18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kickyourheadoff 2018-08-28, 9:18 16
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-08-28, 9:30 1
ruskie zakończenie byłoby gdyby auto się zjebało, albo mechanik dostał wpierdol za śmianie się
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-08-28, 9:39 4
No. W chuj zabawne. Ależ się uśmiałem.
Przecież mnóstwo nowych aut właśnie ma taki wydech a raczej jego atrapę.
Nawet jeszcze kilka lat temu odpierdalali atrapę końcówek wydechu i jak się patrzyło z tyłu pod odpowiednim kątem to było widać, że rura wydechowa się kończy kilka cm przed atrapą. Tutaj chociaż jest to zamaskowane lepiej i od spodu widać.
Zgłoś
Avatar
TT4 2018-08-28, 11:32 1
UP No i mnie tym właśnie sprowokowałeś.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2018-08-28, 17:04 10
Płacisz za mesia chorrendalne pieniądze a oni dają taką tandetną atrapę.
Zgłoś
Avatar
Bagman 2018-08-28, 17:11 1
kazdy diesel tak ma zeby sie rozpraszalo po drodze jak stoja w korku, a nie lecialo prosto do kabiny nastepnego auta.
Zgłoś
Avatar
cukierek1980 2018-08-28, 17:29 2
Up. To nie widziałeś każdego diesla .
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2018-08-28, 19:46 1
kurwa ale syfiate te mercedesy ja pierdoole co za gówno powinni za darmo rozdawac
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2018-08-28, 19:56 3
@mesjans widze ze jedyne czym jezdziles to klekot wujka janusza. jaka atrape? Mowiszo tym ze wydech nie konczy sie na ozdobnych koncowkach wbudowanych w zderzak? KAZDY wlasciciel tego typu rozwiazania powienien podziekowac projektantowi. Duzo tlumaczyc czemu bo i tak za glupi jestes zeby to ogranac, ale ogolnie rzecz w tym ze sama koncowka wydechuu dosc mocno sie" brudzi". Jaka roznica czy doprowadzony do konca schowany? Myslisz ze z tego powodu dzwiek bedzie gorszy albo ucieknie kilka "kuniow" ?. Patrzac na twojego posta takie wlasnie odnosze wrazenie.... No cos matka natura to jednak suka bo jedni maja i ladna fizjonomie, i wielkiego kutasa i rodza sie w bogatej rodzinie a tobie poskapila wszystkiego piwniczaku...
Zgłoś
Avatar
minetek 2018-08-28, 20:11 1
słucham gościa i nie wiem śmieje się czy płacze
Zgłoś
Avatar
Picu69 2018-08-28, 20:53 3
I maja beke sadole a później biora od starych 25 letniego passacika oklejonego plastikami - takie elementy ozdobne już sa ok
Zgłoś
Avatar
spyyd3r 2018-08-29, 0:22 1
Ameryke odkryli omg widać rosja daleko za murzynami
Zgłoś
Avatar
mesjans 2018-08-29, 16:35 1
piotrekt1976 napisał/a:

@mesjans widze ze jedyne czym jezdziles to klekot wujka janusza. jaka atrape? Mowiszo tym ze wydech nie konczy sie na ozdobnych koncowkach wbudowanych w zderzak? KAZDY wlasciciel tego typu rozwiazania powienien podziekowac projektantowi. Duzo tlumaczyc czemu bo i tak za glupi jestes zeby to ogranac, ale ogolnie rzecz w tym ze sama koncowka wydechuu dosc mocno sie" brudzi". Jaka roznica czy doprowadzony do konca schowany? Myslisz ze z tego powodu dzwiek bedzie gorszy albo ucieknie kilka "kuniow" ?. Patrzac na twojego posta takie wlasnie odnosze wrazenie.... No cos matka natura to jednak suka bo jedni maja i ladna fizjonomie, i wielkiego kutasa i rodza sie w bogatej rodzinie a tobie poskapila wszystkiego piwniczaku...


Nawet nie wiesz co to jest kicz. Kiczem jest umieszczanie elementów w aucie które nie pełnią swojej funkcji. Pewnie ty do swego trupa przyklejasz działka plastykowe do maski które nie strzelają i uważasz że to szpan na twojej wiosce. Dobre auta sportowe maja zawsze końcówki wydechów nawet te o wyrafinowanych kształtach połączone z wydechem i mają gdzieś brudzenie się bo po to się auto myje żeby nie było brudne. W poprzednim aucie miałem widoczny wydech i był to prawdziwy wydech, w teraźniejszym aucie mam wydech wydmuchujący w dół dlatego też w zderzaku tylnym nie ma go widocznego i to rozumiem za logiczne.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2018-08-29, 19:40 1
Rozjebał mnie tym "chujatik".
Zgłoś