18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kiedyś zastanawiałem się czy istnieją "Pedofilki" albo "Pedofilożki" .... Otóż są w Anglii ...

Cytat:

36-letniej Angeli Sullivan grozi dożywocie, po tym jak przyznała się do uprawiania seksu z 12-latkiem przed sądem w brytyjskim Middlesbrough. Kobieta uprawiała seks z chłopcem 191 razy - każdy odnotowywała w pamiętniku, a po setnym zbliżeniu kupiła dziecku w prezencie buty sportowe. Grozi jej dożywocie - donosi "Daily Mail".



....ciach....

Cytat:


Podczas jej zatrzymania przez policję w październiku ubiegłego roku policja znalazła w mieszkaniu pamiętnik, a w nim 191 gwiazdek - każda upamiętniająca jeden stosunek z dzieckiem. Studiujący pamiętnik śledczy wyczytali też m.in., że kobieta podarowała swojemu "kochankowi" parę sportowych butów jako prezent po ich setnym zbliżeniu.



I jeszcze owa gwiazda :


LINK
Zgłoś
Avatar
Gondone 2010-01-20, 8:30
słomcia napisał/a:

dzieciak doświadczenia nabrał i teraz będzie brylował wśród koleżanek a tak swoją drogą dożywocie to chyba przesada, młody w końcu też brał w tym aktywny udział hiehie



szkoda, ze tobie się taka zajebista szkoła zycia nie tafiła.
moze bys sie zastanowiła co piszesz.
Zgłoś
Avatar
k................7 2010-01-20, 8:35
Gondone napisał/a:

szkoda, ze tobie się taka zajebista szkoła zycia nie tafiła.



Wiesz Gondone my faceci podchodzimy do tego troche inaczej, w przypadku molestowanej dziewczyny jest hałas bo ona tego nie chce robić.
W przypadku molestowanego chłopaka jest hałas bo molestuje go wieloryb a założe się że jakby to była ładna laska to chłopak by nie żałował
No bo co on takiego robił ? Kobieta jest gwałcona gdy nie chce, facet jest przekonywany by chcieć.
Opadłym wacławem nic nie zrobisz ;]
Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-01-20, 8:57 2
Fajna lala.
Zgłoś
Avatar
Gondone 2010-01-20, 8:59
niestety, zycie nie takie proste
proponuje o tym poczytać też,
potem z takich stereotypów biorą sie faceci, którzy nie pojdą zgłosić takich kwestii,
bo zostaną wyśmiani.
to dotyczy kazdego rodzaju przemocy, nie tylko seksualnej.

moze niepotrzebnie sie odzywałam i głupio to napisałam - nawet chcialam edytowac teraz, no ale trudno....
to był dla mnie podręcznikowy przykład seksizmu, drażni mnie to, chociaż moze to był czarny humor tylko

nie mam czasu, zeby teraz szukać, zachęcam do sprawdzenia tego.
zdarza się, że laska zgwałci nawet dorosłego mężczyznę/chłopaka.
niestety "wacław" nie jest tylko zalezny od woli faceta. czasem wystarczy pobudzić członek np we snie i takie sytuacj sie zdarzają.
czytałam o tym dawno temu i dało mi do myslenia.

koniecmilczenia.ngo.org.pl/art/49jmn.html

tu znaleziony na szybko artykuł z google.

dobra, ide do pracy
Zgłoś
Avatar
DaKuz 2010-01-20, 8:59
A oto i sprawcy zamieszania uciekły za granicę i wiodą beztroskie życie na ulicach miasta gdzie do okola sami żółci pedryle[img:327b547f2d]http://www.totalizm.pl/korea/buty_sportowe.jpg[/img:327b547f2d]
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-01-20, 11:23
Dzieciak musiał być zdesperowany skoro wziął się za taką babę...
Zgłoś
Avatar
gumol 2010-01-20, 12:29
gdyby była fajna dupcia to by sie nie wydało
Zgłoś
Avatar
tauron 2010-01-20, 15:18
Nie wiem co gorsze, być pedofilożką (spodobało mi się to słowo) i uprawiać seks z 12 latkiem czy być 12 latkiem i uprawiać seks z hipopotamem.
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2010-01-20, 15:28
bo kto inny by ją wyruchał ... ?
Zgłoś
Avatar
K................x 2010-01-20, 16:17
Jak chciał, to w czym problem?
Zgłoś
Avatar
k................7 2010-01-20, 16:53
Gondone napisał/a:

niestety "wacław" nie jest tylko zalezny od woli faceta. czasem wystarczy pobudzić członek np we snie i takie sytuacj sie zdarzają.



No ale w przypadku stosunku z kobietą (na jawie) facet musi być pobudzony żeby mu stanął.
Zwróć też uwage na fizyczny aspekt tej całej sprawy.
Kobieta gwałcona jest przez penetracje wbrew jej woli, a mężczyzna ?
Przez siadanie na jego wacława ? (mówimy o klasycznym seksie a nie sado maso)
Taka prawda, gdyby zrobiłaby mu to modelka chłopak raczej by mu się nie poskarżył.
Przykra tendencja do gwałtów wykonywanych tylko przez wieloryby ma coś wspólnego z brakiem męskiej prostytucji.
W przypadku nieciekawego faceta idzie taki do galerii i ma laske, w przypadku kobiety..
No cóż sprawy wyglądają właśnie tak.
Zgłoś
Avatar
Gondone 2010-01-22, 8:09
roksa.pl/lpl/anonse.php?r=panowie <uwaga, treść erotyczna>

jak to nie ma męskich prostytutek?


ja nie twierdze, że gwałtów na facetach jest tak samo duzo.
ale zdarzają sie. i są o tyle cięższe do zniesienia, ze właściwie nie ma jak ich zgłosić.
pamiętam jeszcze historię o kolesiu, który nocował w domu swojej dziewczyniny, a obudził się z teściową na sobie...
tak jak nie kazdy wytrysk nie zawsze oznacza orgazm, tak nie kazdy wzwód oznacza, ze sie koniecznie chce dymać.
ot, przyroda

tyle z mojej strony w temacie
Zgłoś
Avatar
piachu 2010-01-26, 13:47
trzeba miec totalna znieczulice moralna zeby tak poprostu dziecku odebrac dzieciństwo. najleprza kara dla niej byloby zaszyc drogi rodne i nafaszerowac taabletkami na zmniejszenie popedu.
Zgłoś
Avatar
sfiroos 2010-02-10, 1:23
troyak napisał/a:



I jeszcze owa gwiazda :
Obrazek

LINK


Kurwa, co za mały zboczeniec
w życiu bym jej
Zgłoś
Avatar
Psychiczny 2010-02-19, 15:39
Teraz do końca życia sex będzie postrzegał jako'' połow na wieloryba''
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie