18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
Verbatim369 2015-04-15, 11:29 24
Oby ludzie z naszego pokolenia tyle dożywali. Inny materiał genetyczny. Zdrowe jedzenie. Zdrowy styl życia. Moja rodzina też jest długowieczna. I pamiętam jeszcze prababkę. Szanujmy takich ludzi. Żyli i żyją w niesamowitej epoce.
Zgłoś
Avatar
wino666 2015-04-15, 15:28 5
Verbatim369 napisał/a:

Żyli i żyją w niesamowitej epoce.



epoka jak epoka... ale czasy przejebane, po 2 wojnie to mozna powiedziec ze trafil z deszczu pod rynne.
Zgłoś
Avatar
ringus 2015-04-15, 15:59 24
Bardzo żałuję, że nie nagrałem nigdy swojego dziadka, kiedy opowiadał o swojej barwnej historii życia. W wieku 16 lat walczył w powstaniu Warszawskim, a pod koniec wojny wylądował w obozie w Sachsenhausen.

Na szczęście dziadek Henryk wiedział, że jego historia jest nietuzinkowa i wszystko co pamiętał spisał w zeszytach. Świetna sprawa.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2015-04-15, 18:57 28
Mój nieżyjący dziadek opowiedział mi kiedyś historie o tym co robił niemiaszką w czasie wojny.
Otóż zapraszał ich dyskretnie na wódkę ,spijał do nieprzytomności ,dusił a potem ciała wrzucał do gnojówki.
Udało mu się w ten sposób załatwić 3 :jednego cywilnego i dwóch żołnierzy.
Pamiętam że kiedy mi to opowiadał był autentycznie dumny z tego co robił ,śmiał się "durni niczego się nie spodziewali a jak ich dusiłem to oczy mieli takie -OO ,hehe durni"
Potem już musiał uciekać do lasu bo ktoś go podkablował że jest NSZ i niemcy skojarzyli fakty.
Zgłoś
Avatar
Runej 2015-04-15, 23:33
Dlaczego mówisz do niego "tatuś" ?
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2015-04-15, 23:48 56
@UP

Bo może nie dojebie, on jest jego ojcem. No ja pierdole

Skąd się biora tacy kretyni.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-04-16, 0:20 26
mój nieżyjący dziadek to chyba nie miał nic ciekawego do powiedzenia, za to babka, ta to pierdoliła za trzech
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-04-16, 0:38 2
Uwielbiam rozmowy ze starszymi ludźmi. Ich historie dają dużo do myślenia. I można obalić wszystkie mity o nieskazitelnych partyzantach i wyklętych.
Zgłoś
Avatar
Runej 2015-04-16, 0:42 1
SatanClaus napisał/a:

@UP

Bo może nie dojebie, on jest jego ojcem. No ja pierdole

Skąd się biora tacy kretyni.



Nie dojebie, on do ojca mówił by "taty mama" ? czy może "babcia"?

Nie dojebie Ojciec? To minimum gościu udzielający wywiad miałby 60 lat. Czy po głosie poznajesz niedojebie że koleś ma lat 30? Pozatym na początku mówi "dziadek", więc kurwa jak pytam grzecznie, to czekam na odpowiedz, ale nie od Ciebie bo Ty chuja wiesz jak widać. Wiel stul morde, palancie.

skąd się kurwa biorą tacy kretyni, którzy logicznie pomyśleć niepotrafią?

Nie ma głupich pytań, są tylko niedojebane komentarze, jak tego debila wyżej
Zgłoś
Avatar
parzyh 2015-04-16, 0:43 13
wilkoala, Powiem Ci, że w czasie wojny niemcy byli o wiele lepsi od ruskch. historia od prababci. Mieszkała w wiosce niedaleko Kocka (przechodził tam front, wielka bitwa) Mówiła, że wojne słyszała ale z daleka u niej sie nie bili i:
Pewnego razy przez wioske przechodzili niemcy, wpadli do nich do domu 2 młodych szczurów i 1 z jakimś wyższym stopniem młodziaki zaczęły kopac rzeczy ten oficer tylko na nich krzyknał i kazał sie uspokoić, obszukali cały teren po czym kazałi nałożyć sobie jedzenia, babka podała im obiad, zjedli, wstali i wychodzili juz z domu po czym oficer kazał młodym wrócić i zapłacic za obiac, sam tez rzuci drobne i poszli.

Później wpadli tam ruscy, pozabijali wszytskei zwierzęta, dziadkowi najebali, wyżerli wszystko co się dało i pozabierali zapasy i poszli....

Co do tematu, sam chciałem nagrac taki film z pradziadkiem, zbierałem się dośc długo i niestety nie udało mi się, naczszczęście kazałem mu napisac życiorys na kartkach, jest ich kilkadziesiąt więc i tak dobra pamiątka
Zgłoś
Avatar
rumpelstiltskinxxx 2015-04-16, 0:47
cz1. czyli nie zmarł na wizji, więc nie ma co oglądać
Zgłoś
Avatar
Unihoc 2015-04-16, 0:47
No dziadek pamiętał jeszcze jak ruscy wracali za 1 wojny światowej, w tym materiale mój ojciec (~50lat) pyta dziadka (mojego) więc spokojnie Panowie, nie o tym materiał, jak będzie odzew to mogę kolejne części wrzucić (w sumie 4).
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2015-04-16, 0:53
Co do wieku, moja prababcia zmarła ja miała 99lat, parę tygodni i by setke trzeliła! A pradziadka pod własnym domem banda UPA zastrzeliła w wieku ~50 lat, na oczach całej jego bliskiej rodziny...
Zgłoś
Avatar
koozka 2015-04-16, 1:42 7
Świetnie się słucha takich opowieści. Dla autora tematu piwerko, a dla tego pana wielki szacunek.

Kolejne cześci dla tych, którzy chcą więcej

Część 2.

Część 3.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie