18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:18
Avatar
Batman_ Wczoraj 6:23 3
PZSM napisał/a:

Japierdole aż smutno mi się zrobiło jak se wyobraziłem mojego 79 dziadka w takiej sytuacji



Masz aż tylu dziadków? Ja miałem tylko dwóch…
Zgłoś
Avatar
Golon Wczoraj 6:35
Na filmie nie widać żadnych obrażeń. Wyjdzie z tego.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra Wczoraj 11:32
Spotkało się dwóch debili. Jeden zapierdala na jakiejś gówno drodze w środku wiochy, przy zabudowaniach, gdzie można się spodziewać w ciemności lokalnych pijaczków na drodze... drugi popierdala środkiem drogi na rowerku, bez światła (oh przepraszam, włączył latarkę na milisekundę przed zgonem) jakby nigdy nic, mimo iż z daleka słyszał, że ktoś zakurwia na złamanie karku. Jednego do kostnicy drugiego na dożywocie do pierdla.

[ Dodano: 2024-10-21, 11:33 ]
PZSM napisał/a:

Japierdole aż smutno mi się zrobiło jak se wyobraziłem mojego 79 dziadka w takiej sytuacji



Jak jest takim samym imbecylem jak ten z filmiku, to niech ginie.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
smc Wczoraj 11:35
O kurwa!

Zgłoś
Avatar
DonaldDown76 Wczoraj 14:07
Jakim trzeba być debilem żeby tak zapierdalać w takim miejscu
Zgłoś
Avatar
encoder178 Wczoraj 14:38
jak czapa spadla to oznacza mielonke
Zgłoś
Avatar
kaziolord Wczoraj 15:16
Wiadomo z jakiej planety pochodziło auto ?
Zgłoś
Avatar
DeLux Wczoraj 21:00
No chyba nie będzie jednak
Zgłoś
Avatar
Juzwa Wczoraj 21:28
Amba fatima, był dziadek i już go ni ma.

______________

Rób tak, żeby TOBIE było dobrze, bo innym nigdy nie dogodzisz.
Zgłoś
Avatar
MaxLosI Dzisiaj 0:58
Jaaaka Prędkość !! Nie ma co zbierać, nie ma co szukać...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Dzisiaj 1:59
Chyba od razu do domu Stwórcy się przeniósł
Zgłoś
Avatar
mateo997 Dzisiaj 16:45
Mors_Nigra napisał/a:

Spotkało się dwóch debili. Jeden zapierdala na jakiejś gówno drodze w środku wiochy, przy zabudowaniach, gdzie można się spodziewać w ciemności lokalnych pijaczków na drodze... drugi popierdala środkiem drogi na rowerku, bez światła (oh przepraszam, włączył latarkę na milisekundę przed zgonem) jakby nigdy nic, mimo iż z daleka słyszał, że ktoś zakurwia na złamanie karku. Jednego do kostnicy drugiego na dożywocie do pierdla.
Jak jest takim samym imbecylem jak ten z filmiku, to niech ginie.



Ale pierdolisz głupoty. Nikt normalny nie spodziewa się na takiej gównouliczce wariata, który po ciemku, czarnym samochodem bez świateł zapierdala jakieś 150km/h. Dziadek jechał powoli i prawą stroną i nie miał nawet czasu na unik. Kierowca jest zwykłym mordercą i dziadek nie ma tu nic do rzeczy.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów