18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
GrzesMk4 2014-05-12, 20:29 10
troche przeraża mnie to całe google, jest wszędzie, wyszukiwarka wie wszystko, ciągle zbierają dane, przeglądarka, niedawno były jakieś wiadomosci o tym że kupili jakąś zbrojeniową firemke z robotami, wyobraźcie sobie co by było gdyby nagle zaczęli wycinać z wyszukiwarki każdy wynik jaki chcą. Normalnie S-F
Zgłoś
Avatar
j................s 2014-05-12, 20:38
Ale czy to tak na serio ?? Jeżeli na minutę zarabia 108 tyś,to co to ma do rzeczy że na 5 minut jak nie działa to ma w huj strat...Jak ? Ja się pytam jak skoro na tak krótki okres czasu nie są liczone koszty przychodu,straty,wydatki własne,pracownicy! Te kwoty są nie adekwatne do tych obliczeń.No chyba że źródło już wyliczyło te straty NA CZYSTO więc ta kwota jest już po wszystkich obcięciach podatkowych i kosztach manipulacyjnych.Jeżeli nie,to ktoś próbuje nam wodę z mózgu robić.Wiem,że istnieją firmy które zarabiają krocie na rynkach i giełdach ale to ,to chyba jakiś absurd.
Musiałem się wygadać bo dziś w pracy straciłem klienta z inwestycji na około 30 tyś.KURWA MAĆ
Zgłoś
Avatar
jebaćtuskakurweiruska 2014-05-12, 20:46
przeciętny kowalski przez 45 lat pracy po 8h/5 dni w tygodniu zarobi milion złoty czyli google traci więcej w 5min
Zgłoś
Avatar
hejcior 2014-05-12, 20:49 6
jebaćtuskakurweiruska napisał/a:

przeciętny kowalski przez 45 lat pracy po 8h/5 dni w tygodniu zarobi milion złoty czyli google traci w 5min



Przez tą nienawiśc do demokratycznie wybranego premiera, którą ocieka twój nick, straciłeś chyba umiejętność pisania logicznego. Tuska jebać, ale twój post też.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2014-05-12, 21:04 1
To jest wada (dla niektórych zaleta) dzisiejszych, potężnych korporacji... Może i zarabiają wchujliardy dolarów, młócą na niewyobrażalną skalę... Ale wystarczy mały "kamyczek", który wpadnie gdzieś w tryby i już wszystko się sypie... Tu mowa jest o 5 minutach, a gdyby tak google padło na 1 dzień? Byłoby to trudne do późniejszego ogarnięcia (nie mówię nawet o kosztach, ale o burdelu jaki by mieli)... A na tydzień? Obawiam się że to byłby koniec googla, bo konkurencja zapewne zręcznie i bezlitośnie wykorzystałaby ten moment...
Zgłoś
Avatar
rakoczy 2014-05-13, 4:46
googel mnie to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Stalovy 2014-05-13, 6:28 8
Jak mnie wkurwia takie pierdolenie. "Brak zysku" to nie "strata"; co innego gdyby musieli zapłacić za te 5 minut.
Zgłoś
Avatar
lasyk 2014-05-13, 10:10
To ty pierdolisz farmazony. Jeśli wcześniej wszystko pracowało jak w szwajcarskim zegarku i zarabiali na siebie bez przerwy z dokładnością do kilku sekund a w jednej chwili przestali zarabiać przez 5 min to jest to strata w stosunku do poprzedniego okresu.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2014-05-13, 10:54
Jak bym miał 108tys dolców na minutę to już bym miał wyjebane czy awaria była 5 min czy godzine. I tak srał bym pieniędzmi.
Zgłoś
Avatar
Slacki 2014-05-13, 14:20
Właśnie o to chodzi, że są straty. Dlaczego? Cały czas trzeba płacić pracownikom, za prąd, za łącza itp. Oprócz tego muszą zwrócić kasę reklamodawcą, których reklamy nie były wyświetlane.

Co do wykorzystania momentu przez konkurencję... Wszystkie inne wyszukiwarki by padły, bo nikt nie jest w stanie przejąć tak wielkiego ruchu.
Zgłoś
Avatar
grzegzimierz 2014-05-13, 14:37
No dobra przestali zarabiać, 108 tyś dolarów w pizdu, ale jeszcze trzeba doliczyć inne koszty. Inne firmy dają zarabiać google, to jest system oparty na współzależności i one także mają straty po które mogą się zwrócić.
Zgłoś
Avatar
piekechleb 2014-05-13, 17:44

108 tyś.Ciekawe kto to liczył...
14000000000/365dni/24h/60min=26 636 dolców..
Zgłoś
Avatar
Banas921 2014-05-14, 0:45
@ piekechleb

drugi kwartał... 3 miesiące znaczy się
Zgłoś
Avatar
gohanssj5 2014-05-14, 5:39
Chuj nic nie traci. Wszystko i tak jest tylko "na papierze" a w rzeczywistosci w obrocie na gieldach wszelakich.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie