18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Vilku91 2011-01-20, 23:40
@nightcravler to po chuj tu siedzisz? nikt cie tu na siłe nie trzyma jak ci sie nie podoba to wypierdalaj na joemonstera i tam ci nikt nie bedzie pierdolił ze wzięte z jutuba, redtuba, zootuba czy z innego syfu.
A do gimnazjum chętnie bym wrócił więc nie pierdol
Zgłoś
Avatar
nightcravler 2011-01-21, 0:08
Vilku91, To nie pierdol ze joemonster to zjebana strona, taka sama zjebana jak i ta, i tak samo jak i inne kolejne. Wkurwia mnie to że nie ma własnej inicjatywy "promowania" tego typu filmów tylko znajduje się gotowca na innej stronce. ctrl c + ctrl v to już każdy potrafi. Kiedyś sadol był inny za czasów gdzie rzucałeś się z kolegami piłką lekarską gdy nauczyciel na wf'ie nie patrzył, z resztą kilka tematów wcześniej był link do archiwum wiec powinieneś się uczyć...
Zgłoś
Avatar
Vilku91 2011-01-21, 0:52
Czyli wg ciebie gotowiec to znaleziony film na joemonsterze? tak samo moge powiedziec o innych filmikach czy artykułach bo widziałem je na Youtubie czy jakiś inncyh stronkach. Zauważ że 3/4 ludzi tutaj nie zagląda na inne strony, jest kilka osób ktore regularnie wrzucają jakieś filmiki. Kiedyś zaglądałem na joemostera i zauważyłem, że tak samo tam znajdują sie filmiki, które tu były prędzej
Zgłoś
Avatar
gumis_42 2011-01-21, 1:17 14
wole ta wersje

Zgłoś
Avatar
czupri 2011-01-21, 1:24 2
kurwa ziom za to to bym Ci flaszke postawił piwo to za mało
Zgłoś
Avatar
gracz 2011-01-21, 2:22
nie sądziłem, że o tej porze coś mnie tak rozbawi.. piwo!
Zgłoś
Avatar
nightcravler 2011-01-21, 6:28
No mi sie wydaje że w erze facebooka nudy sesji ferii czego można sobie wymyśleć 3/4 ludzi wchodzi na sadola na joemonstera na smoga itp. A tak w ogole to nie porównuj joemonstera do youtuba i chyba nie wiesz o co mi chodzi. Znalazłes odjeb filmik na youtube ktory ma powiedzmy 300 obejrzen czyli mało promujesz go na sadolu na 300tys obejrzen i jestes gosc
Zgłoś
Avatar
Elooza 2011-01-21, 6:51
Ja pierdole, nie wiem co za idiota zapoczątkował taka pusta idee o tym ze filmiki wrzucane tutaj na sadola powinny być najlepiej własnej roboty, bo na to wygląda...

Nie długo pojawia się tutaj komentarze typu : " ejj... po co to wrzucales jak to jest na youtube... ????//// "

Masz film który uważasz za fajny i nie ma go na sadolu ? Upload - proste
Zgłoś
Avatar
Airwolf 2011-01-21, 8:15 1
Trudno, żeby był jakiś film - którego nie ma na joemonster. Wcześniej czy później ten największy złodziej filmików, obrazków, dowcipów złapie w swoje ohydne łapska dany film i jeszcze doda ze swoim zjebanym logiem: "Znalezione na joemonster" - sranie w banie, mości panie!

P.S Chylińska też miała renomę, a teraz... szkoda gadać JoeMonster miał renomę, bo był jednym z pierwszych takich serwisów. Ale przy Sadolu to tanie gówno.
Zgłoś
Avatar
H3sus 2011-01-21, 8:32
Kurwa filmik z tymi flashami idealny dla ludzi z epilepsją
Zgłoś
Avatar
ogorrox 2011-01-21, 9:16
Ja pierdole co wy macie z tą zjebaną melodyjką (bo piosenką tego). Kilku debili dre mordy jak małpy i wszyscy się podniecają ... Przez to widać jak płytkie i chujowe 3/4 społeczeństwa gusta muzyczne
Zgłoś
Avatar
cheerful 2011-01-21, 16:35
@ogorrox A jakie są twoje gusta muzyczne? Bo to że nie są chujowe i płytkie już wiemy, to teraz się pochwal czego słuchasz
Zgłoś