18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
3 wojna światowa???
rastam8 • 2014-04-22, 11:33
Oto przepowiednia 3 wojny światowej a dodatkowo jej analiza:

Stary Kanclerz Wołu ostatni raz
Odwiedzi Francję i Elizejskie Pola
Na miesiąc przed III wojną-
Podpisze przymierze w Pałacu Królów

Stary kanclerz to moim zdaniem S.Ławrow szef rosyjskiego MSZ który tydzień temu odwiedził Genewe (Obszar miejski Genewy obejmuje również część Francji i liczy około 1 240 000 mieszkańców.)gdzie podpisane zostało podpisane porozumienie między Rosją,USA oraz UE w sprawie regulowania konfliktu na Ukrainie.
Pałac królów to nic innego jak siedziba organizacji narodów zjednoczonych.

Słowa Ławrowa w dniu wczorajszym ,,Szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow oświadczył w poniedziałek, że Kijów poważnie narusza porozumienie z Genewy, zawarte w ubiegłym tygodniu między Rosją, USA, UE a Ukrainą w celu uregulowania kryzysu ukraińskiego.''

Czy przepowiednia pasuje ?czy sie spełni? Oceńcie sami ale mi wydaje się że jest to bardzo ciekawe No chyba ze ktoś komus zrobi i zażegna sytuację
Zgłoś
Avatar
absens37 2014-04-22, 11:39
Nie wiem ja­ka broń będzie użyta w trze­ciej woj­nie świato­wej, ale czwar­ta będzie na ki­je i kamienie.~ A.Einstein
Zgłoś
Avatar
PartizantPń 2014-04-22, 11:51
Mnie najbardziej zastanawia jak gościu żyjący w XVI wieku, mógł z taką dokładnością przewidzieć rozpad Jugosławii. Aż ciary przechodzą

"Przed XXI Zjednoczony Kraj Słowian przy Adriatyku,
W wielkich kłótniach i wojnie z pobratymcami,
Ulegnie rozpadowi i pogrąży się w ruinie"
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-04-22, 12:11 1
@UP. Bałkański kocioł... To wcale nie było takie trudne do przewidzenia. Styk trzech kultur.
Zgłoś
Avatar
santaxl 2014-04-22, 12:16
i bardzo dobrze, mam nadzieję, że ruscy wejdą do europy i zaprowadzą tu porządek. W Polsce przez 60 lat rządów ruskich podwoiła się liczba Polaków (!), mieliśmy jedną z najlepszych armii w Europie (top 3 koniec lat .50), do pewnego czasu silny przemysł, a przeciętnemu Kowalskiemu żyło się całkiem nieźle..

a teraz? szkoda gadać, więcej dzieci polskich pewnie jest za granicą, niż tu..

P.s. tak, jestem przeciwny socjalizmowi, ale lepszy komunizm niż iv rzesza aka eu
Zgłoś
Avatar
Eth 2014-04-22, 12:23
"Nadejda chmury, bedzie padal deszcz."

Zapamietajcie me slowa, jak sie spelnia to macie mnie wielbic.

Na takiej zasadzie dzialal nostradamus, tworzac setki przepowiedni enigmatycznym jezykiem.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2014-04-22, 12:32 2
santaxl napisał/a:

W Polsce przez 60 lat rządów ruskich podwoiła się liczba Polaków


Racja... Ale wiesz, że nie było to spowodowane dobrobytem?
Kto najszybciej się rozmnaża? Ci których na to stać, czy ci, którzy nie maja nic lepszego do roboty prócz płodzenia dzieci i zdzierania za nie dodatków od państwa...

santaxl napisał/a:

mieliśmy jedną z najlepszych armii w Europie (top 3 koniec lat .50)


Skoro udało Ci się to wyczytać, to z pewnością było tam też dalej napisane, czym było to spowodowane, że sowietom zależało na tym by akurat u nas była "silna armia"...

santaxl napisał/a:

do pewnego czasu silny przemysł


Może i tak, ale czy mieliśmy z tego jakieś korzyści?
Plus jeszcze - ile genialnych pomysłów poszło w pizdu, bo towarzysze z KC PZPR bali się drażnić swoich towarzyszy w Moskwie, by nie wyszło, że jesteśmy w czymś lepsi od nich...

santaxl napisał/a:

a przeciętnemu Kowalskiemu żyło się całkiem nieźle..


A teraz niby żyje się źle?
No tak... PRL nauczył nas tyle, że "czy się stoi czy się leży"... A teraz trzeba jednak czasami pozapierdalać... Jedynym problemem naszego państwa jest to, że próbowano stary porządek połączyć z nowym i wyszło nam gówno, które obserwujemy...
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2014-04-22, 12:47
Zapomniałeś wyjaśnić w co zamieniły się Pola Elizejskie bo takowych w Genewie nie ma.
Zgłoś