18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Stew 2012-10-07, 17:53 4
Jakbym nie miał co zrobić z kasą, to wolałbym kupić to:



40x50cm, podpisane przez samego Ansela Adamsa, odbitka z 1979 roku (negatyw wielkoformatowy z 1942r.).
Kawał historii fotografii (jeśli ktoś się interesuje to wie, jeśli nie - zapraszam na google, albo youtube). To coś co ma 'duszę'. Nie jest to cyfrowy, przetworzony plik "0101", więc ma to ogromną wartość. No i widok zajebisty

Jedyne 42,000$
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2012-10-07, 18:22 43
Najdroższych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-10-07, 18:35 1
Wydawanie kasy na swiecidelka to co by przymierzajac troglodytyzm, jak kurwa czlekomalpy.
Marketing to zajebista sila, ze dalo sie wmowic ludziom ze dzieki blyszacemu gadzetowi staja sie bardziej wartosciowi.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-10-07, 19:53 6
Jakbym miał kiedyś w przyszłości w chuj kasy to: zbudowałbym sobie jakiś ładny domek w jakimś fajnym miejscu, kupił sobie alfe romeo 159, pozwiedzał troszkę świata, grywał w pokera na wyższe stawki i coś jeszcze by się znalazło. NA chuj mi by były złote łańcuchy, pierścienie z diamentem wielkości pięści boksera, ogromne limuzyny, potężne wille i chuj wie co jeszcze...
Ale nigdy bogaty nie będę to mogę sobie darować dalsze wywody
Zgłoś
Avatar
juki 2012-10-07, 19:57 1
Z tego co pamietam to najdrozsza rzecza na swiecie jest antymateria.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-10-07, 20:02 4
Fumar napisał/a:

Jakbym nie miał co zrobić z kasą, to wolałbym kupić to:

Obrazek

40x50cm, podpisane przez samego Ansela Adamsa, odbitka z 1979 roku (negatyw wielkoformatowy z 1942r.).
Kawał historii fotografii (jeśli ktoś się interesuje to wie, jeśli nie - zapraszam na google, albo youtube). To coś co ma 'duszę'. Nie jest to cyfrowy, przetworzony plik "0101", więc ma to ogromną wartość. No i widok zajebisty

Jedyne 42,000$



dupę sobie tym można podetrzeć.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-10-07, 20:04 4
Jak bym miał tyle pieniędzy to bym starał sie pomagać innym, a nie marnowac je na chuj wie co, rzeczy nikomu nie potrzebne do szczęsćiea. Żartowałem, kupiłbym sobie zajebiscie zrobionego starego merzedesa, tony jazzu,i zajebisty apartament pełen ekskluzywnych dziwek. Jebią mnie biedne dzieci.
Zgłoś
Avatar
Stew 2012-10-07, 20:07 3
Rodzice napisał/a:



dupę sobie tym można podetrzeć.



Jasne, jak masz kasę to nawet swoje cipsko możesz podetrzeć
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-10-07, 20:18
@up riposta na poziomie maćka z klanu. chociaż nie... maciek by lepszą zajebał.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-10-07, 20:24 3
Wiedziałam, że będą też te bohomazy z dupy Pollocka. Ładnie żydostwo wypromowało sobie frajera z byle czym, żeby zarobić na nim kasę.

Jakbym miała w chuj nieskończonej kasy to wykupiłabym te wszystkie jego obrazy i spaliła na oczach bandy pseudokrytyków malarskich.
Zgłoś
Avatar
czaro9 2012-10-07, 20:35 1
Najbardziej zjebane w tym rankingu są rzeczy, które nie przedstawiają sobą prawie żadnej wartości a znalazły się tam tylko dlatego, że nawtykano w nie milion diamentów czy innego gówna - typu IPhone ileś tam. Nie o to tu powinno chodzić, dziękuję do widzenia.
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-10-07, 20:40 1
"Kaliforn 252 to sztucznie wytworzony pierwiastek chemiczny z grupy aktynowców. Koszt wytworzenia jednego grama wynosi 27 mln USD."
To jednak nic w porównaniu z numerem jeden tego rankingu - antymaterią. Mogłaby być stosowana np. jako napęd statków kosmicznych, ale... koszt wytworzenia jednego jej grama to obecnie 62,5 biliona dolarów."
Zgłoś
Avatar
ketoprom 2012-10-07, 20:46
Ja bym wydał na dupy prawdopodobnie całą kase...
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-07, 20:56
stalowyszczur napisał/a:

Wydawanie kasy na swiecidelka to co by przymierzajac troglodytyzm, jak kurwa czlekomalpy.
Marketing to zajebista sila, ze dalo sie wmowic ludziom ze dzieki blyszacemu gadzetowi staja sie bardziej wartosciowi.



Halo? Ktoś nie był na lekcjach biologi! Ludzie to zwierzęta, a zwierzęta lubią błyszczące rzeczy. Nie kupujemy drogich i "błyszczących" rzeczy dlatego bo nam ktoś wmówił, a dlatego bo nam się podoba dana błyskotka. Tłumaczenia bo "cenne" czy "modne" to jedynie próby pokazania się jako osobę z "wyższych sfer" (nie wieżę w takie rzeczy) i ukrycia jednego z pierwotnych instynktów pod ładnym słowem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie