18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
24go grudnia...
Keloh • 2010-12-05, 7:56
24 grudnia. Dwa wygłodniałe wilki postanowiły coś upolować w zasypanej śniegiem puszczy. Złapały trop łosia. Pogoń trwała kilka godzin, aż zagnały rogacza w pułapkę bez wyjścia.
- Dobra – powiedział ludzkim głosem (jak to w Wigilię) zadyszany łoś. – Wygraliście. Zabijcie mnie ale mam ostatnią prośbę. Wczoraj moja stara zrobiła mi na tyłku tatuaż, powiedziała, że to niespodzianka i że odczyta mi to dopiero po kolacji wigilijnej. Jeśli mam przedtem umrzeć, to powiedzcie mi, co tam jest napisane – i rogacz odwrócił się do nich tyłem, wypinając zad. Wilki schowały kły i podeszły zaciekawione do dupy łosia. W tym momencie rogacz wyprostował się i z ogromną siłą walnął tylnymi kopytami (racicami?) w dwa kosmate wilcze łby. Obaj prześladowcy wylecieli w powietrze jak z wystrzeleni z katapulty. Po paru minutach jeden z nich poruszył się lekko, otworzył oko i patrząc na martwego kolegę wymamrotał :
- On to zawsze był głupi, ale po chuj ja podchodziłem? Przecież ja kurwa czytać nie umiem.
Zgłoś
Avatar
Pawian 2010-12-05, 17:35
Zajebisty! Jak by dało radę, 2 piw bym postawił!
Zgłoś
Avatar
lintu 2010-12-05, 17:53 1
Jak się jest wyposzczonym jak Pawian, to się trzeba zadowalać tak chujowo napisanymi dowcipami...

Sam kawał niezły, ale napisany w taki niedorobiony sposób, że aż dupę ściska i kloc przez zęby przelatuje.
Zgłoś
Avatar
nkee 2010-12-05, 18:54 9
To smacznego.
Zgłoś
Avatar
blacha89 2010-12-05, 19:57
Dowcip daje radę, ale generalnie to w wczorajszym Wielopaku Weekendowym na Joe Monster.org były wg mnie lepsze dowcipy np.

- Sanitariusz! Po co mówiliście pacjentowi z siódemki, że chcemy mu nogi uciąć?!
- Zwiał?
- Tak!
- A pan doktor mówił, że ten paraliż to nieuleczalny jest...
Zgłoś
Avatar
Unrecordable 2010-12-05, 20:08 5
blacha89 to jest według Ciebie śmieszny dowcip? kurwa.. to juz lepiej zostań na tym Joe Monster i umieraj ze śmiechu ..
Zgłoś