18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Barnellini 2021-09-15, 17:24 16
Z motocyklistami jest jak z czarnuchami. Może nie wszyscy są przygłupi i nadają się natychmiast do piachu ale mnogość filmów na sadolu w obu tematach nie bierze się znikąd. Chuj im wszystkim w dupę za poziom umysłowy.
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-09-15, 17:28 7
Ja nie wiem co jest z nimi nie tak? Czy motocyklistami zostają ci którzy nie zdali prawa jazdy na normalne 4 kołowe pojazdy?
Zgłoś
Avatar
venezia21 2021-09-15, 17:39 2
40 lewy łam do 90
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-09-15, 18:02 2
I tak jest mniejszą ciotą niż chłopak Rutika hahaah
sadistic.pl/t/545647
Zgłoś
Avatar
palziu 2021-09-15, 19:35 3
Standard owa sytuacja - fiksacja wzroku Ale zaraz znajdzie się tutaj sadolowy cipoleusz ZNAFFCA tematu mający PJ tylko na taczki u Janusza na budowie i będzie wszystkich oświecał Typ z filmu popełnił szereg kardynalnych błędów... Zafiksował, odpuścił gaz przez co motocykl się wyprostował i (czego nie widać) wcisnął hebel Te wszystkie czyny to najgłupsze co można zrobić jeżdżąc na 2oo. Elo i nie posrajcie się w odpowiadaniu na ten komentarz Lepiej zastanówcie się co robiła wasza matka zeszłej nocy i czy na pewno z waszym starym
Zgłoś
Avatar
C................a 2021-09-15, 20:13
Przecież to ledwo co był Zakręt
Zgłoś
Avatar
WujekMałySiusiak 2021-09-15, 21:16 1
Przecież zwolnił, więc o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2021-09-16, 16:17
palziu napisał/a:

Standard owa sytuacja - fiksacja wzroku Ale zaraz znajdzie się tutaj sadolowy cipoleusz ZNAFFCA tematu mający PJ tylko na taczki u Janusza na budowie i będzie wszystkich oświecał Typ z filmu popełnił szereg kardynalnych błędów... Zafiksował, odpuścił gaz przez co motocykl się wyprostował i (czego nie widać) wcisnął hebel Te wszystkie czyny to najgłupsze co można zrobić jeżdżąc na 2oo. Elo i nie posrajcie się w odpowiadaniu na ten komentarz Lepiej zastanówcie się co robiła wasza matka zeszłej nocy i czy na pewno z waszym starym



Twój post jest tak głupi, że aż trudno go skomentować, ale spróbuję.

"Popełnić szereg kardynalnych błędów" to Twoim zdaniem "standardowa sytuacja". Chyba dla stuprocentowej motopizdy.

Ten pojeb z filmu co ma "PJ na 2oo" (jaki debilny slang ) chyba znalazł je w czipsach skoro odjebał taką kaszanę. A "znaffca" najwyraźniej jest z Ciebie bo na takiego się kreujesz a piszesz jakieś bezsensy przy okazji nieudolnie próbując być zabawny. Zamiast tego jesteś śmieszny. "Elo"
Zgłoś
Avatar
palziu 2021-09-16, 21:00 1
Barnellini napisał/a:

Twój post jest tak głupi, że aż trudno go skomentować, ale spróbuję.
"Popełnić szereg kardynalnych błędów" to Twoim zdaniem "standardowa sytuacja". Chyba dla stuprocentowej motopizdy.
Ten pojeb z filmu co ma "PJ na 2oo" (jaki debilny slang ) chyba znalazł je w czipsach skoro odjebał taką kaszanę. A "znaffca" najwyraźniej jest z Ciebie bo na takiego się kreujesz a piszesz jakieś bezsensy przy okazji nieudolnie próbując być zabawny. Zamiast tego jesteś śmieszny. "Elo"



Mogę być motopizdą Tyle że mnie nie interesuje opinia życiopizdy
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2021-09-16, 22:30
palziu napisał/a:

Mogę być motopizdą Tyle że mnie nie interesuje opinia życiopizdy



Hahahha. Jaki dzban i w dodatku motopizda. Ja tego nie napisałem ale fajnie, że znasz swoje miejsce i ładnie się przedstawiłaś. Życiopizdy poszukaj w dużym pokoju skoro wychował takiego bystrzachę
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2021-09-17, 23:21
Wygląda, jakby miał mało powietrza w przednim. Kiedyś leciałem w winklu i się położyłem, bo kurwa nie mogłem się złożyć, cały czas mi przednie spierda...ło.
Po glebie wyszło, że powietrza za mało. Mi się nic nie stało tu pewnie gorzej... Generalnie szlifierki powinni sprzedawać od 40 roku życia. Wcześniej to wielu nie myśli o konsekwencjach. No ale co by Halman robił wtedy
Zgłoś