18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mazga50 2020-11-19, 16:50
Jacyś tacy nieużyci są. Dwa noclegi Panowie Policjanci mogliby im zorganizować od ręki.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-11-19, 16:52
Noside napisał/a:


Jeżeli policjantów obrażasz i wszczynasz burdy, to nie biegnij do policji po pomoc. Te pseudoprotesty to pokaz ignorancji i próby unikania odpowiedzialności w tłumie. Próba wywyższenia się przez motłoch bez jakiejkolwiek wartości, świadomy jej braku. Ludzie unikający odpowiedzialności nie będą mi mówić, jak mam żyć i za co brać odpowiedzialność (najlepiej to za nich).
Jestem otwarty na propozycje i w pełni przygotowany.



Widziałem wczoraj na własne oczy, kto wszczyna burdy. Policja wykonuje rozkazy z góry, nie kieruje się prawem jako takim. To nie zachód, gdzie gliniarze mogą odmówić, i odmawiają. Tutaj robisz co każą, dostaniesz dodatek za to, a potem jesteś współ..., więc brniesz dalej.
Zgłoś
Avatar
dydolpawel 2020-11-19, 17:58
Ale chciałbym jej przyjebac. Znalazła by drogę do moich gaci.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2020-11-19, 18:27 1
robsonx79 napisał/a:

Widziałem wczoraj na własne oczy, kto wszczyna burdy. Policja wykonuje rozkazy z góry, nie kieruje się prawem jako takim. To nie zachód, gdzie gliniarze mogą odmówić, i odmawiają. Tutaj robisz co każą, dostaniesz dodatek za to, a potem jesteś współ..., więc brniesz dalej.



Na zachodzie odmawiają powiadasz? Chciałbym żeby sciagneli do Polski francuskich porządkowych którzy pacyfikowali żółte kamizelki na polecenie macrona... taki zachodni wpierdol może trochę rozjaśniłby wam tych pustych łbach
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-11-20, 19:33
Strielok1 napisał/a:

Chciałbym żeby sciagneli do Polski francuskich porządkowych którzy pacyfikowali żółte kamizelki na polecenie macrona... taki zachodni wpierdol może trochę rozjaśniłby wam tych pustych łbach



Pałowali wandali i chuliganów atakujących oddziały policji, czyli takich jak u nas narodowcy. Nikt tam nie pałował, ani nie szarpał ludzi organizujących marsze bez agresji.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2020-11-21, 17:04
TranzystorWyklęty napisał/a:

Pałowali wandali i chuliganów atakujących oddziały policji, czyli takich jak u nas narodowcy. Nikt tam nie pałował, ani nie szarpał ludzi organizujących marsze bez agresji.



No tak chyba nie do końca... po drugie jak "uchodźcy" demolowali Paryż to służby jakoś mniej śmiało reagowały niż w stosunku do autochtonów.
Zgłoś