18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
crazY01 2014-01-29, 4:34
Nie to, żeby podczas omawiania 3. wstawili właśnie takie same wiadomości dla podświadomości odbiorców, o jakich mówili w tym właśnie punkcie, a mianowicie sugerowali nam min. "share & subscribe".

Ciekawe, czy to trafiło do Nas Sadoli w taki właśnie sposób
Zgłoś
Avatar
Krycha07 2014-01-29, 7:36
plastuf napisał/a:

po co wrzucać po polsku, przecież wszyscy znają angielski na poziomie eksperta!

trzeba było się uczyć głąbie , a poza tym słowa są na miarę gimbazy
Zgłoś
Avatar
grey_warden 2014-01-29, 8:42 1
Znam język angielski, ale... do kurwy nędzy, jesteśmy w Polsce, tutaj obowiązuje język polski, do chuja. Rozumiem, że nie wszystko się da przetłumaczyć, no ale kurwa, skąd ta pojebana moda na angielski? Szpanowanie umiejętnością posługiwania się innym językiem? To czemu, kurwa, po rosyjsku nikt nic nie wrzuca?
Zgłoś
Avatar
Jacooob 2014-01-29, 8:58
grey_warden napisał/a:

Znam język angielski, ale... do kurwy nędzy, jesteśmy w Polsce, tutaj obowiązuje język polski, do chuja. Rozumiem, że nie wszystko się da przetłumaczyć, no ale kurwa, skąd ta pojebana moda na angielski? Szpanowanie umiejętnością posługiwania się innym językiem? To czemu, kurwa, po rosyjsku nikt nic nie wrzuca?


Nikt mówisz? Widziałeś wstawki z Mr. Freeman'em albo Nu, pogodi ?
Zgłoś
Avatar
Bembols 2014-01-29, 8:59
@up
Jak to nie? Na kompilacjach z wypadków często po rosyjsku napierdalają.
Gdzieś wyżej przed chwilą oglądałem jak koleś robi pompki bez rąk, też po rosyjsku napierdalali.
Co Ty pierdolisz, że nikt nic po rosyjsku nie wrzuca
Zgłoś
Avatar
rust 2014-01-29, 10:59
Gharotief
jeśli się nie mylę Wojtuś Wojtuś uspokój się w końcu...
chętni link mogę podać w pw
Zgłoś
Avatar
chrucik 2014-01-29, 11:48
Któryś tu mówił o dendrytach odwracalności, coś... Masz i czytaj zanim się wypowiesz: scholar.google.pl/scholar?hl=pl&q=alcohol+brain+damage&btnG=&lr=
Zgłoś
Avatar
grey_warden 2014-01-29, 13:59
Nie chodzi mi o filmiki, gdzie 'pojawia się' język rosyjski, tylko takie, w których to główna treść jest przekazywana w tymże pięknym języku I nie tylko filmiki, ale też inne treści.
Zgłoś