18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
Haters_gonna_hate 2012-04-27, 19:25
Rosyjski turbodynomen
Zgłoś
Avatar
d................i 2012-04-27, 19:37
niestety ale po obejrzeniu nadal nie wiem jak to zrobić. Kochany autorze tego tematu wyjaśnij mi.
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-04-27, 19:41
Tir ostry hebel i nowy materiał na HARD-a. . .
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2012-04-27, 19:47
Pamiętam jak kuzyn mknął tak za ciężarówką, tyle że było lekko z górki, też cisnął ponad 90 km/h (wynik z licznika rowerowego). Chciał ją później wyprzedzić, wyjechał z tunelu i wpadł w niezłe turbulencje.
Efekt: ponad 50 szwów na głowie i poszczególnych częściach ciała.
Za głupotę trzeba płacić
Zgłoś
Avatar
arti4-92 2012-04-27, 19:50 4
spr napisał/a:

wystarczy tylko znaleźć sobie ciężarówkę zmierzającą w naszym kierunku a potem podążać w jej tunelu aerodynamicznym proste.



To nie tunel aerodynamiczny, a cień aerodynamiczny -_-'
Zgłoś
Avatar
d................i 2012-04-27, 20:45
@arti4-92 obydwie formy są poprawne ale profesjonaliści (kierowcy rajdowi i wyścigowi) używają wersji tunel aerodynamiczny.
Zgłoś
Avatar
Fishak 2012-04-27, 20:57
powiem wam że jest jazda przy 90km/h. Jechałem tak raz ale na MTB <hydrauliczne hamulce tarczowe> było to za autobusem lekko z górki , początkowo trudno jest nadgonić do 90 ale potem jakoś idzie , cały czas palce na klamkach i modlić się żeby nie było dziury lub kota na drodze Na kolarzówce łatwiej bo inne są przełożenia i opory toczenia , a z drugiej trudniej wyhamować , ponieważ mniejsza modulacja na hamulcach, mniejsza powierzchnia opony która dotyka asfaltu , no i słabsze klocki , lecz mniejsza masa . Pozdrawiam kolarzy
Zgłoś
Avatar
@ndrew 2012-04-27, 21:32
@Keku

Kierowca załadowanego zestawu nie poczuje nawet uderzenia osobówki a co dopiero roweru.
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-04-27, 21:33 1
o kurna nie raz się tak śmigało, ale skończyłem proceder po pogoni za kamazem jak po zakręcie zredukował i puścił prosto w tfarz piękny bukiet spalin, rzygałem jak kot po tym.
z tym ze miałem sposób - jedno oko na lampy tylne (wypatrywać hamowania) a drugie ile sie dało na drogę pod samochodem zeby się w dziursko nie wjebawszy.
Zgłoś
Avatar
SadystycznyPl 2012-04-27, 22:05
Kurwa Uve kolarz Cudowne dziecko dwóch pedałów
Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-04-27, 22:13
ten to jest prze chuj
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-04-28, 1:33
To ja jeszcze napiszę: gdyby ciężarówka zahamowała, byłby hard.
Kiedyś (wakacje po 6 klasie chyba) z górki jechałem 72km/h na rowerze z czasów komunii. Dobrze że na wprost, bo jakoś dzień-dwa po tym nie wyrobiłem zakrętu przy 40-50km/h, skosiłem jakiemuś bacy drewniany słupek od ogrodzenia i zaliczyłem piękny lot przez kierownicę. Później miałem sporo problemów zdrowotnych, o których nie chce mi się pisać. Dość powiedzieć, że nie wszystko pamiętałem z tego wypadku.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-05-06, 11:18
Zgłoś