18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kaziolord 2020-08-21, 13:47
Pierdole wracam na kompa bo już chciałem iść pobiegać
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-08-21, 14:54 1
Tylko człowiek jest tak głupi, żeby biegać dla przyjemności. Żadne zwierzę nie biega jeśli nie musi spierdalać przed napastnikiem, albo żeby samemu coś upolować. Zbędny ruch, to utrata energii, która jest zbyt cenna, żeby trwonić ją na głupoty.
Zgłoś
Avatar
pyciooo 2020-08-21, 20:18
i czemu to jest na głównej .?
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-08-21, 22:22
wertuqq napisał/a:

Tylko człowiek jest tak głupi, żeby biegać dla przyjemności. Żadne zwierzę nie biega jeśli nie musi spierdalać przed napastnikiem, albo żeby samemu coś upolować. Zbędny ruch, to utrata energii, która jest zbyt cenna, żeby trwonić ją na głupoty.



A potem świnie XXI wieku rosną, nadwaga, otłuszczona wątroba i zapchane żyły. Wszystko trzeba robić z umiarem i ruch jest wskazany, poprawia się też dotlenienie mózgu. Nie trzeba biegać maratonów, zawsze uważałem to za oszołomstwo, nie mające związku ze zdrowiem, ale bez przesady. I to nas różni od zwierząt, że mamy cywilizację i pełno wolnego czasu, bo nie potrzebujemy zapierdalać z dzidą, więc czasami trzeba organizmowi też dostarczyć tego, co mamy wpisane w genach. Jełopie.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2020-08-22, 1:44
Cytat:


Ale facet z kolei uciskał na cycka, a nie na mostek. Też żle.


Lepiej źle uciskać... i nie dmuchać pacjenta... niz kurwa w oogóle nie uciskac.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-08-22, 7:48
satariel napisał/a:

A potem świnie XXI wieku rosną, nadwaga, otłuszczona wątroba i zapchane żyły. Wszystko trzeba robić z umiarem i ruch jest wskazany, poprawia się też dotlenienie mózgu. Nie trzeba biegać maratonów, zawsze uważałem to za oszołomstwo, nie mające związku ze zdrowiem, ale bez przesady. I to nas różni od zwierząt, że mamy cywilizację i pełno wolnego czasu, bo nie potrzebujemy zapierdalać z dzidą, więc czasami trzeba organizmowi też dostarczyć tego, co mamy wpisane w genach. Jełopie.



Skoro żresz jak świnia, to twoja sprawa. A jełopie, to powiedz do lustra, albo lepiej do swojego ojca, ze spłodził takiego pedała.
Zgłoś