18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Gharotief 2014-01-29, 0:00 6
Alkohol to normalna trucizna dla organizmu. Trzeba byc inteligentnym, zeby nie pic. Ale jak widac, malo jest inteligentow w polszy.
Zgłoś
Avatar
Smerf2244 2014-01-29, 0:01 1
Uwaga na podprogowe wstawki w tym filmiku.
Zgłoś
Avatar
plastuf 2014-01-29, 0:06 5
po co wrzucać po polsku, przecież wszyscy znają angielski na poziomie eksperta!
Zgłoś
Avatar
ObsranyBambosz 2014-01-29, 0:10 13
@Gharotief

Bla, bla, bla,

Polszy, cebulactwo, katole. Katole, polacy cebulacy, Polaczki. Hmm a w tej kolejności już było? Cebula, Polszy, Katol? hmmm.

Szanuj ojczyznę, bo z jej łona pochodzisz! To jak z matką, kocha się ją i szanuje bezwzględnie!
Zgłoś
Avatar
Gharotief 2014-01-29, 0:13 1
@ap

Hahaha, rozbawiles mnie mlociszku. hahaha, dobra poprawa humoru!

Prawda musi zostac powiedziana i ja nie boje sie jej powiedziec. A polsza to wstyd, jak najdalej od tych ludzi i katolstwa... Jak najdalej! <tutaj pluje>

PS. Z matka sie nie odzywam juz ponad pol roku, ni slowem. Zasady czlowieczku, zasady i prawda obiektywna.
Zgłoś
Avatar
pit.patryk 2014-01-29, 0:18 1
Najsmutniejsze jest to, że spora część społeczeństwa (między innymi część użytkowników sadola) sprawia wrażenie, że nie potrafi we właściwy sposób korzystać z tego organu.
Zgłoś
Avatar
wlochi 2014-01-29, 0:21 32
@Garotief

Jaka ironia losu że koleś który mówi o byciu inteligentnym zachowuje się jak burak
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2014-01-29, 0:41 9
Gharotief napisał/a:



PS. Z matka sie nie odzywam juz ponad pol roku, ni slowem. Zasady czlowieczku, zasady i prawda obiektywna.



Chuj mnie to,na miejscu twojej starej też bym się do cb nie odzywał
Zgłoś
Avatar
modyf 2014-01-29, 0:41
@up nie karm trolla; gość w każdym poście musi coś o katolach zaznaczyć - albo troll, albo choroba psychiczna. Albo gimbaza która nowe słówko poznała. Raczej to ostatnie sądząc po profilu (vide post o steamie hehe).
Zgłoś
Avatar
g................g 2014-01-29, 0:42
Gharotief,

No co ty nie powiesz...
Zgłoś
Avatar
Dopek 2014-01-29, 1:02 2
@Gharotief

Jak się w tej "polszy" nie podoba to wypierdalaj do siebie, do Izraela! Nikt Cię tu na siłę nie trzyma i nikt nie będzie za Tobą płakać.
Zgłoś
Avatar
Kaccu 2014-01-29, 1:14 1
sorrki ale ten film to jedno wielkie gunwo, tak każdy wykorzystuje wszystkie części mózgu bo każda część odpowiada za inne rzeczy, ale nie wykrzystujemy ich w 100%. Poza tym alkohol jest trucizną i zabija komórki nie tylko szare ale jednak jest szkodliwy. Muzyka klasyczna w nie powodują że jesteś mądrzejszy to prawda, muzyka i to każda uaktywnia obie półkule. Dodatkowo lewa półkula mózgu odpowiada za myślenie logiczne czyli na przykład za rozumienie i wykorzystywanie nauk ścisłych a prawa za myślenie bardziej twórcze czyli muzyka, sztuka etc. używamy obu ale nie w równym stopniu więc można twierdzenie że każdy używa obu półkul w równym stopniu jest błędne. Mógłbym przytoczyć inne przykłady ale mi sie nie chce.
Zgłoś
Avatar
g................1 2014-01-29, 1:16 2
@Gharotief
Sosnowiec.. i wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
Hajdak 2014-01-29, 1:57
@Kaccu
Po 1 to w filmie nie jest powiedziane że każdy używa obu półkul jednocześnie i w równym stopniu
Po 2 alkohol nie niszczy szarych komórek ale uszkadze dendrydy czyli wypustki neuronów , ale ten proces jest odwracalny
inne części twojej wypowiedzi to bełkot albo powtórzenie informacji z filmu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie