18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
hrabia9933 2012-09-26, 16:45 14
Dzisiaj się dowiedziałem, że w WTC nie przywalił żaden samolot.

Tutaj mamy drugą, większą część filmu, w której dowiemy się jeszcze więcej ciekawych faktów: /watch?v=nlMslsXt05E&feature=relmfu
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-09-26, 16:49
to wfysztko przez ófo tak to Ófo diabelne sługi szatana!

skończcie pierdolić tymi teoriami
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-26, 16:51
rockface123 napisał/a:

skończcie pierdolić tymi teoriami



Taa, to tak jakby ktoś Ciebie miał uciszyć w postach.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-09-26, 16:58
hrabia9933 napisał/a:

Dzisiaj się dowiedziałem, że w WTC nie przywalił żaden samolot.



Gratulacje! Po 11stu latach... Ale lepiej późno, niż wcale.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-09-26, 17:01
hrabia9933 napisał/a:

(...) jeszcze więcej ciekawych faktów



za SJP:
Cytat:

Fakt - to, co zaszło w rzeczywistości; zdarzenie; stan rzeczy



Teoria to nie fakt.
Nazywajmy rzeczy po imieniu. Już nawet bez spierania się o rację, nie o to mi chodzi.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-09-26, 17:19
.:. napisał/a:



Taa, to tak jakby ktoś Ciebie miał uciszyć w postach.



ale porównanie zrobiłeś... dam ci rade : aby skasować konto musisz wejść w swój profil, co twój post się dopieprzasz do kogoś ja jestem aktywnym użytkownikiem jak ci to przeszkadza że ,,nakurwiam postami" to dałem ci rade, wykorzystaj ją wiem że ci się uda
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-26, 17:29
rockface123 napisał/a:

dałem ci rade, wykorzystaj ją wiem że ci się uda



Jak ty we mnie wierzysz.
Zgłoś
Avatar
Zihat1 2012-09-26, 17:47 7
Daję piwo bo filmik ciekawy, aczkolwiek mocno naciągany i jak na ironię moim zdaniem to właśnie ten filmik ma służyć dezinformacji . W ameryce, przy prawdopodobnie najgłupszym społeczeństwie cywilizacji zachodu teoretycznie taka manipulacja mogła by się sprawdzić, ale nie sądzę, że amerykański rząd ryzykował by przeprowadzenia akcji aż na taką skalę, ponieważ zbyt wiele rzeczy mogło się tu nie udać, a gdyby odkryto fałsz w mediach pojawiły by się bardzo kłopotliwe pytania.
Przykładowo ktoś mógł by kamerować wieże właśnie w czasie wybuchu bomby dodajmy, że byłby to jeszcze znany reporter z obcego kraju. Albo choćby ludzie którzy byli wokół, nie było ich stu, lecz tysiące, ktoś kto chciałby sfabrykować atak terrorystyczny samolotem musiał by się liczyć z tym, że pojawią się jednostki których nie zdoła się zmanipulować mediami, zwłaszcza jak ktoś moment przed i w trakcie wybuchu obserwował wieże.
W końcu też jeśli miało by być to ukartowane, wygodniej było by chyba powiedzieć, że był to zamach bombowy i podstawić jakiegoś arabusa za kozła ofiarnego, a następnie wprowadzić do mediów informację, że działał on na polecenie terrorystycznej grupy Alkaida, niż sfabrykować dwa lecące samoloty !!! Ludzie opamiętajcie się.
Ten filmik jest jak już powiedziałem wyżej ciekawy, bo pokazuje głupotę ludzi, którzy uwierzą we wszystko jeśli przedstawi im się choćby wątpliwe dowody, a najlepsze jest to, że sam w sobie jest manipulacją
Tu po komentarzach co niektórych widzę, że uwierzyły w to co przedstawione było na filmiku, a po jakich dowodach ? Po wywiadzie z trzema osobami które nie zauważyły samolotu oraz wywodzie narratora z rzekomymi opóźnieniami w mediach ?

Od razu piszę, żeby nie było, początkowa treść mojego postu nie jest moim rozważaniem czy wybuchła bomba w wtc czy przywalił samolot, dla mnie jest to oczywiste, że samolot, a to co pisałem ma służyć jedynie za argument mający na celu przekonanie zmanipulowanych tym filmikiem do ich błędnego rozumowania.
Jak dla mnie filmik pokazuje w 100% jak łatwo jest zmanipulować przeciętną jednostkę społeczną i co więcej nie trzeba być amerykaninem, żeby się na takie coś nabrać
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2012-09-26, 19:40
w tupolewa też nie przywaliła brzoza !! SMOLEŃSK KURWA !!!
Zgłoś
Avatar
ll_Mario_ll 2012-09-26, 20:14
Krąży też teoria że była to piłka baseballowa która przeszyła obydwie wieże. Później żeby nie robić afery zastosowano:

Zgłoś
Avatar
SyntholMan 2012-09-26, 20:20




dla wszystkich chcących zgłębić sie w temat 9/11 polecam kanał na yt FringeReality
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2012-10-03, 11:05 10
Nie dawno było ale bez tłumaczenia. Tym razem wersja z napisami PL.

Zgłoś
Avatar
raistpol 2012-10-03, 12:10
Wiem, ze komentarz na niskim poziomie intelektualnym ale....
oj tam oj tam

a tak serio to te 5 minut z rozdziawiona geba mnie pozostawilo
Zgłoś