18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
crankshaft 2015-05-02, 7:06 6
Jak kurwa można zabić przyjaciela? Weź mi to wytłumacz w tym kontekście. Bo tych bredni z TV to już mi się nie chce słuchać.

No i nie zapominaj, że strzelali też do Polaków. A to już chujnia z grzybnią jest.

Albo inaczej, osiągnięcia AK mi podaj. Ja znam jedno, totalne zniszczenie Warszawy. 200 tysięcy ofiar bez sensu.

Czyli nic mi nie podasz prócz ckliwych pierdół gościa z AK? To inaczej, w dupie byli, gówno zrobili.
Zgłoś
Avatar
osa79 2015-05-02, 7:31
goowno prawda...
Zgłoś
Avatar
crankshaft 2015-05-02, 7:47
Wielkie gówno. To Polska. Niestety.

Co te AK zrobiło dla Polski?
Zgłoś
Avatar
qwerq123 2015-05-02, 8:14 1
@crankshaft
Koleś sam powiedział że to bardziej był dobry kolega a nie przyjaciel, i jeżeli zabił kolesia za gwałt to dobrze zrobił, tak cały czas powinno się traktować niedorozwój umysłowy. Brakuje już takiej kompanii w tych czasach żeby zrobiła czystkę niezależnie od narodowości bo to nie ma znaczenia.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2015-05-02, 9:32 7
crankshaft napisał/a:

Jak kurwa można zabić przyjaciela? Weź mi to wytłumacz w tym kontekście. Bo tych bredni z TV to już mi się nie chce słuchać.

No i nie zapominaj, że strzelali też do Polaków. A to już chujnia z grzybnią jest.

Albo inaczej, osiągnięcia AK mi podaj. Ja znam jedno, totalne zniszczenie Warszawy. 200 tysięcy ofiar bez sensu.

Czyli nic mi nie podasz prócz ckliwych pierdół gościa z AK? To inaczej, w dupie byli, gówno zrobili.


Widzę, że twoja wiedza w temacie jest rozległa.
A tak w ogóle kim ty jesteś i co przeżyłeś żeby oceniać polskiego weterana?
Zgłoś
Avatar
crankshaft 2015-05-02, 10:29 3
A ty co przeżyłeś? Polak do Polaka ma strzelać? Bo komuś się nie spodobało i będzie grabił wioski, by przeżyć? Siedzieć w lesie i mordować naszych po nocy. Chujową historię znasz. W Londynie to trzeba było załatwiać, nie tu.

No co. Świetna i Świętna AK nie strzelała do naszych? Za dużo durnych seriali, za mało wiedzy.
Zgłoś
Avatar
Grzegorz.C 2015-05-02, 10:45
@crankshaft
Nie przejmuj się nimi. Oni czerpią widzę z rzepy i naszego dupnika.
Zgłoś
Avatar
crankshaft 2015-05-02, 12:30
Za gwałt to nawet NKWD rozstrzeliwało na miejscu, jeszcze wszystkich zbierali w jednym miejscu. Żeby widzieli.

Ale nie zawsze.

Tak samo, jak nie zawsze takie pierdolenie jest do końca prawdą. Pokażcie mi jeden dokument, że ludzie ich wcale nie chcieli. Że grozili bronią Polakom, że wymuszali jedzenie i kwaterunek. Tak było i o tym też trzeba pamiętać. A jak jakiś pajac postrzelał z danego okna to szkopy to później spaliły totalnie. Tak nie było?
Zgłoś
Avatar
Bugini 2015-05-02, 13:22 1
W ogóle AK to mordowało Polaków z czystej przyjemności, nie żeby tam jakieś kolaboracje z Niemcami czy coś po prostu zabijali Polaków z przyjemności, to była mafia, ściągali haracze a jak wysadzili pociąg to tylko wtedy gdy konduktor miał polskie pochodzenie. Nie wiem czemu niektórzy ludzie się nimi zachwycają
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-05-02, 15:46 2
crankshaft napisał/a:

Albo inaczej, osiągnięcia AK mi podaj. Ja znam jedno, totalne zniszczenie Warszawy. 200 tysięcy ofiar bez sensu.

Czyli nic mi nie podasz prócz ckliwych pierdół gościa z AK? To inaczej, w dupie byli, gówno zrobili.



Kurwa, ale cie ten korwin zmanipulował. Powtarzasz, że PW44 było głupotą. Głupotą to jest startowanie w wyborach kiedy się nie ma szans na zwycięstwo, tego korwin nie przyzna.

Każde powstanie ma sens, niech widzą, że naród walczy. Po fakcie każdy mądry. W dupie to ty byłeś przed urodzinamy.

Ty PIERDOLONY RUSKI trollu.
Zgłoś
Avatar
P................M 2015-05-03, 0:15
Pierdolony stary dziad, płatny morderca! Fałszywa szmata co nawet przyjaciela za garść srebrników zabił! Niech go chuj strzeli!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-05-04, 7:12 1
crankshaft napisał/a:

Jak kurwa można zabić przyjaciela? [...
No i nie zapominaj, że strzelali też do Polaków.[...]


Jeśli przyjaciel był zdrajcą i kolaborował to swoimi akcjami(czyt. donosami) skazywał na śmierć wiele innych osób. To już jest praktycznie czynny udział w morderstwie za który kara śmierci obowiązuje.

Bugini napisał/a:

[...]A tak w ogóle kim ty jesteś i co przeżyłeś żeby oceniać polskiego weterana?


Jest aktualnie żyjącym Polakiem, który potrafi obiektywnie ocenić że powstanie Warszawskie nie mogło się udać z racji przewagi Niemieckiej oraz z racji tego że do Warszawy dawno powinny dotrzeć doniesienia ze wschodzu, które jasno mówiły o zniszczeniu Wileńskiej AK, pomagającej w obiciu Wilna, przez Sowietów oraz polowaniu na inne jej jednostki przez tych samych czerwonych.
Rozsądny dowódca wydałby rozkaz rozbrojenia, zniszczenia dokumentów związanych w AK i głębokiej konspiracji, która dawała jedyne szanse na przeżycie członkom AK pod nadchodzącą sowiecką okupacją.

Korwin_Mike_Tyson napisał/a:

Kurwa, ale cie ten korwin zmanipulował. Powtarzasz, że PW44 było głupotą. Głupotą to jest startowanie w wyborach kiedy się nie ma szans na zwycięstwo, tego korwin nie przyzna.


Analogią do powstania nie jest udział w wyborach, wiesz o tym...? Pewnie nie. Więc Ci to mówię i proszę żebyś przestał być kolejnym idiotą, który rzuca analogiami na prawo i lewo jako swoim koronnym argumentem...

Korwin_Mike_Tyson napisał/a:

Każde powstanie ma sens, niech widzą, że naród walczy. Po fakcie każdy mądry. W dupie to ty byłeś przed urodzinamy.


Wymień mi 10 powodów dla których PW44 było sensowne oraz wymień mi 10 pozytywnych aspektów tego powstania i skontrastuj je z 10 najbardziej krwawymi i najbardziej destruktywnymi faktami na jego temat.
Zgłoś
Avatar
Wykalaczek 2015-05-04, 20:20 1
Panowie skończcie ta gównoburze o PW44 nie żyliscie w tamtych czasach wiec macie gowno do powiedzenia w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2015-05-04, 22:36
W sumie racja, lepiej było w konspiracji budować partyzantkę. Tylko niektórzy chyba zapomnieli, że AK nie była tak regularnym wojskiem, żeby ten cały bajzel dało się ogarnąć. Zresztą niektórym się spieszyło bo mieli rachunki do wyrównania z niemcami. Więc cała ta debata o rzeczach byłych jest gówno warta, chyba, że wziąć taką prostą lekcje, że ogarnięta partyzantka potrafi rozpierdalać regularne armie (AK nie należała do zbyt zorganizowanych ).
Zgłoś