki mi pozwolą zapłacić ratę kredytu i jeszcze zarobić na mnie to czemu mam nie brać? Ale masz rację Jestem glupi i się nie znam Przepraszam

@UP kolejny nie rozumie na czym polega dźwignia finansowa
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2013-02-25, 21:29
@rafiki

obaj pierdolicie
Zgłoś
Avatar
rafiki 2013-02-25, 21:35 2
konrad_n napisał/a:

@rafiki

obaj pierdolicie



Miażdżące argumenty nie ma co.
Zgłoś