18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
Forgesse 2014-01-24, 14:23 16
Ten popierdolony gość nie jest godzien na miano myśliwego. Podsypywał jedzenia, i czekał ,aż zwierzę zacznie jeść by móc sobie strzelać. Pfuuu w taka nędzną pizdę a nie myśliwego.
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2014-01-24, 14:40 14
Kurwa, co niektórzy nie rozumieja o co chodzi w polowaniu. Zaczajasz sie żeby zabić zwierzaka. Masz to zrobić skutecznie i tyle. Szanse nie maja byc równe, bo to nie arena i nie walka o życie na pięści z niedźwiedziem. Poluje sie na zwierzęta na które jest sezon i nie zabija sie zagrożonych. Pozdro dla typa ktory chce strzelać do tygrysa... A łuk? no kurwa... bron pierwszych zaawansowanych myśliwych, podstawowa broń dalekiego zasięgu. Spróbujcie biegać za jakimś zwierzakiem z łukiem i trafić. Zawsze jakieś cipki sie znajdą w obronie zwierząt, ale mieso na obiad to wpierdalają wszyscy.
Zgłoś
Avatar
szczyloo 2014-01-24, 14:43 1
kamper!

ps. zjadłbym dziczka.... mniam!
Zgłoś
Avatar
argen 2014-01-24, 14:45 2
Za polowanie przy ustawionym paśniku i strzelanie zza ustawionej siatki do jedzących zwierzą - wielki czarny chuj im w dupę. Małe penisy i tyle, wielcy zabójcy xD
Zgłoś
Avatar
stifcio 2014-01-24, 14:50 6
Baphomet,
A Ty to chyba w dupie byłeś i gówno widziałeś, mówiąc jak to się znasz na polowaniu. To bardziej podchodzi pod kłusownictwo. Daj Ci w mordę zajebię jak będziesz coś jadł, albo starą Ci zajebie jakbyś miałbyć karmiony z cyca. Cwaniak jebany
Zgłoś
Avatar
mari00sh 2014-01-24, 15:00 1
150 strzałów i żadnego Headshota? Przecież nie wezmą go do żadnego klanu!! Będzie musiał sobie z botami na singlu grać
Zgłoś
Avatar
MoviE 2014-01-24, 15:04 1
do tych wszystkich co mówią biedne zwierzątka teraz weź kurwa spójrz na jakim jesteś portalu tyle
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-01-24, 15:18
petru23 napisał/a:

strzelanie z ukrycia, najcześciej z jakiegoś drzewa do nic niespodziewającego sie zwierza. I na dodatek do sarny lub dzika... no kurwa jestem pełen podziwu. Zaimponował mi.

Jak Tobie imponuje strzelanie do zwierząt, to naprawdę powinieneś się leczyć.
Zgłoś
Avatar
Tofel 2014-01-24, 15:32
Nudne w chuj. Czytałem Igrzyska Śmierci więc jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2014-01-24, 15:36 1
stifcio napisał/a:

Baphomet,
A Ty to chyba w dupie byłeś i gówno widziałeś, mówiąc jak to się znasz na polowaniu. To bardziej podchodzi pod kłusownictwo. Daj Ci w mordę zajebię jak będziesz coś jadł, albo starą Ci zajebie jakbyś miałbyć karmiony z cyca. Cwaniak jebany



uhuuhuu, musialo zabolec skoro zdybyles sie na czwarego posta przez ponad 2 lata na forum. Bingo!
Zgłoś
Avatar
stifcio 2014-01-24, 15:41
Baphomet,
Hahaha. Niekoniecznie zabolało, tylko wyskakuje człowieczek złota rączka co zna się na wszystkim. Ciekawe czy byłeś kiedykolwiek na jakimś polowaniu. Pewnie tak, na psy
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2014-01-24, 15:49
A więc rozmawiam z ekspertę? Ależ faux pas strzelilem!
Zgłoś
Avatar
PawulonStoner 2014-01-24, 15:50
Na jednej trzeciej tych ujęć strzelano do zwierząt podchodzących do paśnika. To nie jest łowiectwo tylko skurwysyństwo.
Zgłoś
Avatar
stifcio 2014-01-24, 15:53
Baphomet,
Ukłony dla zwycięzcy ! Puchar dla debila roku !
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2014-01-24, 15:57
No juz juz, idz sie pochwal mamie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie