18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Żadnego pierdolenie o dźwigniach, chwytach kopniakach i innych bzdurach. W każdej sytuacji zadziała co innego i nie ma złotego środka, ale są uniwersalne zasady, których warto się trzymać.

Englisz wymagany.



A same 6 reguł po polsku to:

1. Zawsze zakładaj, że przeciwnik ma broń.
2. Przeciwnik nie ma widzieć twojej broni, tylko ją czuć.
3. Działaj tak, by skrócić dystans.
4. Nie baw się w MMA, gdy chodzi o życie (np. grappling).
5. Honor to mrzonka, walcz nieczysto.
6. Jeśli tylko możesz, uciekaj od walki.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-04-03, 18:35
Przed kulą nie uciekniesz...
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-04-03, 18:57 6
Zasada 0 - nie zachowuj się jak pierdolone zwierze i się nie bij na ulicy.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-04-03, 19:02 46
Wniosek nasuwa się jeden - dążyć do jak najszybszego zabójstwa. Prawidłowo. Lepiej być przez 12 sądzony niż przez 6 niesiony. Dziwią mnie ludzie twierdzący inaczej...
Zgłoś
Avatar
cicik 2014-04-03, 19:24 3
@up... w Polskich realiach brzmi to: "lepiej być sądzonym przez trzech niż niesionym przez sześciu"
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-04-03, 19:41 18
wkurwia mnie tylko to że w Polsce nie ważne jak się będziesz bronił, to możesz zostać za to srogo ujebany przez sąd. Ale wiadomo, lepiej się bronić niż wcale.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-04-03, 20:36 1
ja znam najlepsza sztukę walki....jest to sztuka spierdalanie
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-04-03, 22:21 1
@cicik - w sprawach o morderstwo orzeka skład sędziowski w składzie 2 sędziów i 3 ławników tak gwoli ścisłości
Zgłoś
Avatar
olafolaf 2014-04-04, 2:07 5
nr 5 źle przetłumaczony - powinno być: Jeśli przeciwnik ma broń, graj nieczysto
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-04-04, 2:19 3
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że co innego pisze kodeks karny a co innego robi wymiar "sprawiedliwości". Wg. kk jak widzimy, że ktoś przeskakuje do nas na podwórko przez ogrodzenie, to mamy prawo go zabić. Natomiast w praktyce sąd za takie coś nas udupi i to solidnie...
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2014-04-04, 3:22
"ratujących życie"?! chyba kurwa to są porady jak najlepiej kogoś pochlastać, żeby się nie zorientował i przypadkiem ci nie spierdolił.

Jest jedna zasada ratująca życie czy też zdrowie, kiedy na ulicy coś ci grozi: spierdalanie.

Nie potrzebuje żadnego kurwa specjalisty od noży dywersji i partyzantki, żeby nauczył mnie dobrze spierdalać.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2014-04-04, 5:04 1
Film aż ocieka kurwa reklamą zajęć prowadzonych przez tego gościa.
Zgłoś
Avatar
przemolll 2014-04-04, 5:12
No tak wiekszosc tutaj by spierdalala, niestety ja tez, bo za obrone swojego tylka pojdziesz siedziec. Co z tego, ze potrafisz sie obronic, napadnie cie 5 gosci z maczetami, jakims cudem wyjdziesz z tego calo i zranisz jednego z napastnikow, idziesz lezec. Jak ja kocham moj kraj w ktorym to napastnik jest lepiej traktowany od ofiary.
Zgłoś
Avatar
Jarek1909 2014-04-04, 6:44
A co gdy przestrzegamy tych sześciu zasad, ale przeciwnik też? Obydwoje spierdalają?
Zgłoś
Avatar
WakeUpDead 2014-04-04, 6:55
zasada 7: Jeśli ktoś ciebie napadnie to spierdalasz do domu, masz zajebistą wymówkę dla szefa.
Zgłoś