18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
NuclearBlast 2013-01-11, 0:58 5
Dobra po 1 co mnie bochodzi jakis pierdolony spalony na sadolu
po 2 nie każdy tutaj podneca się spoconymi gamoniami biegajacymi za kawałkiem świńskiej skóry
Zgłoś
Avatar
jesion1993 2013-01-11, 1:07 29
@Up to jest dla tych co się podniecają tymi gamoniami...
motoryzacja dla jednych , sport dla drugich a muzyka dla trzecich... nie wszystko bedzie dla Ciebie mistrzu, przepraaszamy.
Zgłoś
Avatar
darkoo 2013-01-11, 1:49
Kogo obchodzi, że ciebie to nie obchodzi? Konstruktywny hejt ponad wszystko, no kurwa.
Zgłoś
Avatar
Rodzyn 2013-01-11, 2:44
W łape było dobrze brane.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-01-11, 6:47
Patrząc na piłkę nożną "z boku" szybko dochodzi się do wniosku, że jakby nie spalone i udawane kontuzje to piłka byłaby czystą gra dżentelmenów, bez oszukiwania, niejasności i gry "jedenastu na dwunastu". Dlatego apeluję: wywalić z zasad spalone i kartki za faule, niech się napierdalają z gracją!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-01-11, 13:35
@up
Racja, ale jakby nie spalone to byłoby za łatwo, bo napastnik ustawiałby się za obrońcami przy samym bramkarzu i tylko czekał na długie podanie.
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-01-11, 15:32 2
Ja tam bym im dał 2 piłki. Byłoby ciekawiej. Nie wiem czemu tak wielu z was tak jara się tym sportem. Maniakalnie wręcz wertuje jakieś gazetki o tym ile to jest warty Messi czy gdzie teraz gra Tomasz Jodłowiec. No kurwa nie ogarniam tego. Jeszcze żeby to była jakaś Barca gdzie poziom jest i trza przyznać fajnie się ogląda dynamiczną rozgrywkę a tu.... na naszej polskiej arenie biegają takie fajtłapy 65 minut i zgon (Nie żebym był od nich lepszy ale to ich praca do chuja ciężkiego). Mało w tym sporcie momentów "kurwa jak on to zrobił?", co innego tenis stołowy...człowiek nieraz przeciera oczy ze zdziwienia jak jakiś żółtek wykonuje serw.
Zgłoś
Avatar
AfroMan25 2013-01-11, 15:36 1
3 podanie to nie spalony,,nie odgwizduje sie takowych przy podaniach rownoleglych
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-01-11, 15:57
bubr32 napisał/a:

. Mało w tym sporcie momentów "kurwa jak on to zrobił?", co innego tenis stołowy...



Porównujesz tenis stołowy do piłki nożnej?
To tak jakby suchy chleb porównywać do pizzy.

Wiesz dlaczego nie dostrzegasz tych momentów? Bo nigdy nie grałeś w piłkę. Wszystko to co widzisz wydaje ci się proste. Pograłbyś trochę na podwórku i byś się przekonał, że piłka sama do nogi się nie przykleja i sama się od niej nie odbija.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-01-11, 21:04
BongMan napisał/a:

@up
Racja, ale jakby nie spalone to byłoby za łatwo, bo napastnik ustawiałby się za obrońcami przy samym bramkarzu i tylko czekał na długie podanie.



Piłka nożna, jak każdy niemal sport powinna promować jednostki silniejsze i sprytniejsze kosztem słabszych i niezbyt gramotnych. Dlatego właśnie płaci się miliony za jakiegoś boskiego Cristiano który potrafi przebiec 60 metrów, przekiwać 3-4 obrońców i znaleźć się w sytuacji sam-na-sam z bramkarzem a nie płaci się takiej kasy jakiemuś drewnianemu kołkowi który nawet do pustej bramki nie potrafi strzelić. Spryt i niestandardowe zachowanie często są punktowane w tym sporcie i czasami zdaża się, że przy stanie 1:1, gdy tylko wygrana daje awans, trener zarządza "pospolite ruszenie" i nawet bramkarz wychodzi na pole - takie zachowanie też byś zakazał, bo jest "niesportowe"? Poza tym - stojąc non-stop przy bramkarzu ten sprytny agresor osłabiałby własną obronę (nie mógłby się tak skutecznie cofać jak przy zwykłej grze) to raz a dwa - nikt nie zabrania drużynie przeciwnej postawić temu agresorowi "cienia" który będzie latał za nim krok w krok i psuć mu te długie podania. W ten sposób nawet drużyna byłaby silniejsza niż przy "standardowej" grze bo co by się nie działo zawsze będzie miała (oprócz bramkarza) kogoś "w zapasie" blisko bramki kto w ostateczności będzie mógł wybić jakąś kluczową piłkę lecacą do bramy.
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2013-01-12, 0:13
jesion1993 napisał/a:

@Up to jest dla tych co się podniecają tymi gamoniami...
motoryzacja dla jednych , sport dla drugich a muzyka dla trzecich... nie wszystko bedzie dla Ciebie mistrzu, przepraaszamy.



Nic sie nie stało , przynieś mi paziu kielich wina i zapomnę o twym wybryku
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2013-01-12, 12:08
To jest ta cudowna liga brazylijska gdzie ten pedał Neymar tak wymiata? Teraz już wiem dlaczego
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-01-12, 12:51
Drugiego spalonego nie było, przy trzecim linię wyznacza piłka, z tej kamery cięzko ocenić czy zawodnik był przed nią.

eSeMGie napisał/a:

To jest ta cudowna liga brazylijska gdzie ten pedał Neymar tak wymiata? Teraz już wiem dlaczego


To powiedz nam dlaczego. Dzięki sędziom bocznym?
Zgłoś
Avatar
goolman 2013-01-12, 13:12
Swoją drogą... niezły hat-trick

jaki kurwa hat-trick ? ^^
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie