18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Stalovy 2014-05-14, 18:22
Slacki napisał/a:

Właśnie o to chodzi, że są straty. Dlaczego? Cały czas trzeba płacić pracownikom, za prąd, za łącza itp. Oprócz tego muszą zwrócić kasę reklamodawcą, których reklamy nie były wyświetlane.

Po pierwsze: reklamodawcOM. Po drugie nie ma strat. Czemu? Czytaj niżej.

lasyk napisał/a:

To ty pierdolisz farmazony.

Ja nie, ale ty tak. Czemu? Czytaj niżej.

lasyk napisał/a:

Jeśli wcześniej wszystko pracowało jak w szwajcarskim zegarku i zarabiali na siebie bez przerwy z dokładnością do kilku sekund a w jednej chwili przestali zarabiać przez 5 min to jest to strata w stosunku do poprzedniego okresu.


Gdyby napisali, że mają straty w porównaniu (sic!) do jakiegoś okresu, to nie bił bym piany. Ale jest podane, że mają straty - tylko przez to, że 5 minut nie działali. A to jest, kurwa, gówno prawda. Czemu? A no temu, że - jak wcześniej napisałem - brak zysku to nie strata. To, że muszą płacić pracownikom, itd. wynika z umów - płaciliby to i tak, i tak. Co prowadzi do kolejnego: gdyby napisali, że mają straty w wysokości 5 minutowych należności, wynikających z kosztów utrzymania w tym czasie pracowników, serwerów, itd., to mój ból dupy by się nie pojawił. Ale wyraźnie powiedzieli, że to są straty dlatego, że nie zarobili. Żeby również słabsze umysły załapały sens wypowiedzi, podam prosty przykład: załóżmy, że jest 21 mln kumulacji, zagram w lotto. Płacę 3 zł za kupon, nie trafiam szóstki. Wg ww. beków Googla i waszego sposobu rozumienia mam 21 mln straty! A nieprawda, bo tylko 3 zł.
Kurwa! Jeżeli tego nie pojmiecie, to ogarnijcie dupy, bo na mózgi już za późno.

EDIT: skreślam ostatnie zdanie, bo w sumie niechcący obrażam w nim adwersarzy. Sory.
Zgłoś