18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Corey_09 2014-04-14, 21:49
Dokładnie, tym remixem zjebali taka fajna piosenkę.
Zgłoś
Avatar
Baro 2014-04-14, 23:00
maksymilian45 napisał/a:


Komentarz prostacki tak samo jak prostak który go napisał.



Chociaż raz słyszałeś oryginał?
Zgłoś
Avatar
djdaniel 2014-04-14, 23:09
''Komentarz prostacki tak samo jak prostak który go napisał.'' ale on ma ponad 50 piw a twój tylko 12...
Zgłoś
Avatar
mlnz6z 2014-04-14, 23:10
Wkurwia mnie "Utwór z kilbila" jak to Cher śpiewała (w '66), dużo wcześniej i dużo lepiej, czym tu się podniecać? Chociaż sadole może lubią gorące 8śmiolatki ... co za pokolenie...

//coś jak "jestem bogiem" jest z filmu "jestem bogiem" a nie z Kinematografii...
Zgłoś
Avatar
filipczax_ck 2014-04-15, 2:08 1
taka mała a już myśli o gang bangu :zagubiony:
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2014-04-15, 11:13
Talent do jednej piosenki,w następnym programie dadzą jej trudniejsza piosenkę i gówno pokaże,podobnie było z niejaką dziewczynką która zaśpiewała pewną piosenkę Niemena
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2014-04-15, 14:09
kurwa, to nie jest utwór z kill bill'a, tylko to jest piosenka nancy sinatry, ja pierdolę....

wiem, jest to pierdoła, ale jako polak lubię się przypierdalać do pierdół.
Zgłoś
Avatar
terrrapeuta 2014-04-15, 15:11
gang bang
Zgłoś
Avatar
szturmtruper 2014-04-15, 17:55
kondziovsky napisał/a:

kurwa, to nie jest utwór z kill bill'a, tylko to jest piosenka nancy sinatry, ja pierdolę....

wiem, jest to pierdoła, ale jako polak lubię się przypierdalać do pierdół.



Nie, to nie jest pierdoła, to jest podstawowa rzecz, aby takie rzeczy wytykać, niech się dzieci uczą.
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-04-15, 18:07
szturmtruper napisał/a:


Nie, to nie jest pierdoła, to jest podstawowa rzecz, aby takie rzeczy wytykać, niech się dzieci uczą.



Skoro utwór został wykorzystany w filmie "Kill Bill" to jest "piosenką z Kill Billa". Nigdzie zresztą nie pisałem, że utwór powstał w 2003 gdy Quentin zabawiał się z Umą swoją kataną, tylko podałem krótką informację w tytule. Tak aby ludzie się wiedzieli czego się spodziewać po odpaleniu play'era. Czego tu nie rozumiecie?
Zgłoś
Avatar
szturmtruper 2014-04-15, 18:19
Ja rozumiem wszystko: nie masz pojęcia o muzyce.

Widzisz, to nie jest wielka sprawa, że ci się pomyliło. Jesteś po prostu wychowany na popkulturze, płytkim jej odbiorze, bez wnikania w cokolwiek. To nie twoja wina w sumie, tak wygląda świat. Ludzie, którzy wnikają, wybijają się ponad przeciętność, reszta pozostaje szara i nijaka.

Dlatego też powinieneś z szacunkiem posypać głowę popiołem, uradować się, że poznałeś prawdę i dostałeś zachętę do własnych eksploracji podobnych kwestii w przyszłości, zamiast się w idiotyczny sposób bronić. Bo bronisz bylejakości.
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-04-15, 18:35
szturmtruper napisał/a:

Ja rozumiem wszystko: nie masz pojęcia o muzyce.



Wiesz czym się różnimy? Nie wiedzą muzyczną (bo ją trudno zweryfikować siedząc na drugim końcu łącza). Różni nas to, że ja podchodzę poważnie do rozmówców i nie silę się na cynizm jak złakniony wirtualnych piw lub leczący kompleksy kretyn.

Wyjaśniłem dlaczego założyłem taki a nie inny temat, a jeśli mimo wszystko próbujesz mi dowalić to jesteś po prostu przykrym błaznem.
Nie będę nawet pisał, że znałem wersję Nancy Sinatry zanim jeszcze pomaszerowałem do kina na "Kill Billa" bo i tak w to nie uwierzysz. Na dalszy twój spam w tym temacie pozwolę sobie nie odpowiadać - wart tego nie jesteś.
Zgłoś
Avatar
szturmtruper 2014-04-15, 18:41
Sam jesteś przykrym błaznem, posądzając mnie o łaknienie wirtualnych piw, a sam nadałeś temu taki tytuł, aby post zyskał więcej splendoru wśród publiczności, mimo znajomości "oryginalnej" wersji. Albo nie... ty po prostu jej nie znałeś... Pamiętaj, że twoim grzechem nie jest nieznajomość.

Broń się dalej, jesteś byle jaki, papatki.
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-04-15, 18:58
szturmtruper napisał/a:


Broń się dalej, jesteś byle jaki, papatki.



To jest właśnie taktyka wszystkich niedowartościowanych użytkowników sieci- bezpodstawnie na kogoś naskoczyć, wywyższyć się kosztem zaatakowanej osoby i na końcu dać dyla. Miałeś o mnie wyrobioną opinię zanim jeszcze przystąpiłeś do tej parodii dyskusji.

Teraz zapewne przeczesujesz portal w poszukiwaniu innego "byle jakiego" użytkownika którego krytyka pozwoli ci podwyższyć swoją samoocenę. Jeśli rzeczywiście masz te 41 lat, to z nas dwóch właśnie ty wydajesz się bardziej byle jaki.
"Papatki".
Zgłoś
Avatar
słodka_pusia 2014-04-15, 19:33 1
Kurde, byłam w te wakacje w szpitalu 2 tygodnie na dziecięcym i zrozumiałam czemu tyle pedofilii dookoła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie