18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dth 2011-11-02, 13:02
Mozecie mi warny dawac, bo to politycznie poprawne, ale podejrzewam, ze sporo osob sie ze mna zgadza.

Edit: to nie bylo stwierdzenie w stylu "bede sie teraz klocil jak debil i napisze jeszcze kilka rasistowskich komentarzy, bo mam racje", tylko raczej- napisane, zwarnowane, ale prawda : P Moze jedynie troche zle przekazana, bo pod wplywem emocji ; )
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-11-02, 13:04
Cytat:

Mozecie mi warny dawac



Bez przesady, jak nazbierasz odpowiednią wartość to nic już nie napiszesz.
Zgłoś
Avatar
Sephiroth 2011-11-02, 13:06
E tam, piepszenie, wzięli za przykład gwałty bo to im pasowało, ale spójrzmy prawdzie w oczy, nikt normalny nie zgwałci murzynki, bo murzynki są brzydkie, jak już jestem gwałcicielem i wybieram ofiarę to wybieram ładną = białą. Zobaczmy statystyki kradzieży miedzy rasami czy pobicia i obawiam się że wyjdzie po równo mniej więcej.
Zgłoś
Avatar
D4ron 2011-11-02, 14:15 1
Spójrzmy na to z innej strony.

Nie wiem jak w USA ale ujawnienie przestępstw w Polsce nie przekracza 60%, w przypadku przestępstw seksualnych szacuje się że jest jeszcze niższe (około 40%). (celowo nie poruszam tu kwestii wykrycia przestępstwa - tylko ujawnienia. W polskich statystykach podaje się dumnie wykrycie przestępstw zgwałcenia na poziomie 86% - ale to statystyczna procentowa liczba złapanych sprawców ujawnionych gwałtów, bez uwzględnienia liczby gwałtów nie ujawnionych których na dobrą sprawę nie da się dokładnie określić bo jest to jak wróżenie z fusów, w statystykach nie uwzględnia się też czy ostatecznie złapano osobę która dopuściła się tego czynu tzn czy została ona skazana prawomocnym wyrokiem sądu)

Zakładając że w USA - kraju wielkości europy procentowe ujawnienie przestępstw jest podobne --> wszelkie tego typu statystyki można sobie za przeproszeniem w dupę wsadzić. Nie ma znaczenia czy kobieta jest rasy białej, czarnej, czerwonej, żółtej... Większość gwałtów nie zostaje ujawniona.

Inna kwestia jak rozwiązano w tych statystykach problem zabójstwa. Przykładowy model postępowania napastnika jest następujący: Ma zamiar okraść kobietę, dopada ją, adrenalina i cała sytuacja stymuluje go seksualnie, dopuszcza się gwałtu, podczas którego nie umyślnie zabija kobietę. W statystykach nie będzie to uwzględnione jako kradzież z rozbojem, nie będzie to też gwałt tylko zabójstwo. -- TEMAT RZEKA.
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-11-02, 14:54
Czyli musimy się zmobilizować i zacząć gwałcić czarne
Zgłoś
Avatar
Leouch 2011-11-02, 15:23
ale zmanipulowane:D

haha 30%*10tys = 300tys ... xd
Zgłoś
Avatar
dth 2011-11-02, 15:35
@Leouch
Koles sie pomylil z tymi "11 tys", bo chwile wczesniej mowi, ze to 111 tysiecy : P A nastepny blad, czyli te 300 tysiecy, to blad tlumacza. Koles sie pomylil, zaczal czytac "300 tysiecy..." po czym sie poprawil i powiedzial te "37 tysiecy". Wyraznie to slychac.
Zgłoś
Avatar
cisek666 2011-11-02, 15:48
@dth " Za 20 lat czarni beda mieli miejsca u nas w sejmie"

Przespałeś, jest John Godson
Zgłoś
Avatar
dth 2011-11-02, 17:26
Damn : / A moglem zyc spokojnie i o tym nie wiedziec
Zgłoś
Avatar
d................k 2011-11-02, 17:28
To jest stwierdzenie tylko oczywistej oczywistości. Mało kto rucha małpy. Nikt w sumie... oprócz małp.
Zgłoś
Avatar
malibu2 2011-11-02, 21:35
37 000 białych kobiet zgwałconych przez czarnych
statystycznie 0% czarnych kobiet zgwałconych przez białych

USA to 300 000 000 dusz
12% to murzyni = 36 000 000
mniej więcej połowa to kobiety a więc 18 000 000
statystycznie to dla mnie to samo co w przybliżeniu czyli 0.49 to już dla mnie 0
a więc
0.49% z 18mln to 88 200 osób.

Czyli czarne mogły być gwałcone prawie trzy razy częściej przez białych niż białe przez czarnych, ale po wypowiedzi kolesia widać to dokładnie odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
daf098 2011-11-02, 22:37
wniosek? w 2005 statystycznie 37000 białych kobiet donosiło na policję i ani jedna czarna
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2011-11-03, 2:03 1
Andrev napisał/a:

Wniosek: gwałćmy czarne kobiety... tylko kto ja nam przed gwałtem umyje?



umyje?? To by trzeba było wyparzać...
Zgłoś
Avatar
groch777 2011-12-08, 1:27
Andrev napisał/a:

Wniosek: gwałćmy czarne kobiety... tylko kto ja nam przed gwałtem umyje?



a kto nam umyje twoją mame ?
Zgłoś