18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kiedyś zastanawiałem się czy istnieją "Pedofilki" albo "Pedofilożki" .... Otóż są w Anglii ...

Cytat:

36-letniej Angeli Sullivan grozi dożywocie, po tym jak przyznała się do uprawiania seksu z 12-latkiem przed sądem w brytyjskim Middlesbrough. Kobieta uprawiała seks z chłopcem 191 razy - każdy odnotowywała w pamiętniku, a po setnym zbliżeniu kupiła dziecku w prezencie buty sportowe. Grozi jej dożywocie - donosi "Daily Mail".



....ciach....

Cytat:


Podczas jej zatrzymania przez policję w październiku ubiegłego roku policja znalazła w mieszkaniu pamiętnik, a w nim 191 gwiazdek - każda upamiętniająca jeden stosunek z dzieckiem. Studiujący pamiętnik śledczy wyczytali też m.in., że kobieta podarowała swojemu "kochankowi" parę sportowych butów jako prezent po ich setnym zbliżeniu.



I jeszcze owa gwiazda :


LINK
Zgłoś
Avatar
roller 2010-02-19, 18:55
no fest baba
chłopak może cechuje się złym gustem albo po prostu babsko cycem go przycisnęła i zmusiła hehe bo wątpię ze to tylko dla tych adidasów
hehe może sie pocieszyć tym ze tak szybka zaliczył...
lol ja bym się załamał
Zgłoś
Avatar
Norbias 2010-02-19, 23:19
I ktoś się kiedyś chłopaka spyta to odpowie, że swój pierwszy raz przeżył z wielorybem.
Zgłoś
Avatar
Krzemien 2010-02-20, 0:58
Ale pewnie bez gumy.
Zgłoś