18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
30 days of night
pepson • 2009-06-18, 12:10
Wg mnie jedna z najciekawszych scen z filmu "30 days of night". Uważam, że w tym filmie wampiry zostaly pokazane tak jak powinno (a nie jak w pedalskim "zmierzchu"). Byłem na tym filmie z dziewczyną w kinie. Przy tej scenie, ma luba musiała mnie uspokajać bo zanosilem się od śmiechu

Zgłoś
Avatar
Demoness 2009-06-18, 12:20 7
bardzo specyficzny film...nie jakiś wybitny, jak dla mnie po prostu trochę dziwny może przez te wampiry
Osobiście z bohaterów najbardziej polubiłam tego świra, co siedział w celi i wierzył, że zostanie przemieniony

Moim zdaniem film, w którym wampiry zostały przedstawione tak jak powinny, to bez wątpienia Wywiad z Wampirem
Zgłoś
Avatar
pepson 2009-06-18, 12:30
Też nie uważam tego filmu za wybitny (jak żadnego horroru poza hellraiserem). Horrory to dla mnie komedie. Na "klątwie" zasnąłem. Przy "pile", którą oglądałem z Lubim, jedliśmy bardzo smaczną salatke z krewetek. dzięki siostrzyczko! Sałatka była bardziej boska od boga.
Zgłoś
Avatar
czarnylelo 2010-04-11, 19:09
Gdyby film został zrealizowany tak samo genialnie jak komiks i powstała z tego cała Trylogia czyli 30 Days Night , Mrocznie dni i Mrocznie dni cz.2 to film byłby horrorowym Władcą Pierścieni..
Zgłoś
Avatar
name01 2011-10-07, 16:15
najlepsza akcja w 20282:11
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2012-02-12, 23:41
Ogladałem ten film fajny, 2 część już nie ma tego klimatu. To są kurwa wampiry a nie spedalone jak Pattinson
Zgłoś