18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
P................y 2013-09-20, 17:52 24
Na samym końcu filmiku słychać jak koleś otwiera piwo
Zgłoś
Avatar
konradssc 2013-09-20, 18:14 110
Bo owczarki to sa w pyte psy
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2013-09-20, 19:26 66
Mała coś przeskrobie. Stary podejdzie z pasem i go własny pies zagryzie.
Zgłoś
Avatar
szoszana 2013-09-20, 20:28 18
tylko ja spodziewałam się czegoś innego po tytule ?
Zgłoś
Avatar
arkadoss 2013-09-20, 20:30
myślałem że na końcu rozpina bluzkę żeby cycki pokazać
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-09-20, 20:32
a taka jest prawda, że jak dziewczynkę by chcieli podjebać to by to zrobili, bo facet szarpie się z psem drugi podbiega i pies w pewnym momencie może zgłupieć i zaatakować dziewczynkę
Zgłoś
Avatar
lady_dwarf 2013-09-20, 20:32 1
Cytat:



Nie tylko ty ;_; W takich momentach człowiek uświadamia sobie jak bardzo jest z nim źle
Zgłoś
Avatar
k................u 2013-09-20, 20:32 1
Sąsiad na osiedlu miał dobermana, ale jakie pierdolnięte to było bydle to słowa tego nie opiszą. Liść z drzewa spadł to się skurwysyn rzucał z pianą na ustach. Ja nie wiem jak z takim czymś można mieszkać pod jednym dachem i na chuj takie coś karmić?
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-09-20, 20:35 3
Ale po co dwóch dorosłych facetów miałoby namawiać 5-latkę do pójścia z nimi? Nie rozumiem :|
Zgłoś
Avatar
hans55 2013-09-20, 20:35 17
Cytat:

a taka jest prawda, że jak dziewczynkę by chcieli podjebać to by to zrobili, bo facet szarpie się z psem drugi podbiega i pies w pewnym momencie może zgłupieć i zaatakować dziewczynkę



po takim ujebaniu w ręke jedyną myślą napastnika byłoby jak by tu najszybciej spierdolić.
Zgłoś
Avatar
a................4 2013-09-20, 20:37
chyba fejk
Zgłoś
Avatar
avic 2013-09-20, 20:56
Ogląda się fajnie, ale coś mi tu mocno nie pasuje, mimo tego, że na psach się średnio znam -a mojego super wyszkolonego na psa obronnego nowofundlanda Brutusa złodzieje ukradliby razem z wycieraczką - to:
-pies który atakuje/broni nie merda sobie radośnie ogonkiem
-warczy
A poza tym takie psiaki jak owczarki niemieckie nie będą się bujały na ochronnej rękawicy a odpuszczą i sprowokowane raczej skoczą do gardła, ot taki instynkt.

Ale niech się wypowie może jakiś ekspert:)
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-09-20, 21:10 33
@avic - To ja się wypowiem jak ekspert:

1. Pies wykonywał komendy - szarpał gdzie mu kazała dziewczynka
2. Skoro znał dziewczynkę, to znał również jej ojca - nie zagryzłby go zatem
3. Psy policyjne są trenowane do obezwładniania, nie do zabijania, więc nie skaczą od razu do gardła
4. Najfajniejsze jest to, że nawet gdyby zaczęli go naparzać tymi pałkami to by nie puścił
5. Gdyby jeden porwał dziewczynkę pies natychmiast puściłby drugiego i zaczął gonić uciekające - psy są inteligentne i potrafią ocenić sytuację i NA PEWNO nie zaatakowałby dziewczynki
6. Musieliby go zabić, żeby odpuścił.

Owczarki niemieckie to najlepsze na świecie psy! Mój jest tak wytresowany, że nawet jak dostaje jeść to siedzi grzecznie i czeka na komendę, a jak ktoś obcy wejdzie przez przypadek to nie atakuje, tylko każe stać bez ruchu i tylko warknięciami daje znać, że jakiekolwiek próby odejścia/ucieczki zakończą się atakiem.
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2013-09-20, 21:14 2
@up Noa le powiedz proszę.. jak na spowiedzi.. chociaż raz go wywaliłeś w czoko,hmm? Albo on Ciebie może,wszystko jedno.. kurwa,w sumie to nie jest wszystko jedno
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie