18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
WQuty 2022-09-01, 22:09 1
marcino_zly napisał/a:

Każdy który tego nie chciał. Każdy inteligentny.
Lecz debile i idioci mają prawo większości.
Więc jest jak jest.



Zawsze tak niestety było i będzie, debili jest więcej niż mądrych
Zgłoś
Avatar
botersky 2022-09-02, 10:57
Dobra ustawka. Problem z emeryturami? To sprowadzmy lekarzy z Afryki - nie bedzie emerytow nie bedzie problemu
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2022-09-02, 12:52
silwerbalk napisał/a:

Nie że ludzie są zaślepieni ale ludzie boją się cokolwiek powiedzieć czy zaareagować bo wiesz za choćby obicie takiego ścierwa dostajesz 2 lata odsiadki i łatę prawicowego suprematysty możesz się pożegnać z pracą jak i normalnym życiem ..... A czemu bo kurwa mamy tak zjebanych rządzących w Europie im to wisi bo są w chronionych osiedlach gdzie tego elementu nie spotykają ...


Nie miałem na myśli ingerowania w takiej sytuacji ale zaślepieni w tym sensie ze ślepo wierzą że rządzący chcą dla nich dobrze. Sam byłem 10 lat w UK i się naogladalem jak 13 latki biegają z maczetami czy siekierami a policja przyjeżdżała po 30 minutach od incydentu.. do sklepu wchodzą biorą co chcą a ochrona tam nie ma prawa cie dotknąć..
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-09-02, 16:36
Gdzie ci kurwa obrońcy małp się pytam? Gdzie sa te kurwy na równi z tym pawianem
Zgłoś
Avatar
analnydestraktor69 2022-09-02, 23:33
Ale lepa poszla xD
Zgłoś
Avatar
Tomnord151515 2022-09-03, 23:47 2
Każdej kurwie która tak zrobiłaby starszemu lub dziecku, rozprułbym flaki i rozsypał po ulicy. Bez żadnego żalu czy litości.
Zgłoś