18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
"Prezydencki minister Olgierd Dziekoński podczas rozmowy w RMF24 poinformował o tym, że Bronisław Komorowski zamierza przeznaczyć 300 milionów złotych na wspieranie małych, ukraińskich firm.

Prezydencki minister powiedział na antenie radia, że koncepcja, którą przedstawił prezydent Bronisław Komorowski polega na wykorzystaniu polskich doświadczeń, które mieliśmy ze współpracy z polsko-amerykańskim funduszem wspierania przedsiębiorczości. Robimy to po to, żeby wesprzeć nowy ukraiński przemysł, nowe firmy i zbudować nową klasę średnią. To jest coś, co jest poza tą zmonopolizowaną strukturą gospodarki, będącą w tej chwili w rękach oligarchów. Po drugie, chcemy pokazać tym firmom i tym ludziom, którzy tam pracują, że można w przyzwoity, uczciwy i rzetelny sposób zrobić dobrą międzynarodową karierę finansową. Po trzecie, wreszcie chcemy budować lepsze relacje między polskim rynkiem kapitałowym, polskimi przedsiębiorstwami a firmami ukraińskimi.

Prezydenckie przedsięwzięcie ma objąć tylko małe, ukraińskie firmy zatrudniające od 30 do 250 osób i takie, które posiadają przy tym zdolność technologiczną do zaistnienia na rynku europejskim.

Dzisiejsza sytuacja gospodarcza Polski pozostawia wiele do życzenia. Przedsiębiorcy skarżą się na brak wsparcia ze strony polskiego rządu. Pozostaje, więc zadać sobie pytanie czy rzeczą słuszną jest wspieranie ukraińskiej gospodarki w sytuacji, gdy gospodarka naszego kraju jest w złej kondycji."

a co z polskimi firmami? Mam nadzieję, ze ta informacja nie trafi do działu: polityka i religia, bo to jest naprawdę absurd dnia codziennego i najlepiej, aby jak najwięcej osób o tym się dowiedziało, tyle ode mnie.

źródło: narodowcy.net/polska/10548-300-milionow-dotacji-od-polskich-podatnikow...
Zgłoś
Avatar
ka4oll 2014-12-25, 16:10 6
Spalić na stosie tych skurwieli z wiejskiej. Przyszli politycy dwa razy się zastanowią zanim oskubią nasz kraj.
Zgłoś
Avatar
s................6 2014-12-25, 21:27
Co na to eksperci KorwynMykke i elBiaauawy ?
To narodowo-kucowsko-prawacki ból dupy jak sądzę ?
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-12-25, 21:49
szymek6786 napisał/a:

Co na to eksperci KorwynMykke i elBiaauawy ?
To narodowo-kucowsko-prawacki ból dupy jak sądzę ?



Cóż biedny kraj to i dotacja gówniana. Ja bym im dał więcej. Ale i tak połowę tam rozkradną albo zainwestują w chleb i smalec
Zgłoś
Avatar
Bóg_Imperator 2014-12-25, 23:25
Idiotyzm , pieniądze polskich podatników idą na "braci" ukraińców , którzy uważają nas za śmieci i z miłą chęcią by nas wymordowali i zabrali nasze tereny . I to,ma być polski rząd , oni bardziej interesują się tymi "niewinnymi" i "dobrymi" "braćmi" że wschodu niż naszą niewydolną gospodarką .
Zgłoś
Avatar
szponiak 2014-12-26, 23:56 3
Bóg_Imperator napisał/a:

Idiotyzm , pieniądze polskich podatników idą na "braci" ukraińców , którzy uważają nas za śmieci i z miłą chęcią by nas wymordowali i zabrali nasze tereny . I to,ma być polski rząd , oni bardziej interesują się tymi "niewinnymi" i "dobrymi" "braćmi" że wschodu niż naszą niewydolną gospodarką .

Bzdura. Dałes sie nabrać na artykuł z marca tego roku ktory teraz ktoś celowo wruzca żeby nabierac ludzi ktorzy nie cyztaja wiadomości. Poza tym to nie miały być pieniadze podatników ale inwestycja banków i firm. Teraz news jest kolportowany na profilach prowadzonych przez ruskie trolle.
A projekt spalił na panewce.
Zgłoś
Avatar
Bóg_Imperator 2014-12-27, 22:05
UP dzięki za info .
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-12-28, 23:41
szymek6786 napisał/a:

Co na to eksperci KorwynMykke i elBiaauawy ?
To narodowo-kucowsko-prawacki ból dupy jak sądzę ?


Jesteś lewakiem i pedałem.
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-12-29, 23:18
elBiaauawy napisał/a:



Cóż biedny kraj to i dotacja gówniana. Ja bym im dał więcej. Ale i tak połowę tam rozkradną albo zainwestują w chleb i smalec



W sało, nie smalec
Zgłoś