18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Zacharael 2013-09-20, 21:34 1
Tyle zartow pedofilskich, a jak sie pojawi taki filmik to od razu w chuj piw. Lezka sie w oku zakrecila. Jestem z Was dumny.
Zgłoś
Avatar
wolf998 2013-09-20, 21:40
@avic brałem udział w takich szkoleniach i psy nie warczały, jak coś to już szczekały. A co do machania ogonem, one biorą to jako formę zabawy (przynajmniej na szkoleniu). Jak zachowuje sie pies podczas takiej "przygody" w parku, na ulicy nie wiem bo nie zdarzyła mi sie taka sytuacja.
@fabiothethird punkt4. Zależy od psychiki psa, nie każdy pies jest w stanie bronić właściciela do końca, nie które po prostu odpuszczają a inne wręcz dostają powera i atakują jeszcze zacieklej.
Wszystko zależy od psa każdy owczarek niemiecki jest inny choć to ta sama rasa.
Zgłoś
Avatar
rudikopf 2013-09-20, 21:51 3
Śliczny pies. Mistrz. Miałem Labradora który był wspaniały, nawet światło gasił za mną i moim bratem jak się najebaliśmy. Mistrz w każdym calu, uwielbiał z nami jarać, jak tylko odpalaliśmy lolka czy blube zawsze wiedział kiedy wejść w temat. Dziś został tylko po nim pomnik z czarnego marmuru na cmentarzu zwierząt w Bytomiu Miechowicach. Ale jak widze Tego owczarka to poprostu łezka się w oku kręci. Fantastyczne zwierzaki i jak oddane człowiekowi - kto tego nie ceni ten pedał w rurkach i chuj !!!!
Zgłoś
Avatar
sarahblack 2013-09-20, 22:29
ta, owczarek niemiecki, ktorego kupila moja siostra dzis radosnie przegryzl specjalnie dla niego kupiona smycz. bydle ma 5 miesiecy, siega mi do pasa, i jest silny jak sam skurwysyn
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-09-20, 22:40 5

Tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
wolf998 2013-09-20, 22:42
2xup psa się resocializuję od małego. Musi wiedzieć gdzie jest jego miejsce w stadzie i na co może sobie pozwolić.
Zgłoś
Avatar
freaky 2013-09-20, 23:19
sarahblack napisał/a:

ta, owczarek niemiecki, ktorego kupila moja siostra dzis radosnie przegryzl specjalnie dla niego kupiona smycz. bydle ma 5 miesiecy, siega mi do pasa, i jest silny jak sam skurwysyn


Doskonale wiem o czym piszesz. Sam od 5 miesięcy jestem w posiadaniu owczarka niemieckiego/belgiskiego (nawet eksperci mieli tu trudność w oszacowaniu rasy znaleziona w lesie przy granicy z niemcami- a jej cechy morfologiczne zgrabnie zdają się łączyć obie maści). Obecnie suka ma ok. 8 miesięcy i od początku dawała po sobie poznać swój charakter. Na same zabawki (adaptacyjny wiek szczenięcy wiadomo, musi mieć) wydaliśmy już z 500 zł, ulubione piłki cieszyły się żywotnością może 5 minut, potem lament... Jednak to co najbardziej charakterystycznego się udziela, to intelekt tych psów, które pod tym względem nie mają sobie równych- mam kontrast z 5- letnim yorkiem Szkolenie psa to kolejny, jednak słuszny wydatek. Warto zainwestować w owczarka i jest to nie tyle fanaberia, co sposób na ułożenie sobie psa, na którym w przyszłości inaczej byłoby trudno zapanować.
Zgłoś
Avatar
Nady93 2013-09-21, 1:34
Spodziewałem się czegoś takiego


Kiedyś jak założę rodzinę prawdopodobnie będę tresował owczarka od małego.
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-09-21, 9:02
@wolf - zgadzam się - wśród psów też są jednostki wybitne i psy zwyczajnie durne. Niemniej jednak do tresury wybiera się te, które wykazują predyspozycje, czyli te mądrzejsze.
Zgłoś
Avatar
reeloop100 2013-09-21, 9:38
każdy pedofil powinien miec randke z tą dziewczynką i jej pieskiem:)
Zgłoś
Avatar
Lukiss 2013-09-21, 10:32
Psy do pracy człowiekiem w Policjii czy Wojsku wybiera się pod względem charakteru. A jak wiadomo charakter odziedziczają po rodzicach, więc przy nabyciu takiego psa, duży wgląd także jest na rodziców i ich przodków w psa papierach. Są dwa rodzaje psów eksteriowa czyli wystawowa i użytkowa czyli pracująca. Każdy taki pies przed tresura i zaciągnięciem do jakieś jedostki musi posiadać predyspozycje swojej rasy i różne testy np Czy aportuje i brak lęku przed strzałem. Tak psy, machają ogonem gdy atakują. Sam mam Owczarka Niemieckiego użytkowego 2-letniego, które szkolę od 2 miesięcy życia a za kilka lat sam mam zamiar otworzyć użytkową hodowle tej rasy. Jeżeli jest silna więź przewodnik-pies to pies nie puści, nawet gdy będzie brutalnie bił bo w głowie ma tak ułożone, że dopiero zwolnienie uścisku możliwe jest tylko na komendę.
Zgłoś
Avatar
mati22252 2013-09-21, 14:32
I dodatkowo owczarek niemiecki machając ogonem u góry nie wykazuje radości tylko gotowość do ataku. Mało kto wie o tym i często ludzie biorą to za zaproszenie do zabawy. Pies szczęśliwy macha ogonem przy ziemi.
Zgłoś
Avatar
OneTime 2013-09-22, 2:51
Nie poruchali byście sobie
Zgłoś
Avatar
Kadoon 2013-09-22, 11:04
Co tam robi Jurgen Klopp?
Zgłoś