18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
4 minuty
~Velture • 2017-11-24, 11:16
To uczucie kiedy to ty jesteś panem przez kolejne 4 minuty.

Nie chce mi się tłumaczyć. Jak nie znasz angielskiego to nie odpalaj.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-11-24, 12:24 1
Pewnie dzwonił jego kumpel więc średni dowcip
Zgłoś
Avatar
tonieja 2017-11-24, 13:43 1
uuuuuu aaaaaaa madafaka
Zgłoś
Avatar
garota 2017-11-25, 9:50 23
Każdy właściciel biznesu może się z gościem utożsamiać...no może białym będzie ciężej ze względu na kolor skóry ale pomijając ten fakt to jakie to jest życiowe. Otwierasz sklep o 9 nie masz czasu karwa zjeść śniadania bo rano dzieciaki ogarnąć, siebie ogarnąć, dojechać przez kurewskie korki do przedszkola a później jedziesz na zbity ryj do sklepu żeby się nie spóźnić dobijasz 5 minut przed czasem a tam już stoi jakiś kurwiszon i morde piłuje że ile będzie czekał. Czasem mam ochotę gimpa sobie w piwnicy hodować i takie kurewskie elementy rzucać mu na ruchanko.
Zgłoś
Avatar
przeme13 2017-11-25, 12:01
Wcale nieustawione
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2017-11-25, 13:05 14
@garota, a nie pomyślałeś o tym by wcześniej wstawać skoro to taki problem dla Ciebie funkcjonować bez śniadania, ewentualnie dzieci oddać... skoro one też są takim problemem dla ciebie...
Zgłoś
Avatar
Gdzio90 2017-11-25, 13:41
czarno to widze. Jak zamkniete to po co odbiera?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-11-25, 14:00
"Fucking bitch ass cousin, god damn!" Z kuzynem gadał.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-25, 16:09 1
garota napisał/a:

Każdy właściciel biznesu może się z gościem utożsamiać...no może białym będzie ciężej ze względu na kolor skóry ale pomijając ten fakt to jakie to jest życiowe. Otwierasz sklep o 9 nie masz czasu karwa zjeść śniadania bo rano dzieciaki ogarnąć, siebie ogarnąć, dojechać przez kurewskie korki do przedszkola a później jedziesz na zbity ryj do sklepu żeby się nie spóźnić dobijasz 5 minut przed czasem a tam już stoi jakiś kurwiszon i morde piłuje że ile będzie czekał. Czasem mam ochotę gimpa sobie w piwnicy hodować i takie kurewskie elementy rzucać mu na ruchanko.


Tylko jest różnica między właścicielem a jebanym pracownikiem.
Zgłoś
Avatar
gieno1 2017-11-25, 16:37 3
Velture napisałeś "Nie chce mi się tłumaczyć. Jak nie znasz angielskiego to nie odpalaj" dostałeś tylko 45 piw za lenistwo
Zgłoś
Avatar
norbi321 2017-11-25, 17:44 5
Nie znam angielskiego ale dam piwo, że niby znam.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2017-11-26, 1:46
To nie jest język Angielski tylko Amerykański.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-26, 7:33
gieno1 napisał/a:

Velture napisałeś "Nie chce mi się tłumaczyć. Jak nie znasz angielskiego to nie odpalaj" dostałeś tylko 45 piw za lenistwo


No to chyba pójdę się zabić
Zgłoś
Avatar
gieno1 2017-11-26, 9:41
velture . "No to chyba pójdę się zabić " nie zapomnij włączyć kamery w telefonie to jest sadistic chętnie zobaczymy
Zgłoś
Avatar
garota 2017-11-26, 14:31
ZajętyPelikan napisał/a:

@garota, a nie pomyślałeś o tym by wcześniej wstawać skoro to taki problem dla Ciebie funkcjonować bez śniadania, ewentualnie dzieci oddać... skoro one też są takim problemem dla ciebie...



Najlepiej się nie kłaść spać. A to ty pewnie byłeś tą starą kurwą co mi darła mordę pod sklepem. Jak mnie znalazłaś ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie