18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
82 letnia emerytka zamordowana przez wyznawcę religii pokoju
R................y • 2014-09-06, 16:31
82-letnia emerytka Palmira Silva została ścięta maczetą w jej własnym ogródku w Edmonton północnym Londynie przez 25-letniego muzułmanina. Staruszka była przypadkową ofiarą w serii wściekłych ataków bezpośrednio poprzedzających atak. Poniosła śmierć na miejscu.

Zdaniem naocznych świadków, uzbrojony w maczetę mężczyzna zaatakował kobietę w samochodzie oraz ściął kota, następnie udając się do prywatnych ogrodów mieszkańców w poszukiwaniu kolejnej ofiary. Przedtem sprawca próbował zaatakować dwoje ludzi, którym udało się ujść z życiem.
Sprawca imieniem Nicholas Salavadore, 25-letni Afrykańczyk, został ujęty krótko po ataku po natychmiastowej interwencji policji. Dołożono także starań, by ewakuować sąsiadów. Salavadore przebywa teraz w szpitalu pod ścisłym nadzorem policji, gdzie jest opatrywany z ran, które poniósł w wyniku akcji.
Detektywi rozważają, czy Salavadore nie został zainspirowany ostatnimi wydarzeniami w Syrii, kiedy ugrupowanie ISIS dokonało dekapitacji dwóch amerykańskich obywateli na nagraniach, które obiegły świat.
Lokalni mieszkańcy twierdzą, że sprawca jest konwertytą na islam od ponad roku, jednak detektywi wykluczyli islamski terroryzm jako możliwy motyw zabójstwa.

Źródło
ndie.pl/londonistan-muzulmanin-scina-staruszke-w-jej-wlasnym-ogrodku-p...


!!! Jebać poprawność polityczną !!!
Zgłoś
Avatar
Thetus 2014-09-06, 16:37 8
mmaakkss napisał/a:

82-letnia emerytka Palmira Silva została ścięta maczetą w jej własnym ogródku w Edmonton północnym Londynie przez 25-letniego muzułmanina. (...) Poniosła śmierć na miejscu.



Był w dziejach ludzkości ktoś, kto przeżył ścięcie? Nie wykluczam takich umiejętności u niektórych naszych polityków, ale i tak słabo to widzę
Zgłoś
Avatar
j................x 2014-09-06, 16:49 21
nienawidzę tej religii jak mało czego na świecie ale jak na mój gust to po prostu jakiś chory psychicznie typ, tak wiem że między islamistami a chorobą psychiczną mała różnica
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-09-06, 17:14 16
No tak. Jebany brudas lata i odcina głowy maczetą i według pojebanych śledczych nie ma to wcale związku z jego kozojebczą, pedofilską i kazirodczą religią...... To jak pierdolenie ,że polowanie na czarownice w średniowieczu nie miało związku z chrześcijaństwem.
Zgłoś
Avatar
trabus 2014-09-06, 17:34 3
"jebać poprawność polityczną" Robisz to źle! Krótki instruktaż: Jebać ciapatych! Wieprzową kiełbasą w dupala.
Prawda, że lepiej?
Zgłoś
Avatar
R................s 2014-09-06, 17:40 2
co za dramat... nie wpuszczać tego ścierwa do Polski.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2014-09-06, 17:49
Spierdalajmy do Arizony. Tam można legalnie posiadać broń jaką się chce... Jakby w Polsce było takie prawo. To taki zjeb jeden z drugim zostałby podziurawiony, zanim by wpadł na pomysł sięgnięcia po maczetę.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-09-06, 18:34
Każda religia jest religią pokoju. Z tymże żadnej tego pokoju nie udało się wprowadzić...
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-09-06, 18:43 2
detektywi wykluczyli....bo kurwa boją się posądzenia o rasizm. Założę się że tv w UK pokzała go jako białego a wcześnej czarnego przerobiła w photoshopie
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-09-06, 18:58 4
nie nie - przecież KAŻDY wie że ścinanie głów to taka ogólnoeuropejska tradycja taki happening wręcz.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-09-06, 19:13 2
McMenel napisał/a:

Każda religia jest religią pokoju. Z tymże żadnej tego pokoju nie udało się wprowadzić...


Buddyzm chłopie.... Zatkao kakao?

Wypiłem 3 piwa karmi 1,2% alk. i odwaga mi wzrosła o +10 a elokwencja i szacunek u ziomalków na dzielni o +3 więc powiem to co wszyscy myślimy a boimy się powiedzieć - w niedzielę ma być +26*C w warszawie!
No czekam na pozwy sądowe od meteorologów!
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-09-06, 19:14
trabus - rzeczywiście ! Wyszło Ci to znacznie lepiej
Zgłoś
Avatar
K................z 2014-09-06, 19:21 6
Cameron frajerze spedalony walcz dalej z polakami, bułgarami, czechami, słowakami.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-09-06, 19:59 1
"detektywi wykluczyli islamski terroryzm jako możliwy motyw zabójstwa"
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-09-06, 22:25
Velture napisał/a:


Buddyzm chłopie.... Zatkao kakao?

Wypiłem 3 piwa karmi 1,2% alk. i odwaga mi wzrosła o +10 a elokwencja i szacunek u ziomalków na dzielni o +3 więc powiem to co wszyscy myślimy a boimy się powiedzieć - w niedzielę ma być +26*C w warszawie!
No czekam na pozwy sądowe od meteorologów!


Tia Buddyzm ... Hahahahaha... A wiesz co się działo w Nepalu przed zajęciem przez PRC... Porównać tamten system do feudalnej Europy to obrazić feudałów.
Zresztą
Kod:
http://www.tokfm.pl/blogi/birmanafali/2013/04/buddyjski_faszyzm_w_birmie/1
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie