18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Cembrowina 2014-01-24, 1:39
"tak sie kończy nie znajomość prawa ... stary taty chuju muju"
A tak jednego obrzydliwie bogatego chuja co złupia kase z ciężko pracujących ludzi, wymyśla pojebane przepisy służące bogaceniu się tylko wybranym kosztem zwykłych ludzi, złapać go i mu łeb odstrzelić. I wszystkim jemu podobnym. żeby nie bli już powodami wiekszości tragedii rodzinnych i nieszczęść. Problemów typu od 1 do 1. Bo prawo służy, ale służy tym co je ustalają.
Tych co je ustalają w większości przypadków nie dotyczy. Taki kaganiec na hołotę, żeby była posłuszna.
Ogniem i mieczem śmierdzące żydostwo!
Zgłoś
Avatar
d................t 2014-01-24, 1:49 1
@ rinspeedzazen

Ja pierdolę, co za bełkot. Nawet po pijaku nie da się tego czytać. Wcześniej próbowałem na trzeźwo, również bez efektów.
Zgłoś
Avatar
szymoon88 2014-01-24, 1:55
Rzecznik Praw Dziecka wziął poważnie pod wątpliwość autentyczność listu napisanego przez 9-latka i nakazał wszczęcie śledztwa w sprawie podrabiania Jego podpisu przez matkę. By żyło się lepiej. Wszystkim
Zgłoś
Avatar
Raven97PL 2014-01-24, 1:56
Nawet w przypadku przyjęcia spadku (a nie długu jak ktoś coś wsppmnial) nie mogą ścigać nieletniego. Nie nie jestem prawnikiem ani przemadrzalym polakiem co to wie wszystko na kazdy temat ale sam miałem identyczną sprawe jakieś 2 miesiące temu. 3 pokolenia plus rodzeństwo, w każdym pokoleniu musiało się zrzekac,ale jeśli któreś by tego nie zrobilo to małoletni może zostać obciążony ew. Dlugami dopiero po ukończeniu 18 roku życia.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-24, 2:25 2
Na młodego idzie spadek, ale z dobrodziejstwem inwentarza - czyli dług wynosi maksymalnie tyle ile spadek "in plus", więc nic nie zapłaci, nic nie zyska. Niepotrzebne cyrki robi on, rodzina i dziennikarzyny. Miłej nocy życzę.
Zgłoś
Avatar
leszkowiecki 2014-01-24, 3:08
to moze dla malolata jakas orkiestre zagramy?
styczniowej pomocy?
Zgłoś
Avatar
kokos654321 2014-01-24, 3:21
Co za pierdoły, pedał takie farmazony umieszcza i liczy, że ktoś w głupoty uwierzy. Powinieneś dla TVN robić...
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-01-24, 3:41 1
Co to za pierdoły?

Spadek w Polsce obowiązuje na zasadzie:
- Przyjmujesz np ziemie czy dom + jego zadłużenie jeśli takie jest. Czasami to jest opłacalne, gdy koszt ziemi czy tego domu jest większy niż jego zadłużenie. Czyli liczysz na odsprzedaż z zyskiem.
- Nie przyjmujesz spadku, nie złożenie podpisu jest traktowane jako odrzucenie.

Czyli wg mnie rodzinka chciała być cwana, przejęła co trzeba lepszego po zmarłym. A teraz jeszcze dziecko mieszają w swoje machinacje by wzbudzić litość i ugrać jeszcze więcej.
Zgłoś
Avatar
Didekc 2014-01-24, 3:42
Trzeba przyznać, że dość ładnie ten list napisał... Na pewno to on był zdesperowany i jego mama nic o tym nie wiedziała.
Zgłoś
Avatar
sirdevon 2014-01-24, 6:48
Ktoś napisze pierdoły i wy w to wierzycie, tak jak przedmówcy napisali:
małoletni dziedziczy z dobrodziejstwem inwentarza w razie braku oświadczenia woli w terminie 6 miesięcy
art. 1015 k.c. par. 2
Narzekacie, że prawo jest debilne i ludzie są debilami a sami dajecie się zmanipulować, łykacie wszystko jak pelikan.
Chyba łatwo być politykiem w tym kraju skoro społeczeństwo tak we wszystko wierzy
Zgłoś
Avatar
Jendor 2014-01-24, 8:36
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Rakol 2014-01-24, 19:06
nie martw się mały. śruba i żukowski już do ciebie jadą.
Zgłoś