18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
sergio909 2012-09-15, 10:38 1
Czysta prawda, rząd amerykański wolał poświęcić troche ludzi i jakieś budynki by zrobić wjazd na rope arabusów pod pretekstem szukania bin ladena, Amerykanie mimo tak zaawansowanej technologii szukali go 10 lat... Przez ten czas zarobili na 1000 takich WTC
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-09-15, 11:28
Najgorsze jest to, że spora część ludzi, szczerze wierzy w te bzdury. Część nie wnika w takie tematy, ma to głęboko w dupie, bo tak im jest wygodniej. A ludzie, którzy walczą o prawdę, są wyśmiewani, dyskredytowani, przedstawiani jako szaleńcy.
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-09-15, 11:44
Cytat:

Czysta prawda, rząd amerykański wolał poświęcić troche ludzi i jakieś budynki by zrobić wjazd na rope arabusów pod pretekstem szukania bin ladena


W Afganistanie nie ma ropy, wiesz o tym? Czy jestes zbyt ograniczony?

Wielcy spiskowcy, którzy wierzą we wszystko co zobaczą w internecie. Jestescie tacy sami, jak ci wierzący w radio maryja, tylko wydaje wam się, że jestescie cwani.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-09-15, 12:18
Nie zawsze musi chodzić tylko i wyłącznie o ropę. Mogą wystąpić również inne czynniki siania destabilizacji i stworzenia baz wojskowych w okolicach Iranu. Wystarczy spojrzeć na mapę:



I przeanalizować stosunek USraela do Iranu.
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-09-15, 12:40
Pisałem do inteligenta sergio909.

O stosunku żydków do Iranu i odwrotnie, to nie ma co nawet analizować. Jednakże bawi mnie wybielanie muslimskiego swiata (zwłaszcza ostatnio), Iran to podły kraj, to ważne.

Co do Afganistanu, to pewnie, że Amerykanie mają swoje nieujawnione powody, jednak ludzie, zwłaszcza młodzi są z tego zadowoleni. Z tego, że talibowie nie rządzą już krajem, i mają namiastkę wolnosci.
Zgłoś
Avatar
sergio909 2012-09-15, 15:08
erni13 napisał/a:


W Afganistanie nie ma ropy, wiesz o tym? Czy jestes zbyt ograniczony?

Wielcy spiskowcy, którzy wierzą we wszystko co zobaczą w internecie. Jestescie tacy sami, jak ci wierzący w radio maryja, tylko wydaje wam się, że jestescie cwani.



Nie ma ropy? A co oni kurwa olej rzepakowy do baków leją?
Czy może jesteś zbyt ograniczony by odróżnić
Ropę od złóż ropy?
Oczywiście amerykanie mieli swoje powody a my się możemy domyślać.
Nie mam zamiaru się z tobą kłócić ale ale widzę, że spiskowiec jest z ciebie równie wielki...
Radio maryja to jedyna POLSKA stacja, której żydowska propaganda nie sięgała. więc była problemem i postanowiono się jej pozbyć.
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-09-15, 15:21
Cytat:

Czy może jesteś zbyt ograniczony by odróżnić
Ropę od złóż ropy?


Jesli mówisz, że wjechali do Arabskiego kraju po ropę, to chyba jasne, że chodzi o złoża. Bo jak nie, to równie dobrze może USA na Gabon najechać... Słyszę już tysięczny raz, że USA wjechało do Afganistanu po ropę, ale zawsze mnie to bawi.

Co do Radia Maryja, to dojebałes tak, że aż szkoda czytać.
Zgłoś
Avatar
sergio909 2012-09-15, 16:13
erni13 napisał/a:


Jesli mówisz, że wjechali do Arabskiego kraju po ropę, to chyba jasne, że chodzi o złoża. Bo jak nie, to równie dobrze może USA na Gabon najechać... Słyszę już tysięczny raz, że USA wjechało do Afganistanu po ropę, ale zawsze mnie to bawi.

Co do Radia Maryja, to dojebałes tak, że aż szkoda czytać.



Bo czytasz wyborczą...
To znaczy, że z ciebie dopiero jest spiskowiec
Nie będę się z tobą kłócił o polityce bo widzę, że chuja wiesz

PS. Co ty pierdolisz, że nie ma złóż ropy?
Zasoby naturalne: gaz ziemny, ropa naftowa, węgiel, miedź, chrom, baryty, siarka, ołów, cynk, ruda żelaza, sól, kamienie szlachetne i półszlachetne.
Zasoby naturalne afganu szacuje sie na 3biliony dolarów...
Do tego w afganistanie produkuje się w chuj dużo opium.

Więc może zanim będziesz kogoś wyzywał najpierw spójrz na siebie panie inteligencie

Cytat:

Rząd USA stara się znaleźć jakiekolwiek dobre strony wojny z Talibami. Odkrycie dużych zasobów naturalnych i potencjalne ich wykorzystanie może być balsamem na odniesione rany w tej kilkuletniej już wojnie. USA muszą jednak stanowczo dążyć do zdobycia odpowiednich koncesji i kontraktów, ponieważ Chiny mają również dużą chrapkę na bogactwa naturalne Afganistanu. Niedawno zwolniony minister do spraw kopalni miał według przedstawicieli USA przyjąć łapówkę w wysokości 30 milionów dolarów od Chin za pozwolenie na budowę i uruchomienie kopalni miedzi na terenie Afganistanu.

Zgłoś
Avatar
erni13 2012-09-15, 18:03
Cytat:

Bo czytasz wyborczą...
To znaczy, że z ciebie dopiero jest spiskowiec
Nie będę się z tobą kłócił o polityce bo widzę, że ch*ja wiesz


Nie czytam i nie jestem spiskowiec. A ty gówno wiesz o geografii.

Cytat:

PS. Co ty pie**olisz, że nie ma złóż ropy?
Zasoby naturalne: gaz ziemny, ropa naftowa, węgiel, miedź, chrom, baryty, siarka, ołów, cynk, ruda żelaza, sól, kamienie szlachetne i półszlachetne.
Zasoby naturalne afganu szacuje sie na 3biliony dolarów...


Bo są, ale bardzo małe. Bardzo. Fajnie, że jestes na tyle cwany, by poszukać na wikipedii, ale nie. Mylisz się. Napadać Afganistan po ropę, to jak ciebie po rozum. Można, ale dużo to nie da, więc bez celu. Owszem, Opium jest pod dostatkiem, ale nie ma ropy.

Skoro dopiero kłócą się, kto ma całe dobra przejąć, to ciężko powiedzieć, by USA w 2001 roku poszła wojować z Talibami dla dóbr naturalnych?
Zgłoś
Avatar
W 2012-09-15, 19:20
bardzo przypadkowo kliknęłam "piwo". nie chciałam. naprawdę.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2012-09-15, 20:30
Pierwszy raz nazwano rzecz po imieniu. Chora propaganda hamerykańskich mediów i prezentowana tam "oficjalna wersja" WTC, została wrzucona do sadistikowych teorii spiskowych. Szkoda tylko, że tak mało ludzi zobaczy ten film ;p
Zgłoś
Avatar
sergio909 2012-09-15, 20:43
erni13 napisał/a:


Nie czytam i nie jestem spiskowiec. A ty gówno wiesz o geografii.

Bo są, ale bardzo małe. Bardzo. Fajnie, że jestes na tyle cwany, by poszukać na wikipedii, ale nie. Mylisz się. Napadać Afganistan po ropę, to jak ciebie po rozum. Można, ale dużo to nie da, więc bez celu. Owszem, Opium jest pod dostatkiem, ale nie ma ropy.



Ciśniesz mi, że gówno wiem aczkolwiek złoża są, szczerze powiem, że osiągnąłeś najwyższy poziom głupoty i dalsza dyskusja nie ma sensu.
Najpierw sam potwierdzasz, że są a potem z kolei, że nie ma.
Moje gratulacje
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-09-16, 11:23
Są małe, tak jakby ich nie było. Capisi? Więc kurwa mać, USA nie najechało Afganistanu po WTC dla ropy.
Zgłoś
Avatar
sergio909 2012-09-16, 15:28
erni13 napisał/a:

Są małe, tak jakby ich nie było. Capisi? Więc kurwa mać, USA nie najechało Afganistanu po WTC dla ropy.



Tak tylko dla schwytania osamy Bin Ladena, którego szukali 10 lat gratulacje.
USA na czarno eksploatowało złoża ropy w afganistanie. Byś miał trochę czarnych komórek i poczytał prasę zagraniczną a nie wyborczą to byś wiedział, że cały czas odkrywa się nowe złoża i pod koniec 2011 chiny oficjalnie zdobyły koncesje na eksploatacje prawie 90mln baryłek ropy i jest to w niewielka część zasobu afganu. ( tylko trzeba się wysilić i pouczyć języków )
Więc za przeproszeniem nie pierdol, że amerykanie przez kilka lat wysysania zasobów naturalnych nic z tego nie mają, dochodzi jeszcze gigantyczny rynek narkotykowy, gdzie w afganistanie wytwarza się w chuj dużo opium.
Nie będę się tu z tobą sprzeczał, zdaj najpierw maturę a potem szpanuj wiedzą. Twoje biadolenie nie zmieni mojego zdania o całej sytuacji, Na prawie mieliśmy pół roku temu wykład w zastępstwie przez profesora polityki zagranicznej, który bardzo ładnie opowiedział nam co tam się odpierdala.
Ale upieraj się przy swoim Spiskowcu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie